Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99101 - 99120 Napsat příspěvek
jj klimatizace ruluje :D
465953
jj klimatizace ruluje *:D*
0 0
reagovat
Ja jsem to treba vedel. Kdybych to nevedel, tak ti zhasnu ten tvuj svetelnej mec. ;) Ale jak jsem rekl, je ti odpusteno. Ted uz nema smysl se shazovat. :) Muzeme treba usporadat soutez o nejvykonnejsi vetrak (jestli ma nekdo klimatizaci, tak vyhral ;)
465952
Ja jsem to treba vedel. Kdybych to nevedel, tak ti zhasnu ten tvuj svetelnej mec. ;) Ale jak jsem rekl, je ti odpusteno. Ted uz nema smysl se shazovat. :) Muzeme treba usporadat soutez o nejvykonnejsi vetrak (jestli ma nekdo klimatizaci, tak vyhral ;)
0 0
reagovat
Teda jak je snadné stát se psancem. Stačí jeden "nevinný" příspěvek a div bych nebyl zlinčován. U starších věcí obvykle nepočítám s tím, že bych tím někomu mohl způsobit nějakou škodu. Bral jsem to jako samozřejmost, jako např. v Návrátu Jediho zemře ten a ten. Všem se tímto omlouvám a příště si dám pozor co píšu. Nechť je má duše zatracená.
465951
Teda jak je snadné stát se psancem. Stačí jeden "nevinný" příspěvek a div bych nebyl zlinčován. U starších věcí obvykle nepočítám s tím, že bych tím někomu mohl způsobit nějakou škodu. Bral jsem to jako samozřejmost, jako např. v Návrátu Jediho zemře ten a ten. Všem se tímto omlouvám a příště si dám pozor co píšu. Nechť je má duše zatracená.
0 0
reagovat

sohaj

nikdo ti nebrani dikutovat o HP (o knizkach, o filmech), ale bez spoileru... prave kvuli tomu, ze je to obecna dikuze a neda se predpokladat uroven znalosti... pokud budes na lapiduchu v klubu HP, tak to je neco jineho, ale tady rozhodne nemuzes psat spoiler, a kdyz uz mas opravdu potrebu, tak s nejakym upozornenim v uvodu...
465950
nikdo ti nebrani dikutovat o HP (o knizkach, o filmech), ale bez spoileru... prave kvuli tomu, ze je to obecna dikuze a neda se predpokladat uroven znalosti... pokud budes na lapiduchu v klubu HP, tak to je neco jineho, ale tady rozhodne nemuzes psat spoiler, a kdyz uz mas opravdu potrebu, tak s nejakym upozornenim v uvodu...
sohaj
0 0
reagovat
Proste to ukonceme. Je vedro, takze je ti odpusteno... normalni clovek by asi rekl sorry a nepokousel by se argumentovat tak ocividnej preslap, ale zkratka obratte list a reste neco jinyho. Horko je venku, nemusi byt tady. ;)
465949
Proste to ukonceme. Je vedro, takze je ti odpusteno... normalni clovek by asi rekl sorry a nepokousel by se argumentovat tak ocividnej preslap, ale zkratka obratte list a reste neco jinyho. Horko je venku, nemusi byt tady. ;)
0 0
reagovat
takze kdyz sme v diskuzi, muzes spoilerovat? argumentujes jak maly dite. proste takovy spoilery by se objevovat nemely. tecka. at je kniha jak chce stara.
465948
takze kdyz sme v diskuzi, muzes spoilerovat? argumentujes jak maly dite. proste takovy spoilery by se objevovat nemely. tecka. at je kniha jak chce stara.
0 0
reagovat

sohaj

to je uplne fuk, jak je stara, proste nemuzes napsat takovej spoiler bez nejakyho upozorneni... na knizku, na film, na serial...
465947
to je uplne fuk, jak je stara, proste nemuzes napsat takovej spoiler bez nejakyho upozorneni... na knizku, na film, na serial...
sohaj
0 0
reagovat

imf

Nejsme náhodou v diskuzi (kecárně)? Co jíného by se tu mělo dělat než diskutovat? Popíjet čajíček tu asi nebudeme8)
465946
Nejsme náhodou v diskuzi (kecárně)? Co jíného by se tu mělo dělat než diskutovat? Popíjet čajíček tu asi nebudeme*8)*
imf
0 0
reagovat
Jde o to, ze tu vazne nejsou jenom ctenari Potterovych knih... je tu znacna cast lidi, co kouka jen na Harryho filmy a VUBEC ji knihy nezajimaji. ;) A tem by si zkazil cele cekani na sestku. Ver tomu, ze tem spoilerum se da velmi snadno vyhybat. Pokud clovek nenarazi na nekoho jako ty. ;)
465945
Jde o to, ze tu vazne nejsou jenom ctenari Potterovych knih... je tu znacna cast lidi, co kouka jen na Harryho filmy a VUBEC ji knihy nezajimaji. ;) A tem by si zkazil cele cekani na sestku. Ver tomu, ze tem spoilerum se da velmi snadno vyhybat. Pokud clovek nenarazi na nekoho jako ty. ;)
0 0
reagovat
ty si fakt tydýt
465944
ty si fakt tydýt
0 0
reagovat
Že bych tím někoho urazil? Reakce je poněkud přehnanější vzhledem k době, kdy kniha vyšla?)
465943
Že bych tím někoho urazil? Reakce je poněkud přehnanější vzhledem k době, kdy kniha vyšla*?)*
0 0
reagovat
Ses na FILMOVEM webu... a tady plati, ze petka ma premieru za tri dny. Nehodlam o tom diskutovat.
465942
Ses na FILMOVEM webu... a tady plati, ze petka ma premieru za tri dny. Nehodlam o tom diskutovat.
0 0
reagovat
hehe, to teda
465941
hehe, to teda
0 0
reagovat

sohaj

To je argument jak svině ?)
465940
To je argument jak svině *?)*
sohaj
0 0
reagovat

imf

Možná si si toho nevšimnul, ale šestka vyšla cca před dvěma lety8) Což už je docela doba a asi těžko bych tu našel někoho, komu by tohle uniklo:)
465939
Možná si si toho nevšimnul, ale šestka vyšla cca před dvěma lety*8)* Což už je docela doba a asi těžko bych tu našel někoho, komu by tohle uniklo*:)*
imf
0 0
reagovat

sohaj

Vyborne... v diskuzi o spoilerech sedmicky hodit bez pripravy spoiler ze sestky. Ty ses taky expert. ;)
465938
Vyborne... v diskuzi o spoilerech sedmicky hodit bez pripravy spoiler ze sestky. Ty ses taky expert. ;)
sohaj
0 0
reagovat
Obal pro dospělý neni tak špatnej. Dětský je ale pekelný.:D
465937
Obal pro dospělý neni tak špatnej. Dětský je ale pekelný.*:D*
0 0
reagovat

sohaj

Jak říkáš. Takovým bych šlapal po krku. Obecně jsem na spoilery dost háklivý. Ale je rozdíl mezi nechtěným a zlomyslným..
465936
Jak říkáš. Takovým bych šlapal po krku. Obecně jsem na spoilery dost háklivý. Ale je rozdíl mezi nechtěným a zlomyslným..
sohaj
0 0
reagovat
Já čekám pár dní, než dojde z Amazonu. Takovou ohavnost, jakou je uk vydání sem už dlouho neviděl. Spoilerům bych se stejně neubránil..
465935
Já čekám pár dní, než dojde z Amazonu. Takovou ohavnost, jakou je uk vydání sem už dlouho neviděl. Spoilerům bych se stejně neubránil..
0 0
reagovat
Jen doufám, že tady nebude nikdo takový mizera (když to řeknu slušně) a nenapíše sem, kdo v sedmičce zemře. To by pak pro něj i Sluneční soustava byla malá!
465934
Jen doufám, že tady nebude nikdo takový mizera (když to řeknu slušně) a nenapíše sem, kdo v sedmičce zemře. To by pak pro něj i Sluneční soustava byla malá!
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se