Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99061 - 99080 Napsat příspěvek
No na mojí studijní kombinaci jsem v ročníku jedinej chlap :)
465993
No na mojí studijní kombinaci jsem v ročníku jedinej chlap :)
0 0
reagovat

HAL

Geniální:))

sohaj
Já si nestěžuju, u nás je poměr holek-kluků 5:1:) je zajímavé být na přednášce, cítit se jako nenápadný, a pak si uvědomit, že nejde být nenápadný, když jste ve třídě třeba jen dva mužského pohlaví:D To je jako by se autobus snažil být nenápadný mezi tramvajemi.
465992
Geniální*:))* [b]sohaj[/b] Já si nestěžuju, u nás je poměr holek-kluků 5:1*:)* je zajímavé být na přednášce, cítit se jako nenápadný, a pak si uvědomit, že nejde být nenápadný, když jste ve třídě třeba jen dva mužského pohlaví*:D* To je jako by se autobus snažil být nenápadný mezi tramvajemi.
HAL
0 0
reagovat

sohaj

Jo, tenhle vtip tam je myslím taky, je to prostě jen sranda ;)
465991
Jo, tenhle vtip tam je myslím taky, je to prostě jen sranda *;)*
sohaj
0 0
reagovat
Copak nevite, ze VSE jen nejtezsi gympl v republice??:D:D:D
465990
Copak nevite, ze VSE jen nejtezsi gympl v republice??*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Není vysková škola? Tak to je absurdní. To jak je ten vtip: "Proč matfyzák nemá prázdniny? Protože by stihl vystudovat VSE." Ale chtěl bych ho vidět, jak dává ekonomii či právo. Z toho by se po...:)
465989
Není vysková škola? Tak to je absurdní. To jak je ten vtip: "Proč matfyzák nemá prázdniny? Protože by stihl vystudovat VSE." Ale chtěl bych ho vidět, jak dává ekonomii či právo. Z toho by se po...*:)*
0 0
reagovat
Já zase slyšel že VŠE vůbec není vysoká škola, tady skoro dole je to dokonce matematicky dokázáno :D

Jinak samozřejmě gratuluji :+
465988
Já zase slyšel že VŠE vůbec není vysoká škola, [link="http://www.anicka.net/mff"]tady[/link] skoro dole je to dokonce matematicky dokázáno *:D* Jinak samozřejmě gratuluji *:+*
0 0
reagovat

scroochy

Tak ti teda prajem, nech tam vydržíš o čosi dlhšie ako u nás v Brne na informatike:+
465987
Tak ti teda prajem, nech tam vydržíš o čosi dlhšie ako u nás v Brne na informatike*:+*
scroochy
0 0
reagovat
to je fajn scroochy :)
465986
to je fajn scroochy :)
0 0
reagovat

Fluke

:D Na Žižkově jsem toho letos moc nepobyl, takže nemůžu srovnávat,ale JM, tak to je ráj8) Pokud to zrovna není nějaká přednáška typu Java apod.
465985
*:D* Na Žižkově jsem toho letos moc nepobyl, takže nemůžu srovnávat,ale JM, tak to je ráj*8)* Pokud to zrovna není nějaká přednáška typu Java apod.
Fluke
0 0
reagovat

sohaj

V který budově?:D
465984
V který budově?*:D*
sohaj
0 0
reagovat
Tak to gratuluji a vítej na VSE. Je to fajn škola a těch holek tam8)
465983
Tak to gratuluji a vítej na VSE. Je to fajn škola a těch holek tam*8)*
0 0
reagovat
hehe, hlavne ze ho inspirujes :+:D
tak gratuluju! ;)
465982
hehe, hlavne ze ho inspirujes *:+**:D* tak gratuluju! ;)
0 0
reagovat
Já gratuluju napůl, VŠE je..no řekněme fakt deprimujcí škola:D
465981
Já gratuluju napůl, VŠE je..no řekněme fakt deprimujcí škola*:D*
0 0
reagovat

scroochy

Gratuluji ;)
465980
Gratuluji *;)*
scroochy
0 0
reagovat
juchu, prijali me na VSE do prahy :) scroochy invades prague ;) to bude hned prijemnejsi chodit na hromadny projekce...:+
465979
juchu, prijali me na VSE do prahy :) scroochy invades prague ;) to bude hned prijemnejsi chodit na hromadny projekce...*:+*
0 0
reagovat
Vy to s tím vedrem moc hrotíte. Já dneska pařil venku od 3 do 8 tenis a fpoho, jen trochu sežehlej :D
465978
Vy to s tím vedrem moc hrotíte. Já dneska pařil venku od 3 do 8 tenis a fpoho, jen trochu sežehlej *:D*
0 0
reagovat

rcorp

To ti řeknu v úterý:D
465977
To ti řeknu v úterý*:D*
rcorp
0 0
reagovat

sohaj

90 000. Co jsem vyhral? ;) :D
465976
90 000. Co jsem vyhral? ;) *:D*
sohaj
0 0
reagovat
Co takhle typnout návštěvnost Fénixova řádu za první víkend? Překoná návštěvnost Ohnivého poháru (opening cca 120 tisí c diváků)? Nebo že by zaútočil i na dosavadní rekord Návratu krále (cca 150 tisíc diváků)??) Hodně nám napoví i počasí, ikdyž myslím, že 100 tisícová hranice by mohla padnout?)
465975
Co takhle typnout návštěvnost Fénixova řádu za první víkend? Překoná návštěvnost Ohnivého poháru (opening cca 120 tisí c diváků)? Nebo že by zaútočil i na dosavadní rekord Návratu krále (cca 150 tisíc diváků)?*?)* Hodně nám napoví i počasí, ikdyž myslím, že 100 tisícová hranice by mohla padnout*?)*
0 0
reagovat
aaaha :+ :))
465974
aaaha *:+* :))
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se