Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100201 - 100220 Napsat příspěvek
kecy jako kecy..
464822
kecy jako kecy..
0 0
reagovat

jacquill

to, že se na filmovém serveru řeší Karlosův job, fotbal, florbal, MZ telenovely atd bere každej, ale politiku prosimtě neeeee ;)
464821
to, že se na filmovém serveru řeší Karlosův job, fotbal, florbal, MZ telenovely atd bere každej, ale politiku prosimtě neeeee *;)*
jacquill
0 0
reagovat

st39.6

No když mám udělat větu a 1/3-1/2 slov neznám a nebaví mě v té rychlosti nad tím moc myslet a ještě tak používat slovník. NJ pro mě je angličtina dost vedle a na škole jsem mýval trojky nebo čtyřky z ní. Lépe je na tom němčina. No není to HD, ale má to rozlišení 9xx hodně z ních hlavně ty LOTR a je to znát. Když si vezmu klasickej trailer na LOtra s jeho cca 640 co bylo max a tento tak jeho je o dost kvalitnější na obraz.
464820
No když mám udělat větu a 1/3-1/2 slov neznám a nebaví mě v té rychlosti nad tím moc myslet a ještě tak používat slovník. NJ pro mě je angličtina dost vedle a na škole jsem mýval trojky nebo čtyřky z ní. Lépe je na tom němčina. No není to HD, ale má to rozlišení 9xx hodně z ních hlavně ty LOTR a je to znát. Když si vezmu klasickej trailer na LOtra s jeho cca 640 co bylo max a tento tak jeho je o dost kvalitnější na obraz.
st39.6
0 0
reagovat
MeaCulpa--- Nice profil
464819
MeaCulpa--- Nice profil
0 0
reagovat
Politici jsou jen odrazem společnosti aneb každá země má takové politiky jaké si zaslouží.?)
464818
Politici jsou jen odrazem společnosti aneb každá země má takové politiky jaké si zaslouží.*?)*
0 0
reagovat
slabý slovo :+
464817
slabý slovo *:+*
0 0
reagovat

DO PROSTORU..

:,,Politici jsou banda kreténů¨ konec citátu
464816
:,,Politici jsou banda kreténů¨ konec citátu
DO PROSTORU..
0 0
reagovat
raven > st39.6 se hlavne neni schopnej poprat s tvoji anglictinou :D. Jinac to tvoje "to je kvalita" ... jelikoz je zdrojovej material SD, ne HD, tak vazne nechapu, nad cim jasas ...

Miki > ne, je to normalni trailer :)
464815
raven > st39.6 se hlavne neni schopnej poprat s tvoji anglictinou *:D*. Jinac to tvoje "to je kvalita" ... jelikoz je zdrojovej material SD, ne HD, tak vazne nechapu, nad cim jasas ... Miki > ne, je to normalni trailer :)
0 0
reagovat
Prostě dám odkaz na kompletní sbírku jednoho maníka co dělá své trailery. Často jsou lepší jak originální a hlavně kvalita. Takový Pán prstenů trailery v rozlišení HD 480p to je kvalita.

přehled trailerů

st39.6 to dobře zná
:D
464814
Prostě dám odkaz na kompletní sbírku jednoho maníka co dělá své trailery. Často jsou lepší jak originální a hlavně kvalita. Takový Pán prstenů trailery v rozlišení HD 480p to je kvalita. [link="http://www.movie-list.com/forum/showthread.php?t=19438"]přehled trailerů[/link] st39.6 to dobře zná *:D*
0 0
reagovat

st39.6

Já vím že jsem tím lezl do zelí a už to také nedělám, ale tohle není totiž ofiko trailer. Alespoň píší že to je first look at the new trailer... Chybí tam hlavně ta zelená úvodní obrazovka. Takže to beru spíše jako trailer na trailer. Nebo ne? :)
464813
Já vím že jsem tím lezl do zelí a už to také nedělám, ale tohle není totiž ofiko trailer. Alespoň píší že to je first look at the new trailer... Chybí tam hlavně ta zelená úvodní obrazovka. Takže to beru spíše jako trailer na trailer. Nebo ne? *:)*
st39.6
0 0
reagovat
ty nam taky musis furt lezt do zeli, vid? :D
Ale kdyz uz si u toho, tak to fakt vypada dobre. Owenovi rozhodne fandim :+
464812
ty nam taky musis furt lezt do zeli, vid? *:D* Ale kdyz uz si u toho, tak to fakt vypada dobre. Owenovi rozhodne fandim *:+*
0 0
reagovat

SHOOT 'EM UP

Nevím jestli takhle bude vypadat ofiko trailer, ale tohle vcelku ujde! Prostě totální šílenost!!! :+ :D 60.4MB
464811
Nevím jestli takhle bude vypadat ofiko trailer, ale tohle vcelku ujde! Prostě totální šílenost!!! *:+* *:D* [link="http://moviesmovies.ign.com/movies/video/article/794/794202/shoot_em_up_060507_qthighwide.mov"]60.4MB[/link]
SHOOT 'EM UP
0 0
reagovat

st39.6

ok
464810
ok
st39.6
0 0
reagovat
nekterejm jo, nekterejm ne. kocour na tom zapracuje, az bude mit cas :)
do ty doby si budto poridte neco jinyho, nez IE7 (rikam to porad;), nebo chodte primo do sekci v levym sloupci ;)
464809
nekterejm jo, nekterejm ne. kocour na tom zapracuje, az bude mit cas :) do ty doby si budto poridte neco jinyho, nez IE7 (rikam to porad;), nebo chodte primo do sekci v levym sloupci ;)
0 0
reagovat

st39.6

A to nefunguje všem lidem s IE7? Ale před tím mi to normálně šlo... Ale zjebalo se to asi tak před 4 dněma nebo nějak tak...
464808
A to nefunguje všem lidem s IE7? Ale před tím mi to normálně šlo... Ale zjebalo se to asi tak před 4 dněma nebo nějak tak...
st39.6
0 0
reagovat
yep, you are.


co treba si takle kliknout primo do sekce?
464807
yep, you are. co treba si takle kliknout primo do sekce?
0 0
reagovat

MZ

Prosím vás mě stále nefunguje ten vršek na titulní straně jak jsou nové trailey a nejnovější novinka... Refresh nepomáhá... AM I FUCKED??
464806
Prosím vás mě stále nefunguje ten vršek na titulní straně jak jsou nové trailey a nejnovější novinka... Refresh nepomáhá... AM I FUCKED??
MZ
0 0
reagovat

KARLOS

ty nas stejne vsechny prezijes, ty se nezdas :D
464805
ty nas stejne vsechny prezijes, ty se nezdas :D
KARLOS
0 0
reagovat
stčko: No ked budes pravidelne cvicit a budes jest hodne ovocia mozno sa aj zvezes :D
464804
stčko: No ked budes pravidelne cvicit a budes jest hodne ovocia mozno sa aj zvezes *:D*
0 0
reagovat

KARLOS

...a svet se presunul pod zem:D
464803
...a svet se presunul pod zem*:D*
KARLOS
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se