Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 102741 - 102760 Napsat příspěvek
Cože, zajíždění je snad samozřejmost. Chlubíte se jaké nemáte nádherné "pozadí" a pak z vás vyleze, že máte lišty na patra a navíc nemáte zapnuté schovávání lišty? To je moderní umění, nebo co. Kde se to zastaví. Monitor 15" 800X600, lišta přes půlku monitoru, někde vzáááádu pěkný obrázek? Kdo potřebuje vidět čas, vždyť čas ani neexistuje.:D
462291
Cože, zajíždění je snad samozřejmost. Chlubíte se jaké nemáte nádherné "pozadí" a pak z vás vyleze, že máte lišty na patra a navíc nemáte zapnuté schovávání lišty? To je moderní umění, nebo co. Kde se to zastaví. Monitor 15" 800X600, lišta přes půlku monitoru, někde vzáááádu pěkný obrázek? Kdo potřebuje vidět čas, vždyť čas ani neexistuje.*:D*
0 0
reagovat
Brrrrr... to zajiždění nesnášííííím!!! :D
462290
Brrrrr... to zajiždění nesnášííííím!!! *:D*
0 0
reagovat

dick

Firefox používám. Bez Firebugu bych si už dávno utrhnul hlavu :) Ale v práci mám otevřenou spoustu různorodých programů a s jednopatrovou lištou si pak připadám jako Popelka. Slučování stejných programů pod jednu záložku je pěkné zlo. Na přehlednosti to rozhodně nepřidá...
Nejvíc bych ocenil, kdyby už MS konečně implementovalo přehazování programů na taskbaru (stejně jako se ve Firefoxu přetahují panely). Kupodivu snad nejlepší věc ve Vistách je řazení záložek oken na taskbaru jednoho programu vedle sebe (popup okno z Firefoxu se nehodí na konec za všechny otevřené programy, ale za poslední FF záložku). Jednoduché, ale výrazně to zpřehledňuje situaci.

Ravenhorn
Schovávání zase nesnáším já. Lišta je pořád někde ve pryč a člověk na ní musí čekat, než se objeví. Navíc bych neviděl na hodiny, datum a další aktivní věci v systray...
462289
Firefox používám. Bez Firebugu bych si už dávno utrhnul hlavu :) Ale v práci mám otevřenou spoustu různorodých programů a s jednopatrovou lištou si pak připadám jako Popelka. Slučování stejných programů pod jednu záložku je pěkné zlo. Na přehlednosti to rozhodně nepřidá... Nejvíc bych ocenil, kdyby už MS konečně implementovalo přehazování programů na taskbaru (stejně jako se ve Firefoxu přetahují panely). Kupodivu snad nejlepší věc ve Vistách je řazení záložek oken na taskbaru jednoho programu vedle sebe (popup okno z Firefoxu se nehodí na konec za všechny otevřené programy, ale za poslední FF záložku). Jednoduché, ale výrazně to zpřehledňuje situaci. [b]Ravenhorn[/b] Schovávání zase nesnáším já. Lišta je pořád někde ve pryč a člověk na ní musí čekat, než se objeví. Navíc bych neviděl na hodiny, datum a další aktivní věci v systray...
dick
0 0
reagovat
Ravenhorn, to, co si tu napsal jsem měl, když jsem začínal s počítači, a teď se mi to s odstupem času zdá hooooodně lamerský :] (žádné narážky)
462288
Ravenhorn, to, co si tu napsal jsem měl, když jsem začínal s počítači, a teď se mi to s odstupem času zdá hooooodně lamerský :] (žádné narážky)
0 0
reagovat
Mě zas ruší, když bych musel pořád koukat na vyjíždějící a zajíždějící lištu :) .. a ke všemu nemám co schovávat :)
462287
Mě zas ruší, když bych musel pořád koukat na vyjíždějící a zajíždějící lištu :) .. a ke všemu nemám co schovávat :)
0 0
reagovat
Tak ja to nemam. Muzes me oficialne nenavidet. ;)
462286
Tak ja to nemam. Muzes me oficialne nenavidet. ;)
0 0
reagovat
Hm já taky lidi co mají jen jednu řádku a v nastavení mají nezatrhnuto schovávání mám za LAMY :D Já mám dvojřádkovou lištu (dolní patří přehledu otevřených složek, stránek atd. a horní na odkazy (snadné spuštění) programů a atd.) A hlavně mám zatrhnuto schovávání. Strašně nenávidím, kdo to nemá. Hodně mě to ruší. :+
462285
Hm já taky lidi co mají jen jednu řádku a v nastavení mají nezatrhnuto schovávání mám za LAMY *:D* Já mám dvojřádkovou lištu (dolní patří přehledu otevřených složek, stránek atd. a horní na odkazy (snadné spuštění) programů a atd.) A hlavně mám zatrhnuto schovávání. Strašně nenávidím, kdo to nemá. Hodně mě to ruší. *:+*
0 0
reagovat

Psema

me to zajima :)
462284
me to zajima :)
Psema
0 0
reagovat
No to už je záležitost IE6 a ICQ5.1, jejich nástupci už tohle nedělaj, ale lehce ti to udělá pokud máš otevřeno několik složek v počítači najednou, či wordu..
Ježišmarjá, ale proč to vůbec řeším, sou to triviality, konec:D
462283
No to už je záležitost IE6 a ICQ5.1, jejich nástupci už tohle nedělaj, ale lehce ti to udělá pokud máš otevřeno několik složek v počítači najednou, či wordu.. Ježišmarjá, ale proč to vůbec řeším, sou to triviality, konec*:D*
0 0
reagovat
nicmene, stejnou vyhodu ma i qip s tema panelama.
462282
nicmene, stejnou vyhodu ma i qip s tema panelama.
0 0
reagovat
no jasny, ale ve vetsine pripadu k teto situaci dochazi s velkym poctem otevrenych webovy stranek, proto jsem uvedl panely ve firefoxu jako priklad.
462281
no jasny, ale ve vetsine pripadu k teto situaci dochazi s velkym poctem otevrenych webovy stranek, proto jsem uvedl panely ve firefoxu jako priklad.
0 0
reagovat

dick

Je myšlena spodní lišta Windows ne internetovýho prohlížeče.
462280
Je myšlena spodní lišta Windows ne internetovýho prohlížeče.
dick
0 0
reagovat
btw: sorry ja tu otazku omylem smazal.
462279
btw: sorry ja tu otazku omylem smazal.
0 0
reagovat

dick

Pokud máš na liště moc záložek programů s dlouhými názvy nebo určitého programu (jako icq), tak se seskupí do jedné záložky, na tu pak klikneš a musíš si vybrat, kterej program chceš místo, abys kliknul na záložku a program se rovnou dostal do popředí.

Každej to už jednou viděl a nikdo neví jak se tomu říká:))
462278
Pokud máš na liště moc záložek programů s dlouhými názvy nebo určitého programu (jako icq), tak se seskupí do jedné záložky, na tu pak klikneš a musíš si vybrat, kterej program chceš místo, abys kliknul na záložku a program se rovnou dostal do popředí. Každej to už jednou viděl a nikdo neví jak se tomu říká*:))*
dick
0 0
reagovat
jo tohle no jasny, zlaty panely ve firefoxu.
462277
jo tohle no jasny, zlaty panely ve firefoxu.
0 0
reagovat
"Seskupovat podobna tlacitka hlavniho panelu" ci co...
462276
"Seskupovat podobna tlacitka hlavniho panelu" ci co...
0 0
reagovat

Lubo

že si ji zvýšíš o řádek. Vem si myšinu, klikni na horní okraj lišty a tahej:)
462275
že si ji zvýšíš o řádek. Vem si myšinu, klikni na horní okraj lišty a tahej:)
Lubo
0 0
reagovat
Jako ze jsme asi desny lamy, kdyz mame spodni listu vic nez jednoradkovou. Ja zase povazuju za lamacky sdruzovani do jedny zalozky. To si nevyberes. ;)
462274
Jako ze jsme asi desny lamy, kdyz mame spodni listu vic nez jednoradkovou. Ja zase povazuju za lamacky sdruzovani do jedny zalozky. To si nevyberes. ;)
0 0
reagovat
He? Čo je to "spodní lišta na patra" ?
462273
He? Čo je to "spodní lišta na patra" ?
0 0
reagovat

krispel

Ehm?
462272
Ehm?
krispel
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se