Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99121 - 99140 Napsat příspěvek
Hlavne imho bude o den, dva driv... Nejaky dil se mel zacat oficialne prodavat tusim v nedeli v 11:11, ale kamarad ho mel z maleho knihkupectvi uz v patek dopoledne... Nemluve o obchodnich retezcich, vubec bych se nedivil, kdyby to nekdo koupil ve ctvrtek... Takze nac cekat do patku na pulnoc?:D
465932
Hlavne imho bude o den, dva driv... Nejaky dil se mel zacat oficialne prodavat tusim v nedeli v 11:11, ale kamarad ho mel z maleho knihkupectvi uz v patek dopoledne... Nemluve o obchodnich retezcich, vubec bych se nedivil, kdyby to nekdo koupil ve ctvrtek... Takze nac cekat do patku na pulnoc?*:D*
0 0
reagovat

Psema

Si predstav jak stojis o pulnoci v tom knihkupectvi a prodavacka se te zepta: "Vy si jdete koupit Pottera?" A ty na to: "Ne, jdu si jenom precist konec." :D
465931
Si predstav jak stojis o pulnoci v tom knihkupectvi a prodavacka se te zepta: "Vy si jdete koupit Pottera?" A ty na to: "Ne, jdu si jenom precist konec." *:D*
Psema
0 0
reagovat

Psema

Ano, moudrost rytire Jedi. ;)))
465930
Ano, moudrost rytire Jedi. ;)))
Psema
0 0
reagovat

KarelR

na co ho kupovat. si zaběhnu do knihkupectví, přečtu konec a mám vystaráno. zbytek dočtu až bude lacino.:D;)
465929
na co ho kupovat. si zaběhnu do knihkupectví, přečtu konec a mám vystaráno. zbytek dočtu až bude lacino.*:D**;)*
KarelR
0 0
reagovat

Fluke

Stoji 777 Kc :)) Ale uz se mi ho podarilo vypatrat i za 594 Kc. Prej ale hypermarkety pudou jeste niz ci co... Proto bych rad vyhlasil takovou malou soutez. Vitezem se stane ten, kdo vypatra misto s nejlevnejsim pulnocnim Potterem. Diky vsem za ucast ;)
465928
Stoji 777 Kc :)) Ale uz se mi ho podarilo vypatrat i za 594 Kc. Prej ale hypermarkety pudou jeste niz ci co... Proto bych rad vyhlasil takovou malou soutez. Vitezem se stane ten, kdo vypatra misto s nejlevnejsim pulnocnim Potterem. Diky vsem za ucast ;)
Fluke
0 0
reagovat

Silence

CineStar ruluje ;)
U nas v Ove to kdysi davala obsluha nejpozdeji 45minut pred predstavenim, ale vzdy jsem si cinknul ze jezdim z daleka a ze prijedu na chlup, tak mi to drzely az do zacatku ;)
Vse zalezi na domluve...
465927
CineStar ruluje ;) U nas v Ove to kdysi davala obsluha nejpozdeji 45minut pred predstavenim, ale vzdy jsem si cinknul ze jezdim z daleka a ze prijedu na chlup, tak mi to drzely az do zacatku ;) Vse zalezi na domluve...
Silence
0 0
reagovat

Silence

Atmosféra dělá hodně, a ta obsluha.:D
465926
Atmosféra dělá hodně, a ta obsluha.*:D*
Silence
0 0
reagovat

Psema

No, to je právě to - většinou - oni to nechávají podle toho, jak si lidi před filmem kupují lístky... Už se mi jednou stalo, že jsem přišel pro lístky zase tradičně pozdě a klučina v brýlých mi suše oznámil, že musím chodit 30 minut předem. Tak jsem se na něj usmál a řekl mu, ať mi tedy dá ty lístky, co jsem měl rezervované. :)) Ad. CineStar: A to je ten sal 1 ještě takovej divnej a blbnul obraz. 8) :+
465925
No, to je právě to - většinou - oni to nechávají podle toho, jak si lidi před filmem kupují lístky... Už se mi jednou stalo, že jsem přišel pro lístky zase tradičně pozdě a klučina v brýlých mi suše oznámil, že musím chodit 30 minut předem. Tak jsem se na něj usmál a řekl mu, ať mi tedy dá ty lístky, co jsem měl rezervované. :)) Ad. CineStar: A to je ten sal 1 ještě takovej divnej a blbnul obraz. *8)* *:+*
Psema
0 0
reagovat
Tak to hezký čekání, i když ho víceméně chápu.:)
465924
Tak to hezký čekání, i když ho víceméně chápu.*:)*
0 0
reagovat

Psema

Já si počkám až budou přehrávače stát pod 5000 kč.
465923
Já si počkám až budou přehrávače stát pod 5000 kč.
Psema
0 0
reagovat

Silence

Pokud vim, tak ve Slováči na těch 30 minut taky kašlou a většinou to nechávaj až na poslední desetiminutovku.;) Stejěn ti ten Cinestar závidim.
465922
Pokud vim, tak ve Slováči na těch 30 minut taky kašlou a většinou to nechávaj až na poslední desetiminutovku.*;)* Stejěn ti ten Cinestar závidim.
Silence
0 0
reagovat

ad Village

Je to OK nápad. Hlavně kvůli tomu, že Village vůbec zatím online (ani rezervace) nemělo. 8)
Na CineStar si ale taky nemůžu stěžovat. Sice je to obyčejná rezervace s vyzvednutím lístku do 30 minut před představením (a jak jsem říkal, když znáte lidi, tak je až do 1 minuty před představením :) Ale je bez jakýchkoliv omezení (Na jednu rezervaci může být tedy maximálně 6 lístků, ale nikdo vám nebrání v tom, udělat si na jeden film rezervací víc. viz. Danny 3) 8)
465921
Je to OK nápad. Hlavně kvůli tomu, že Village vůbec zatím online (ani rezervace) nemělo. *8)* Na CineStar si ale taky nemůžu stěžovat. Sice je to obyčejná rezervace s vyzvednutím lístku do 30 minut před představením (a jak jsem říkal, když znáte lidi, tak je až do 1 minuty před představením :) Ale je bez jakýchkoliv omezení (Na jednu rezervaci může být tedy maximálně 6 lístků, ale nikdo vám nebrání v tom, udělat si na jeden film rezervací víc. viz. Danny 3) *8)*
ad Village
0 0
reagovat

KARLOS

My si stejně koupíme PS3 a prdíme na obyčejný přehrávače. :D
465920
My si stejně koupíme PS3 a prdíme na obyčejný přehrávače. *:D*
KARLOS
0 0
reagovat
Sice hddvd válcuje brd v počtu prodaných přehrávačů, ale když si na nich nemáte co přehrát, je to na dvě věci ;):)...
465919
Sice hddvd válcuje brd v počtu prodaných přehrávačů, ale když si na nich nemáte co přehrát, je to na dvě věci ;):)...
0 0
reagovat
Imho definitivní vítězství je stále daleko, ale BR zasponzoruju radši. Nová technologie, více dat a Sony bude aspoň mít peníze na oblíbené vymýšlení formátů, které se neuchytí. Bez Sony by to zkrátka nebylo ono, takže go BR, go;)
465918
Imho definitivní vítězství je stále daleko, ale BR zasponzoruju radši. Nová technologie, více dat a Sony bude aspoň mít peníze na oblíbené vymýšlení formátů, které se neuchytí. Bez Sony by to zkrátka nebylo ono, takže go BR, go*;)*
0 0
reagovat

2 Ravenhorn

Co vychazi na Zive musis brat s velikou rezervou.. BR zda se valku definitivne vyhralo.
465917
Co vychazi na Zive musis brat s velikou rezervou.. BR zda se valku definitivne vyhralo.
2 Ravenhorn
0 0
reagovat
to je jen poslední záchvěv před smrtí
465916
to je jen poslední záchvěv před smrtí
0 0
reagovat
Hm na zive.cz je článek o HD DVD a celkem vychází na jevo, že to z HD DVD není tak špatné.
465915
Hm na zive.cz je článek o HD DVD a celkem vychází na jevo, že to z HD DVD není tak špatné.
0 0
reagovat

karelR

jůůů, to abych si na ni vzal aspoň...500,- ???:D

LDK
Díky za info, já jsem to tušil, ale chtěl jsem mít jistotu. Otázka byla čistě, abych byl obeznámen, nehodlám jít ani do CF nebo SLI:), ale určitě je fajn mít takovou blbůstku v záloze.
465914
jůůů, to abych si na ni vzal aspoň...500,- ???*:D* [b]LDK[/b] Díky za info, já jsem to tušil, ale chtěl jsem mít jistotu. Otázka byla čistě, abych byl obeznámen, nehodlám jít ani do CF nebo SLI:), ale určitě je fajn mít takovou blbůstku v záloze.
karelR
0 0
reagovat
st39.6: To omezení v Palace je proti zarezervovaní celého sálu, protože pak ne všichni přijdou a na pokladně nemají co prodávat. Ale tady to platíš, takže myslím, že žádná omezení nebudou.
465913
st39.6: To omezení v Palace je proti zarezervovaní celého sálu, protože pak ne všichni přijdou a na pokladně nemají co prodávat. Ale tady to platíš, takže myslím, že žádná omezení nebudou.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se