Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101661 - 101680 Napsat příspěvek

LL.Cool.J

dokud tu nebudeš vykřikovat, že Spiderman 3 je lepší než Shawshank nebo, že Ostrov je lepší než Matrix za osla nebudeš
463289
dokud tu nebudeš vykřikovat, že Spiderman 3 je lepší než Shawshank nebo, že Ostrov je lepší než Matrix za osla nebudeš
LL.Cool.J
0 0
reagovat
Me pripadas jako sasek. ;)
463288
Me pripadas jako sasek. ;)
0 0
reagovat
diky meaculpo,. snad to tam nekde najdu.....mozna vas pripadam jako vosel, ale to neni pravda.:D
463287
diky meaculpo,. snad to tam nekde najdu.....mozna vas pripadam jako vosel, ale to neni pravda.*:D*
0 0
reagovat
zkus boxofficemojo.com
463286
zkus boxofficemojo.com
0 0
reagovat

LL.Cool.J

Já si vždycky jednou za rok zkontroluju v Premiere kolik kdo vydělal za rok (jména tam jsou v podtatě pořád stejná), ale jinak ti asi budou muset poradit povolanější
463285
Já si vždycky jednou za rok zkontroluju v Premiere kolik kdo vydělal za rok (jména tam jsou v podtatě pořád stejná), ale jinak ti asi budou muset poradit povolanější
LL.Cool.J
0 0
reagovat
tuším že Shimitz si bude s LL.Cool.J hodně rozumnět:))
463284
tuším že Shimitz si bude s LL.Cool.J hodně rozumnět*:))*
0 0
reagovat
možná na finančním úřadě
463283
možná na finančním úřadě
0 0
reagovat
hele, nevite, kde se da zjistit, kolik kdo jak vydelava ??
463282
hele, nevite, kde se da zjistit, kolik kdo jak vydelava ??
0 0
reagovat

Jardus

IT Crowdu
463281
IT Crowdu
Jardus
0 0
reagovat

kocour

uff, díky bohu. Protože jestli si vzpomínáš, tak to v lednu/únoru bylo samí, že bude, nebude, posune se apod. Už sem potom pak nepátral.
463280
uff, díky bohu. Protože jestli si vzpomínáš, tak to v lednu/únoru bylo samí, že bude, nebude, posune se apod. Už sem potom pak nepátral.
kocour
0 0
reagovat
Cože? Druhá série trpsalíka?
463279
Cože? Druhá série trpsalíka?
0 0
reagovat

Fluke

To IMHO neznamená. Druhá britská série se podle všeho natáčela od ledna a měla by mít premiéru v srpnu nebo září. A bude mít 8 dílů :)
463278
To IMHO neznamená. Druhá britská série se podle všeho natáčela od ledna a měla by mít premiéru v srpnu nebo září. A bude mít 8 dílů :)
Fluke
0 0
reagovat
To já když maturoval, tak jsem šel na to hned v pondělí mezi prvníma. Aspoň jsem to měl hned za sebou :D
463277
To já když maturoval, tak jsem šel na to hned v pondělí mezi prvníma. Aspoň jsem to měl hned za sebou *:D*
0 0
reagovat

kocour

No aspoň, že se chytnul ten nejlepší:), ale asi to znamená, že britskou verzi odpískali.
463276
No aspoň, že se chytnul ten nejlepší:), ale asi to znamená, že britskou verzi odpískali.
kocour
0 0
reagovat

Fluke

To máš to samý jako když v US remaku Červenýho Trpaslíka hraje Krytona opět Robert Llewellyn. Američani oslovej kompletní původní hereckou sestavu a někdo se vždycky chytne.
463275
To máš to samý jako když v US remaku Červenýho Trpaslíka hraje Krytona opět Robert Llewellyn. Američani oslovej kompletní původní hereckou sestavu a někdo se vždycky chytne.
Fluke
0 0
reagovat

Spazz

Tak mně bohužel taky. A maturuju hned v úterý :D
463274
Tak mně bohužel taky. A maturuju hned v úterý *:D*
Spazz
0 0
reagovat
A těm co maj zkouškový nepopřejete?:D..ale taky hodně štěstí k matuře;)

ad IT Crowd, zdá se mi to nebo v tý americký verzi je sám Moss z Britský?:o
463273
A těm co maj zkouškový nepopřejete?*:D*..ale taky hodně štěstí k matuře*;)* ad [b]IT Crowd[/b], zdá se mi to nebo v tý americký verzi je sám Moss z Britský?*:o*
0 0
reagovat

Jardus

me chybi jeste zkouknout posledni 4 dily ze 7. sezony GG, tak jsem zvedav jak to dopadne. jinak koukam ze mi rusi moje serialy viz. Gilmore Girls a Veronica Mars :(

jinak vsem maturantum preju hodne stesti ;)
463272
me chybi jeste zkouknout posledni 4 dily ze 7. sezony GG, tak jsem zvedav jak to dopadne. jinak koukam ze mi rusi moje serialy viz. Gilmore Girls a Veronica Mars *:(* jinak vsem maturantum preju hodne stesti *;)*
Jardus
0 0
reagovat
tak hodně štěstí qualkime ;) :))
463271
tak hodně štěstí qualkime *;)* *:))*
0 0
reagovat

Spazz

Jsem v tom s tebou, mate... A hned zitra uz to delam:D
463270
Jsem v tom s tebou, mate... A hned zitra uz to delam*:D*
Spazz
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se