Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100181 - 100200 Napsat příspěvek
tak to dopada, kdyz pri tom cumim na serial ;)

btw nejsem zadny "to", karlosi ;)
464837
tak to dopada, kdyz pri tom cumim na serial ;) btw nejsem zadny "to", karlosi ;)
0 0
reagovat
Taky rychlej zelenej... damn it :D
464836
Taky rychlej zelenej... damn it *:D*
0 0
reagovat
Lubo: Néé, už jsem udělal základní test a pak jsem kliknul na špatnou kostičku ;):D A z těch knoflíků už jsem úplně mimo ;)
jacquill: Jestli mermomoci vyhledáváš ban, řekni to na rovinu a stčko to mile rádo zařídí ;):D:D:D
464835
Lubo: Néé, už jsem udělal základní test a pak jsem kliknul na špatnou kostičku ;):D A z těch knoflíků už jsem úplně mimo ;) jacquill: Jestli mermomoci vyhledáváš ban, řekni to na rovinu a stčko to mile rádo zařídí ;):D:D:D
0 0
reagovat
Já taky, aspoň jsme všichni stejně blbý:D
464834
Já taky, aspoň jsme všichni stejně blbý*:D*
0 0
reagovat

st39.6

jj... přesně... napodruhé jsem si už dával pozor. :D
464833
jj... přesně... napodruhé jsem si už dával pozor. *:D*
st39.6
0 0
reagovat
dostal sem se k velkymu zelenymu a nestih sem na nej kliknout, pac sem to nestih precist :D
464832
dostal sem se k velkymu zelenymu a nestih sem na nej kliknout, pac sem to nestih precist :D
0 0
reagovat
začíná to se to tu podobat Absurdnímu dramatu..
464831
začíná to se to tu podobat Absurdnímu dramatu..
0 0
reagovat
What's a formation :)
464830
What's a formation :)
0 0
reagovat
lubo >to uz si sem jednou linkoval, sem zvedavej kam se dostanu tentokrat :D
464829
lubo >to uz si sem jednou linkoval, sem zvedavej kam se dostanu tentokrat :D
0 0
reagovat

křysař ľubo

i love it, i love you :D
464828
i love it, i love you *:D*
křysař ľubo
0 0
reagovat
Ehm... a aby sme trochu zmenili tému - všetky horúce hlavy by si mali urýchlene urobiť tento idiot test, naj vedia, ako na tom sú ;)
464827
Ehm... a aby sme trochu zmenili tému - všetky horúce hlavy by si mali urýchlene urobiť tento [link="http://www.theweather.tk/idiot/index.html"]idiot test[/link], naj vedia, ako na tom sú *;)*
0 0
reagovat
"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people." ?)
464826
"People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people." *?)*
0 0
reagovat
hele fakt neprovokuj, vyprdni se na to. je to zbytecny a tady ti za to nikdo poklonu skladat nebude, ok? diky :)
464825
hele fakt neprovokuj, vyprdni se na to. je to zbytecny a tady ti za to nikdo poklonu skladat nebude, ok? diky :)
0 0
reagovat
tak co tu ještě děláš...
464824
tak co tu ještě děláš...
0 0
reagovat

jacquill

Ten tvůj výkřik do tmy mi velmi připomíná "diskuze" na novinkách, kde se pod libovolným článkem (například o roubování chlebovníků) najde dement který zařve "Paroubek je nemytý čuník", případně "Topolánkovi smrdí z papuly" a okamžitě začne všebecné nadávání všech a na všechny - což je hlavní důvod proč tam ani nelezu. ;)
464823
Ten tvůj výkřik do tmy mi velmi připomíná "diskuze" na novinkách, kde se pod libovolným článkem (například o roubování chlebovníků) najde dement který zařve "Paroubek je nemytý čuník", případně "Topolánkovi smrdí z papuly" a okamžitě začne všebecné nadávání všech a na všechny - což je hlavní důvod proč tam ani nelezu. *;)*
jacquill
0 0
reagovat
kecy jako kecy..
464822
kecy jako kecy..
0 0
reagovat

jacquill

to, že se na filmovém serveru řeší Karlosův job, fotbal, florbal, MZ telenovely atd bere každej, ale politiku prosimtě neeeee ;)
464821
to, že se na filmovém serveru řeší Karlosův job, fotbal, florbal, MZ telenovely atd bere každej, ale politiku prosimtě neeeee *;)*
jacquill
0 0
reagovat

st39.6

No když mám udělat větu a 1/3-1/2 slov neznám a nebaví mě v té rychlosti nad tím moc myslet a ještě tak používat slovník. NJ pro mě je angličtina dost vedle a na škole jsem mýval trojky nebo čtyřky z ní. Lépe je na tom němčina. No není to HD, ale má to rozlišení 9xx hodně z ních hlavně ty LOTR a je to znát. Když si vezmu klasickej trailer na LOtra s jeho cca 640 co bylo max a tento tak jeho je o dost kvalitnější na obraz.
464820
No když mám udělat větu a 1/3-1/2 slov neznám a nebaví mě v té rychlosti nad tím moc myslet a ještě tak používat slovník. NJ pro mě je angličtina dost vedle a na škole jsem mýval trojky nebo čtyřky z ní. Lépe je na tom němčina. No není to HD, ale má to rozlišení 9xx hodně z ních hlavně ty LOTR a je to znát. Když si vezmu klasickej trailer na LOtra s jeho cca 640 co bylo max a tento tak jeho je o dost kvalitnější na obraz.
st39.6
0 0
reagovat
MeaCulpa--- Nice profil
464819
MeaCulpa--- Nice profil
0 0
reagovat
Politici jsou jen odrazem společnosti aneb každá země má takové politiky jaké si zaslouží.?)
464818
Politici jsou jen odrazem společnosti aneb každá země má takové politiky jaké si zaslouží.*?)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se