Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104721 - 104740 Napsat příspěvek

ko3r

jj...sestřička moja taky řikala, že je to pěkný, tož se na to taky chystám:)
460598
jj...sestřička moja taky řikala, že je to pěkný, tož se na to taky chystám:)
ko3r
0 0
reagovat
Wau, Vinc má novou ikonku:o
460597
Wau, Vinc má novou ikonku*:o*
0 0
reagovat
Poslechněte Karla, vyjímečně má pravdu ;)
460596
Poslechněte Karla, vyjímečně má pravdu ;)
0 0
reagovat
Ja myslim ze diskuze k DVD Scoop je vice nez zajimava ;)
460595
Ja myslim ze diskuze k DVD Scoop je vice nez zajimava ;)
0 0
reagovat
když jste u hodnocení filmů: právě jsem dokoukal na dvdčku Prázdniny a sem uchvácen - nečekal jsem skoro nic a vyklubala se z toho příjemná romantika podkreslená fascinující hudbou :+ 80% ;)
460594
když jste u hodnocení filmů: právě jsem dokoukal na dvdčku Prázdniny a sem uchvácen - nečekal jsem skoro nic a vyklubala se z toho příjemná romantika podkreslená fascinující hudbou *:+* 80% *;)*
0 0
reagovat

Motofoko

Recnicka lenost, to si chtel rict, vid? ;)
460593
Recnicka lenost, to si chtel rict, vid? ;)
Motofoko
0 0
reagovat

Motofoko

A já ti řečnicky řekl, že v té diskuzi jsou i názory na ten film;)
460592
A já ti řečnicky řekl, že v té diskuzi jsou i názory na ten film;)
Motofoko
0 0
reagovat
Vis Fluku to mel byt recnicky obrat jakoze me zajima neci nazor, kdybych chtel fakta a data kouknu se tam....jak rikas simply clever 8)
460591
Vis Fluku to mel byt recnicky obrat jakoze me zajima neci nazor, kdybych chtel fakta a data kouknu se tam....jak rikas simply clever *8)*
0 0
reagovat
Kdyby ses podíval na samotnou diskuzi recenze ke Scoop, tak si všimneš, že to někdo viděl, jak jednoduše prosté;)
460590
Kdyby ses podíval na samotnou diskuzi recenze ke Scoop, tak si všimneš, že to někdo viděl, jak jednoduše prosté;)
0 0
reagovat
Ja myslim že nejlepší Allenovka je asi Hollywood endings..alespoň mě se nejvíce líbila ale je těžký vybrat nejlepší...btw Scoop někdo viděl?
460589
Ja myslim že nejlepší Allenovka je asi Hollywood endings..alespoň mě se nejvíce líbila ale je těžký vybrat nejlepší...btw Scoop někdo viděl?
0 0
reagovat
Mě Sbal prachy a zmiz naopak docela zklamal - zbůsob vyprávění je sice zajímavý a originální, ale skoro polovina gagů ve filmu je víc nudná a debilní než zábavná ?). Ale vyloženě špatný to není, občas jsem se dost dobře bavil.
460588
Mě Sbal prachy a zmiz naopak docela zklamal - zbůsob vyprávění je sice zajímavý a originální, ale skoro polovina gagů ve filmu je víc nudná a debilní než zábavná *?)*. Ale vyloženě špatný to není, občas jsem se dost dobře bavil.
0 0
reagovat
bylo to awesome ... ale nevym jestli budou davat klasiku jako banani nebo konec dle hollywoodu kdyz to davaly pred tim rokem...
460587
bylo to awesome ... ale nevym jestli budou davat klasiku jako banani nebo konec dle hollywoodu kdyz to davaly pred tim rokem...
0 0
reagovat
Včera snímek Seber prachy a zmiz stál za to. Už se těším na další Allenovky. ;):+
460586
Včera snímek Seber prachy a zmiz stál za to. Už se těším na další Allenovky. *;)**:+*
0 0
reagovat
tak to kazdopadne...btw sem stravil tento vikend s novym BMW M5 e60 a bylo to velmi prijemne....ale 3 mega sou 3 mega...
460585
tak to kazdopadne...btw sem stravil tento vikend s novym BMW M5 e60 a bylo to velmi prijemne....ale 3 mega sou 3 mega...
0 0
reagovat
Nevím, lepší je být majitelem BMW.
460584
Nevím, lepší je být majitelem BMW.
0 0
reagovat
Tak v tom pripade rozhodla redakce velmi dobre...zjistil jsem ze pokud se chci stat majitelem DVD The Wall tak mi nezbyde nic jineho nez si ho koupit, jelikoz je vic chraneny nez Billuv laptop.....
460583
Tak v tom pripade rozhodla redakce velmi dobre...zjistil jsem ze pokud se chci stat majitelem DVD The Wall tak mi nezbyde nic jineho nez si ho koupit, jelikoz je vic chraneny nez Billuv laptop.....
0 0
reagovat
rozhoduje o tom cela redakce. nebo alespon vetsina ;)
460582
rozhoduje o tom cela redakce. nebo alespon vetsina ;)
0 0
reagovat
Na ct2 pojedou kazdy pondeli zase Allenovky...konecne
460581
Na ct2 pojedou kazdy pondeli zase Allenovky...konecne
0 0
reagovat

Fluke

Jo tak to je pak jasny proc se furt v tom Ameru strilej, kdyz se CIA venuje takovymhle vecem..:)
460580
Jo tak to je pak jasny proc se furt v tom Ameru strilej, kdyz se CIA venuje takovymhle vecem..:)
Fluke
0 0
reagovat

Motofoko

Tajná sekce CIA pro mezinárodní média.
460579
Tajná sekce CIA pro mezinárodní média.
Motofoko
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se