Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99041 - 99060 Napsat příspěvek
Pche, zmrzlina... kúštik zamarznutej vody či mlieka (smotany) pomixovanej s troškou cukru a v lepšom prípade s ovocím, v horšom s nejakým chemickým svinstvom, natrepaný do akejsi stočenej trubičky zo suchej oplátky (po našom "ošče") predávaný za nehoráznu cenu... také čosi ma vážne nedokáže zaujať...
466013
Pche, zmrzlina... kúštik zamarznutej vody či mlieka (smotany) pomixovanej s troškou cukru a v lepšom prípade s ovocím, v horšom s nejakým chemickým svinstvom, natrepaný do akejsi stočenej trubičky zo suchej oplátky (po našom "ošče") predávaný za nehoráznu cenu... také čosi ma vážne nedokáže zaujať...
0 0
reagovat
V Albertovi... chvili jsem vahal, ale ta Algida... hmm... jeste ze je tak draha. Mam pocit, ze bych snedl kamion. ;)
466012
V Albertovi... chvili jsem vahal, ale ta Algida... hmm... jeste ze je tak draha. Mam pocit, ze bych snedl kamion. ;)
0 0
reagovat
to sem nikde nevidel, kde to maj? :D
466011
to sem nikde nevidel, kde to maj? *:D*
0 0
reagovat

Psema

Neni, ale ta tvarohova chut je tam citit tak akorat a je to fakt dobry, doporucuju. :)
466010
Neni, ale ta tvarohova chut je tam citit tak akorat a je to fakt dobry, doporucuju. :)
Psema
0 0
reagovat

rcorp

Sice to není "pravej" Míša, ale máš bod, bratře v triku.;)
466009
Sice to není "pravej" Míša, ale máš bod, bratře v triku.*;)*
rcorp
0 0
reagovat
psema > no jasne, nebo misa, to uz je jedno, ty tri sou stejny ;) imo proste nej zmrzky
466008
psema > no jasne, nebo misa, to uz je jedno, ty tri sou stejny ;) imo proste nej zmrzky
0 0
reagovat
Dneska jsem mel cokoladovyho/kakaovyho Misu ve vanicce a vynikajici, hlavne s tema kouskama cokolady co jsou navrchu. :)
466007
Dneska jsem mel cokoladovyho/kakaovyho Misu ve vanicce a vynikajici, hlavne s tema kouskama cokolady co jsou navrchu. :)
0 0
reagovat
Jo, Mrož, to je klasika, ale já stejně perferuju Míšu. Udržuje mě to myšlenkama stále v dětství, kdy jsem ho baštil permanentně.:D
466006
Jo, Mrož, to je klasika, ale já stejně perferuju Míšu. Udržuje mě to myšlenkama stále v dětství, kdy jsem ho baštil permanentně.*:D*
0 0
reagovat
Libolovolne Cornetto ci Magnum, Algida me ma v hrsti:)
466005
Libolovolne Cornetto ci Magnum, Algida me ma v hrsti*:)*
0 0
reagovat
Velká krabice Manhattan: Višňová
466004
Velká krabice Manhattan: Višňová
0 0
reagovat
" Mrož-je-zmrzka-pro-děti-co-maj-dobrej-vkus" :D
466003
" Mrož-je-zmrzka-pro-děti-co-maj-dobrej-vkus" *:D*
0 0
reagovat
jakoukoliv čokoládovou nebo kakaovou + kokos, jako příchuť rumu a jsem spokojen. :D
466002
jakoukoliv čokoládovou nebo kakaovou + kokos, jako příchuť rumu a jsem spokojen. *:D*
0 0
reagovat
Ja jsem spokojenej s takovym tim vetsim Cornettem, jak jsou nahore v nem nahazeny takovy kuličky.. Cornetto Italiano nebo jak se to jmenuje hehe!
466001
Ja jsem spokojenej s takovym tim vetsim Cornettem, jak jsou nahore v nem nahazeny takovy kuličky.. Cornetto Italiano nebo jak se to jmenuje hehe!
0 0
reagovat
pfff.
Kuba/Brumla to jistej. Best ice-cream ever!
466000
pfff. Kuba/Brumla to jistej. Best ice-cream ever!
0 0
reagovat
Vzhledem k peklu kolem vyhlasuju anketu o nejoblibenejsi zmrzlinu. Prave jsem si na test koupil Algida Carte D'Or... takovou tu mrchu s medem, reckym jogurtem a mandlema... musim rict, ze jsem v zivote lepsi zmrzlinu nejedl. Mysleno takovou tu z vanicky. :)
465999
Vzhledem k peklu kolem vyhlasuju anketu o nejoblibenejsi zmrzlinu. Prave jsem si na test koupil Algida Carte D'Or... takovou tu mrchu s medem, reckym jogurtem a mandlema... musim rict, ze jsem v zivote lepsi zmrzlinu nejedl. Mysleno takovou tu z vanicky. :)
0 0
reagovat

lubo

Vždyť sem v tý větě psal, že si nestěžuju:D to sluníčko, to sluníčko:)
465998
Vždyť sem v tý větě psal, že si nestěžuju*:D* to sluníčko, to sluníčko*:)*
lubo
0 0
reagovat
Neviem ako u vas VUTcaci ale na MU mam obcas pocit ze je treba pohlavie dokazat chromozovym testom
465997
Neviem ako u vas VUTcaci ale na MU mam obcas pocit ze je treba pohlavie dokazat chromozovym testom
0 0
reagovat
Pravdu díš, moudrý křysaři.
(ale ty holky co tu máme jsou hodně fajn, jen je jich trochu málo)
465996
Pravdu díš, moudrý křysaři. (ale ty holky co tu máme jsou hodně fajn, jen je jich trochu málo)
0 0
reagovat

Fluke

Odpusť mi moju expresívnu poznámku, ale si debil (alebo teplý (v tomto počasí takmer naisto ;))). Sťažuješ sa, že je u vás 5 dievčat na jednoho chlapa. U nás je asi 20 chlapov na jedno dievča. S radosťou by som menil (ten pomer, nie školu).
465995
Odpusť mi moju expresívnu poznámku, ale si debil (alebo teplý (v tomto počasí takmer naisto *;)*)). Sťažuješ sa, že je u vás 5 dievčat na jednoho chlapa. U nás je asi 20 chlapov na jedno dievča. S radosťou by som menil (ten pomer, nie školu).
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Hezké přirovnání. Naprosto s tebou ve všem souhlasím. Inu, taková už je realita:)
465994
Hezké přirovnání. Naprosto s tebou ve všem souhlasím. Inu, taková už je realita*:)*
Fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se