Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99081 - 99100 Napsat příspěvek
sakra, pred chvili sem si tady nekde otevrel clanek o varech a ted nemuzu najit, kde sem ho vzal :D ... to to nekdo smazal, nebo mi z toho slunicka uz hrabe? :D
465970
sakra, pred chvili sem si tady nekde otevrel clanek o varech a ted nemuzu najit, kde sem ho vzal :D ... to to nekdo smazal, nebo mi z toho slunicka uz hrabe? *:D*
0 0
reagovat
Deníček z Karlových Varů link
465969
Deníček z Karlových Varů http://www.variety.com/article/VR1117968457.html?categoryid=1&cs=1
0 0
reagovat
Nejlepší je celé odpoledne zaspat u vody v tínku ;)... Tak dobře jsem se už dlouho nevyspal :D...
465968
Nejlepší je celé odpoledne zaspat u vody v tínku ;)... Tak dobře jsem se už dlouho nevyspal :D...
0 0
reagovat
Já tam včera touto dobou pařil na Sabatony, moje záda jsou teď rudější než sovětská vlajka :D
Na zbytek dne jsem se schoval do čajky a vylezl až v 9 na Hammerfally, příšerně mě bolela hlava.
465967
Já tam včera touto dobou pařil na Sabatony, moje záda jsou teď rudější než sovětská vlajka *:D* Na zbytek dne jsem se schoval do čajky a vylezl až v 9 na Hammerfally, příšerně mě bolela hlava.
0 0
reagovat
Já byl v tom horku na MoRu a včera mi z horka bylo už pěkně blbě. Ještě štěstí, že večer nehrálo nic moc. A dneska v autě kolem Zlína, to sem už vyhlížel smrt...
Byl jste tam ještě někdo odsud?
465966
Já byl v tom horku na MoRu a včera mi z horka bylo už pěkně blbě. Ještě štěstí, že večer nehrálo nic moc. A dneska v autě kolem Zlína, to sem už vyhlížel smrt... Byl jste tam ještě někdo odsud?
0 0
reagovat
no me neco povidej, me do pokoje slunicko pari nekdy od jedny az do zapadu. Zaluzie aniu nic podobnyho tomu nepomaha, sklenik hadr.
465965
no me neco povidej, me do pokoje slunicko pari nekdy od jedny az do zapadu. Zaluzie aniu nic podobnyho tomu nepomaha, sklenik hadr.
0 0
reagovat
Já mám zatemněný pokoj, pač to slunko mi pere přímo do okna a je to hnus Větrák mám, ale jeho výkon by nestačil ani na ovívání sešitem. :))
465964
Já mám zatemněný pokoj, pač to slunko mi pere přímo do okna a je to hnus Větrák mám, ale jeho výkon by nestačil ani na ovívání sešitem. *:))*
0 0
reagovat
Oproti venku mám u kompíku báječnej chládek:)
465963
Oproti venku mám u kompíku báječnej chládek:)
0 0
reagovat
ja mam deset kroku od kompu bazen takze pohoda :P ale u kompu vedro k zalknuti, to je fakt ... :-
465962
ja mam deset kroku od kompu bazen takze pohoda :P ale u kompu vedro k zalknuti, to je fakt ... *:-*
0 0
reagovat
v autě je to fakt peklo, stačila mi sobotní šestihodinová cesta ze slovenska do prahy :- navíc, jak na svinu nefakčila klimatizace.. takže po dálnici to bylo fakt enjoy cesta :-
465961
v autě je to fakt peklo, stačila mi sobotní šestihodinová cesta ze slovenska do prahy *:-* navíc, jak na svinu nefakčila klimatizace.. takže po dálnici to bylo fakt enjoy cesta *:-*
0 0
reagovat
Ad Klima - jste salati, ja mam u sebe 2 servery a abych u nich nechcipnul vedrem (pac je to topeni jak mensi vulkan oproti jinym kanclum), tak mam fest otevrene okno a dvere a jednou za pul hodinky se tudy proriti mensi vanek. Tot k me klimatizaci ;)
465960
Ad Klima - jste salati, ja mam u sebe 2 servery a abych u nich nechcipnul vedrem (pac je to topeni jak mensi vulkan oproti jinym kanclum), tak mam fest otevrene okno a dvere a jednou za pul hodinky se tudy proriti mensi vanek. Tot k me klimatizaci ;)
0 0
reagovat
Klimatizaci/vetrak nemam, takze se laduju zmrzlinou/ vychlazenym pivem/kofolou a dokola koukam na trailer na Arctic Tale. :)
465959
Klimatizaci/vetrak nemam, takze se laduju zmrzlinou/ vychlazenym pivem/kofolou a dokola koukam na trailer na Arctic Tale. :)
0 0
reagovat
RC helikoptera může být nejlepší, ale zato je mín dostupná :+:D..
465958
RC helikoptera může být nejlepší, ale zato je mín dostupná *:+**:D*..
0 0
reagovat
Oki, jinak klimatizaci zrovna nemám po ruce:(
465957
Oki, jinak klimatizaci zrovna nemám po ruce*:(*
0 0
reagovat
nejrychlejsi vetrak je nastoupit do auta a na dalnici vystrcit hlavu z okna. problem je, ze nez bys dojel na dalnici, asi by ses vyparil.
ja byl vcera a predevcirem v tech nejvetsich vedrech na bruslich (neska asi pudu taky) a je to proste zarucenej zpusob, jak se zbavit veskerecjh prebytecnejch latek/tuku/podobnejch hruz. Takovej chodnik na poli, 45 stupnu ... dobra sranda :D
465956
nejrychlejsi vetrak je nastoupit do auta a na dalnici vystrcit hlavu z okna. problem je, ze nez bys dojel na dalnici, asi by ses vyparil. ja byl vcera a predevcirem v tech nejvetsich vedrech na bruslich (neska asi pudu taky) a je to proste zarucenej zpusob, jak se zbavit veskerecjh prebytecnejch latek/tuku/podobnejch hruz. Takovej chodnik na poli, 45 stupnu ... dobra sranda *:D*
0 0
reagovat
Nejlepší větrák je RC helikoptéra. Ležim a lítám nad sebou :D
465955
Nejlepší větrák je RC helikoptéra. Ležim a lítám nad sebou *:D*
0 0
reagovat

imf

Jááá jóóó :))
465954
Jááá jóóó *:))*
imf
0 0
reagovat
jj klimatizace ruluje :D
465953
jj klimatizace ruluje *:D*
0 0
reagovat
Ja jsem to treba vedel. Kdybych to nevedel, tak ti zhasnu ten tvuj svetelnej mec. ;) Ale jak jsem rekl, je ti odpusteno. Ted uz nema smysl se shazovat. :) Muzeme treba usporadat soutez o nejvykonnejsi vetrak (jestli ma nekdo klimatizaci, tak vyhral ;)
465952
Ja jsem to treba vedel. Kdybych to nevedel, tak ti zhasnu ten tvuj svetelnej mec. ;) Ale jak jsem rekl, je ti odpusteno. Ted uz nema smysl se shazovat. :) Muzeme treba usporadat soutez o nejvykonnejsi vetrak (jestli ma nekdo klimatizaci, tak vyhral ;)
0 0
reagovat
Teda jak je snadné stát se psancem. Stačí jeden "nevinný" příspěvek a div bych nebyl zlinčován. U starších věcí obvykle nepočítám s tím, že bych tím někomu mohl způsobit nějakou škodu. Bral jsem to jako samozřejmost, jako např. v Návrátu Jediho zemře ten a ten. Všem se tímto omlouvám a příště si dám pozor co píšu. Nechť je má duše zatracená.
465951
Teda jak je snadné stát se psancem. Stačí jeden "nevinný" příspěvek a div bych nebyl zlinčován. U starších věcí obvykle nepočítám s tím, že bych tím někomu mohl způsobit nějakou škodu. Bral jsem to jako samozřejmost, jako např. v Návrátu Jediho zemře ten a ten. Všem se tímto omlouvám a příště si dám pozor co píšu. Nechť je má duše zatracená.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se