Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101141 - 101160 Napsat příspěvek

ravenhorn

Zkus todle
464178
Zkus [link="http://grol.modry.cz/MZ/TrailerTribute2_xVid.avi"]todle[/link]
ravenhorn
0 0
reagovat
Dech beroucí nádhera. :+ Excelentní!
464177
Dech beroucí nádhera. *:+* Excelentní!
0 0
reagovat

Silence

Beze slov :+:+:+

464176
Beze slov *:+**:+**:+*
Silence
0 0
reagovat
Můžete to hodit ještě nekam jinam? Třeba na sendspace ten mi v praci jde. Badongo je totiž zakázané. Díky předem.
464175
Můžete to hodit ještě nekam jinam? Třeba na sendspace ten mi v praci jde. Badongo je totiž zakázané. Díky předem.
0 0
reagovat

Silence

Co jeste dodat? Budu se opakovat, kdyz reknu, ze vim jakou praci da neco takoveho vymyslet, sestrihat a vyladit tak, aby sedela kazda vterina. A aby bylo videt, ze to cloveka bavi a ze ma k tomu vztah. Kdyz striham, tak jsem perfekcionista a nedam si pokoj, dokud nejsem spokojeny. O to vic dokazu ocenit, kdyz nekdo trpi podobnou nemoci a donuti me rict nikoliv "lip bych to nedokazal", ale "takhle bych to nedokazal". Je to dokonaly... slovo, ktere filmovy ani jiny kritik nikdy nesmi pouzit (verejne :), ale dneska mi to nebesa odpusti. A nerikam to proto, ze je to venovane tomuto serveru, nerikam to proto, abych ti "jenom" udelal radost.... Diky (ty nedekuj, kamarade... dneska ne).

p.s. Sestrihal to na "mym" pocitaci, hec. :)
464174
Co jeste dodat? Budu se opakovat, kdyz reknu, ze vim jakou praci da neco takoveho vymyslet, sestrihat a vyladit tak, aby sedela kazda vterina. A aby bylo videt, ze to cloveka bavi a ze ma k tomu vztah. Kdyz striham, tak jsem perfekcionista a nedam si pokoj, dokud nejsem spokojeny. O to vic dokazu ocenit, kdyz nekdo trpi podobnou nemoci a donuti me rict nikoliv "lip bych to nedokazal", ale "takhle bych to nedokazal". Je to dokonaly... slovo, ktere filmovy ani jiny kritik nikdy nesmi pouzit (verejne :), ale dneska mi to nebesa odpusti. A nerikam to proto, ze je to venovane tomuto serveru, nerikam to proto, abych ti "jenom" udelal radost.... Diky (ty nedekuj, kamarade... dneska ne). p.s. Sestrihal to na "mym" pocitaci, hec. :)
Silence
0 0
reagovat

Silence

paráda! báječný, žúžový tribute.
Tleskám všemi deseti! Seš fakt machr hochu!
Při "dedicated to MOVIEZONE" mi skoro ukápla slza.
Bravo!
464173
paráda! báječný, žúžový tribute. Tleskám všemi deseti! Seš fakt machr hochu! Při "dedicated to MOVIEZONE" mi skoro ukápla slza. Bravo!
Silence
0 0
reagovat
Díky všem! :))
scroochy: Tento pokus o naivní "příběh" by šel jednoduše popsat takto: Krásné letní ráno, klídek, pohoda, když najednou odevšad vylézají záporáci všech tvarů. Ničí vše, na co přijdou. To si lidé nenechají líbit a začnou se připravovat k protiútoku... ten je namáhavý a dlouhý (doslova :), když boj skončí, všude jen zkáza a utrpení.... 8) I tak se to dá popsat... :)
rcorp: Chtěl jsem prostě udělat "epický" sestřih, který zachází občas ale až do extrémů a chápu, že to může být už moc... střihač-fanoušek-amatér... něco jako Roth... :)
HAL: Ono jde ale taky o to, z čeho ty trailery dělat... :D
464172
Díky všem! :)) [b]scroochy:[/b] Tento pokus o naivní "příběh" by šel jednoduše popsat takto: Krásné letní ráno, klídek, pohoda, když najednou odevšad vylézají záporáci všech tvarů. Ničí vše, na co přijdou. To si lidé nenechají líbit a začnou se připravovat k protiútoku... ten je namáhavý a dlouhý (doslova :), když boj skončí, všude jen zkáza a utrpení.... *8)* I tak se to dá popsat... :) [b]rcorp:[/b] Chtěl jsem prostě udělat "epický" sestřih, který zachází občas ale až do extrémů a chápu, že to může být už moc... střihač-fanoušek-amatér... něco jako Roth... :) [b]HAL[/b]: Ono jde ale taky o to, z čeho ty trailery dělat... *:D*
0 0
reagovat

Silence

Parádní :+
Není to čistě koncentrovaná řežba jako v tvém prvním traileru, ale ty klidnější pasáže jsou taky velice pěkné a o perfektně zvolené hudbě a střihu už se snad nemá cenu bavit. Kdyby jsi profesionálně dělal trailery na české filmy tak jejich kvalita vzroste několikanásobně :)
464171
Parádní *:+* Není to čistě koncentrovaná řežba jako v tvém prvním traileru, ale ty klidnější pasáže jsou taky velice pěkné a o perfektně zvolené hudbě a střihu už se snad nemá cenu bavit. Kdyby jsi profesionálně dělal trailery na české filmy tak jejich kvalita vzroste několikanásobně :)
Silence
0 0
reagovat

silence

Perfektni, uz ta jednicka ma na mem disku cestne misto a dvojka uzasna. Diky :+ :+
464170
Perfektni, uz ta jednicka ma na mem disku cestne misto a dvojka uzasna. Diky *:+* *:+*
silence
0 0
reagovat
Ta prvni klidna cast je fantasticka, prostredni cast je na me uz moc zbesila a mistama jsem vubec nestihal a ta koncova je dobra, ale mozna trochu pretazena. Ty predchozi pociny se mi libili vic. Ale porad :+:+:+ :)
464169
Ta prvni klidna cast je fantasticka, prostredni cast je na me uz moc zbesila a mistama jsem vubec nestihal a ta koncova je dobra, ale mozna trochu pretazena. Ty predchozi pociny se mi libili vic. Ale porad *:+**:+**:+* :)
0 0
reagovat

Silence

Bezpochyby jeden z nejlepších trailerů na MovieZone ;):+ Opravdu výborná práce, koncentrát toho nejlepšího, mistrně sestříhané, výborná volba hudby...
464168
Bezpochyby jeden z nejlepších trailerů na MovieZone *;)**:+* Opravdu výborná práce, koncentrát toho nejlepšího, mistrně sestříhané, výborná volba hudby...
Silence
0 0
reagovat

Silence

Nemuzu najit slova...Jdu si to pustit znova. :+:+:+:+:+
464167
Nemuzu najit slova...Jdu si to pustit znova. *:+**:+**:+**:+**:+*
Silence
0 0
reagovat

silence

uf, vydatna chutovka :) skvela prace, ale ten tvuj minipribeh jsem asi nepobral :D
464166
uf, vydatna chutovka :) skvela prace, ale ten tvuj minipribeh jsem asi nepobral :D
silence
0 0
reagovat
Silence: Určitě je to hezké, ale já to nemůžu nyní přehrát... Ne tvojí vinou, ale vinou mého počítače... Je to vykopávka... Na přehrátí si musím počkat do pátku... A jelikož tou dobou už tu bude dalších 150 příspěvků a mě se to nebude chtít hledat, tímto tě prosím, linkni mi to do vzkazníku... prosím prosím ;):D:D:D...
A pak dám vědět, jak moc jsem se u toho rozplýval :D...
464165
Silence: Určitě je to hezké, ale já to nemůžu nyní přehrát... Ne tvojí vinou, ale vinou mého počítače... Je to vykopávka... Na přehrátí si musím počkat do pátku... A jelikož tou dobou už tu bude dalších 150 příspěvků a mě se to nebude chtít hledat, tímto tě prosím, linkni mi to do vzkazníku... prosím prosím ;):D:D:D... A pak dám vědět, jak moc jsem se u toho rozplýval :D...
0 0
reagovat

Silence trailer

Já prostě jen nevím, proč ještě Silence nestříhá v Hollywoodu... Akční inferno je dokonalý a "minipříběh" je velmi příjemné zpestření... Nevidím jediný důvod, proč Silenci nepoblahopřát k super práci, jen tak dál!!! A jdu si to pustit znova:D
464164
Já prostě jen nevím, proč ještě Silence nestříhá v Hollywoodu... Akční inferno je dokonalý a "minipříběh" je velmi příjemné zpestření... Nevidím jediný důvod, proč Silenci nepoblahopřát k super práci, jen tak dál!!! A jdu si to pustit znova*:D*
Silence trailer
0 0
reagovat

Silence

:)
464163
*:)*
Silence
0 0
reagovat
P.S.: Pořád ještě nejsem kamarád s encodováním, proto to
zpoždění a i ta větší velikost - neumím optimalizovat... :))
Pokud to zase někomu nepůjde přehrát, tak mi to ani neříkejte,
neb se půjdu pověsit.. :))

Jo... a OHULTE porádně hlasitost, protože ta hudba je bohužel trošku "matná"... :)
Díky a hezkou 'zábavu'.
464162
P.S.: Pořád ještě nejsem kamarád s encodováním, proto to zpoždění a i ta větší velikost - neumím optimalizovat... :)) Pokud to zase někomu nepůjde přehrát, tak mi to ani neříkejte, neb se půjdu pověsit.. :)) Jo... a OHULTE porádně hlasitost, protože ta hudba je bohužel trošku "matná"... :) Díky a hezkou 'zábavu'.
0 0
reagovat
Milá MovieZone,
již je tomu téměř půl rok, co jsi k Novému roku dostala
darem svůj Trailer Tribute. Popoháněn jejím úspěchem,
krásným pocitem z uvedení na Trailer Night a některými
uživateli, ti tak již dnes mohu slavnostně předat v
pořadí druhou oslavu trailerů. Doufám, že alespoň
trochu pochopíš myšlenku a minipříběh, který se do
tohoto sestřihu autor snažil vložit, a že budeš shovívavá,
jelikož se ne vždy podařilo najít záběry přesně odpovídající
myšlence.

Takže tady máš, díky za všechno a snad se bude líbit. :)

Trailer Tribute Part 2 - 3:37 - 56Mb
464161
[b]Milá MovieZone,[/b] již je tomu téměř půl rok, co jsi k Novému roku dostala darem svůj Trailer Tribute. Popoháněn jejím úspěchem, krásným pocitem z uvedení na Trailer Night a některými uživateli, ti tak již dnes mohu slavnostně předat v pořadí druhou oslavu trailerů. Doufám, že alespoň trochu pochopíš myšlenku a minipříběh, který se do tohoto sestřihu autor snažil vložit, a že budeš shovívavá, jelikož se ne vždy podařilo najít záběry přesně odpovídající myšlence. Takže tady máš, díky za všechno a snad se bude líbit. :) [link="http://www.badongo.com/vid/383282"]Trailer Tribute Part 2 - 3:37 - 56Mb[/link]
0 0
reagovat
tak tenhle se povedl :D
464160
tak [link="http://www.explosm.net/comics/912/"]tenhle[/link] se povedl :D
0 0
reagovat

Ravenhorn

okay dík!!!
464159
okay dík!!!
Ravenhorn
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se