Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100221 - 100240 Napsat příspěvek
Lubo, Quisp: No vidíte, jak jsem šikovný, vidím i nepsané věci ;):D:D:D
Ano, už jsem pochopil, jak si to myslel Lubo ;)
464798
Lubo, Quisp: No vidíte, jak jsem šikovný, vidím i nepsané věci ;):D:D:D Ano, už jsem pochopil, jak si to myslel Lubo ;)
0 0
reagovat
Tyjo... Tohohle Prince of Persia, remake prvního dílu, v moderním kabátku se zachováním původního systému, bych docela bral... bohužel pro xbox... :(
464797
Tyjo... [link="http://pc.hrej.cz/hry/akce/plosinovka/prince-of-persia/download/trailery/POP_classic_gameplayTrailer.zip/?stahuj"]Tohohle[/link] Prince of Persia, remake prvního dílu, v moderním kabátku se zachováním původního systému, bych docela bral... bohužel pro xbox... :(
0 0
reagovat

KARLOS

No jestli je to desatero opravdu nepsané, tak by nemělo být napsáno ne ??
464796
No jestli je to desatero opravdu nepsané, tak by nemělo být napsáno ne ??
KARLOS
0 0
reagovat
Lubo: Pod položkou V diskuzi jsou na mě zlí :( vidím nepsané desatero ;)... Buď mám teda halucinace, nebo ty jseš slepejš ;) a nenašel jsi to tam :D:D:D
464795
Lubo: Pod položkou V diskuzi jsou na mě zlí :( vidím nepsané desatero ;)... Buď mám teda halucinace, nebo ty jseš slepejš ;) a nenašel jsi to tam :D:D:D
0 0
reagovat
Silence:
díky za radu.
K.
464794
Silence: díky za radu. K.
0 0
reagovat

Alff

Jo, s filmy, které jinak sehnat nejdou je problém...
Přesto tu o tom neradi mluvíme, víš?
Zkus se poptat u těchhle tří lidí v tomto seznamu... očividně o tom ví víc, než my... :D
464793
Jo, s filmy, které jinak sehnat nejdou je problém... Přesto tu o tom neradi mluvíme, víš? Zkus se poptat u těchhle tří lidí v [link="http://www.csfd.cz/filmoteky_pg.php?film=6843"]tomto[/link] seznamu... očividně o tom ví víc, než my... *:D*
Alff
0 0
reagovat

karlos

Ako môže skočiť na nepísané desatore, keď to desatoro nie je písané ;)
464792
Ako môže skočiť na nepísané desatore, keď to desatoro nie je písané *;)*
karlos
0 0
reagovat
KARLOS:
nechci dělat nic nelegálního, ale není to k sehnání legální cestou, což me mrzí.
Díky za reakci.
K.
464791
KARLOS: nechci dělat nic nelegálního, ale není to k sehnání legální cestou, což me mrzí. Díky za reakci. K.
0 0
reagovat
Alff: Kouzelná formulka jménem google...
464790
Alff: Kouzelná formulka jménem google...
0 0
reagovat
Alff: Já ti to trochu objasním... ve faq zkoč přímo na položku nepsané desatero... ;) Jednoduše se tady nevidí rády nelegální záležitosti ;):D:D:D
464789
Alff: Já ti to trochu objasním... ve faq zkoč přímo na položku nepsané desatero... ;) Jednoduše se tady nevidí rády nelegální záležitosti ;):D:D:D
0 0
reagovat
MichaelBay:
teď už jsem pochopil;)
a mám se teda ptát jinde, pokud ano, tak kde?
díky za reakci.
K.
464788
MichaelBay: teď už jsem pochopil*;)* a mám se teda ptát jinde, pokud ano, tak kde? díky za reakci. K.
0 0
reagovat

Alff

Chce tím říci, že jsi prostě na špatné adrese... ;)
464787
Chce tím říci, že jsi prostě na špatné adrese... *;)*
Alff
0 0
reagovat
mužeš na mě česky?
díky
K.
464786
mužeš na mě česky? díky K.
0 0
reagovat

Alff

464785
[link="http://www.moviezone.cz/faq"][link][/link] ;)
Alff
0 0
reagovat

Pohyblivý terč

DD,
hledám všude možně tento film:
Pohyblivý terč
Máte někdo, nebo odkaz, kde sosnout.
Díky
K.
464784
DD, hledám všude možně tento film: Pohyblivý terč Máte někdo, nebo odkaz, kde sosnout. Díky K.
Pohyblivý terč
0 0
reagovat
Lidi, potřebuju poradit. Měla jsem dokument v pdf a normálně fungoval, vypadalo to jako oskenovaný text. Teď tam jsou ale jen šedé stránky. Dá se s tím něco udělat?
464783
Lidi, potřebuju poradit. Měla jsem dokument v pdf a normálně fungoval, vypadalo to jako oskenovaný text. Teď tam jsou ale jen šedé stránky. Dá se s tím něco udělat?
0 0
reagovat
nějaká dlouhááááááááá =]
464782
nějaká dlouhááááááááá =]
0 0
reagovat
az pri takomto pohlade som si uvedomil, aka je ta stranka vizualne extremne cool ;)
464781
az pri [link="http://www.miton.cz/dalen/usr/a/moviezonecz/tmp_moviezonecz0705070447.jpg"]takomto pohlade[/link] som si uvedomil, aka je ta stranka vizualne extremne cool ;)
0 0
reagovat

ko3r

to me sve, me je rok vic a uz tak je to hardcore:(
464780
to me sve, me je rok vic a uz tak je to hardcore*:(*
ko3r
0 0
reagovat

ragnar

zkouším najít brigádu v 15ti :D :)) ale znám hafo lidi, co ji v 15 maj domluvenou ... všechno je o známostech ?)
464779
zkouším najít brigádu v 15ti *:D* *:))* ale znám hafo lidi, co ji v 15 maj domluvenou ... všechno je o známostech *?)*
ragnar
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se