Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99021 - 99040 Napsat příspěvek
a vynahradilo ti to aspon to, zes byla v tom sale s desne sirokouhlym platnem, jednicka tusim?:)
466298
a vynahradilo ti to aspon to, zes byla v tom sale s desne sirokouhlym platnem, jednicka tusim?:)
0 0
reagovat
Na Novodvorské v cinema city požadovaly vypnutí mobilů žáby z Robinsonů:o.Evidentně marně jsem doufala, že už vyhynuly....
466297
Na Novodvorské v cinema city požadovaly vypnutí mobilů žáby z Robinsonů*:o*.Evidentně marně jsem doufala, že už vyhynuly....
0 0
reagovat

MZ

Koukám že Vám ten Váš NEW DESIGN utekl na veřejnost tak jako filmy na internet. :) Koukám že už se budou šířit i designy stránek. No jsem zvědav jak to bude vypadat. ;)
466296
Koukám že Vám ten Váš NEW DESIGN utekl na veřejnost tak jako filmy na internet. *:)* Koukám že už se budou šířit i designy stránek. No jsem zvědav jak to bude vypadat. *;)*
MZ
0 0
reagovat
No optimisty necham pri tomto terminu, ale pocitejte s tim, ze se to minimalne o dva-tri tydny protahne. Ale to je standardni postup. ;)
466295
No optimisty necham pri tomto terminu, ale pocitejte s tim, ze se to minimalne o dva-tri tydny protahne. Ale to je standardni postup. ;)
0 0
reagovat

imf

Není zač:) Samotnýho mě to celý překvapilo, stejně jako informace, změna přijde ke konci srpnu:D
466294
Není zač:) Samotnýho mě to celý překvapilo, stejně jako informace, změna přijde ke konci srpnu*:D*
imf
0 0
reagovat
Lking: Můžu se jen zeptat kolik Ti je let jestli to nevadí?
466293
Lking: Můžu se jen zeptat kolik Ti je let jestli to nevadí?
0 0
reagovat

Silence

Už to možná zní trochu jako klišé, ale tvůj sestřih je opět vynikající, líbí se mi snad ještě víc než ten předchozí akční :+
466292
Už to možná zní trochu jako klišé, ale tvůj sestřih je opět vynikající, líbí se mi snad ještě víc než ten předchozí akční *:+*
Silence
0 0
reagovat
Jo zkrocena hora je uz starsiho data, ale je to asi ten nejvyarznejsi film ktery mi vytanul pri bleskovem vyberu filmu ktere si tak nejak pamatuju.... Nejsem z tech co jdou po kazdem snimku-dost si vybiram. Treti piraty a spidermana si necham az na DVD a Shrek byla obycejna zdimacka suche hadry. Divocina je priserny na pohled a nejvetsi vykradacka za poslednich nekolik let. V tom dome strasi bylo prijemne odpocinkove a zabavne a Auta byla klasicka pixarovka - jelikoz me auta moc neberou tak i tak se mi to libilo, ale uz se na to asi vickrat nepodivam...

Doufam ze se brzy vrati klasicka 2D animace, ktera proste nema konkurenci v zadnem 3D - Lion King, Tarzan a podobne jsou proste to co by se melo rozvijet...

Ted jsem si vzpomel na Hrdiny z rise Gaja- no to bylo opravdu nudny a strnuly...
466291
Jo zkrocena hora je uz starsiho data, ale je to asi ten nejvyarznejsi film ktery mi vytanul pri bleskovem vyberu filmu ktere si tak nejak pamatuju.... Nejsem z tech co jdou po kazdem snimku-dost si vybiram. Treti piraty a spidermana si necham az na DVD a Shrek byla obycejna zdimacka suche hadry. Divocina je priserny na pohled a nejvetsi vykradacka za poslednich nekolik let. V tom dome strasi bylo prijemne odpocinkove a zabavne a Auta byla klasicka pixarovka - jelikoz me auta moc neberou tak i tak se mi to libilo, ale uz se na to asi vickrat nepodivam... Doufam ze se brzy vrati klasicka 2D animace, ktera proste nema konkurenci v zadnem 3D - Lion King, Tarzan a podobne jsou proste to co by se melo rozvijet... Ted jsem si vzpomel na Hrdiny z rise Gaja- no to bylo opravdu nudny a strnuly...
0 0
reagovat
Já si letošní rok nemůžu vynachválit. Je tu sice pár vyjímek, které mě zklamaly, ale ji je to zatím vesměs pozitivní rok:+
466290
Já si letošní rok nemůžu vynachválit. Je tu sice pár vyjímek, které mě zklamaly, ale ji je to zatím vesměs pozitivní rok*:+*
0 0
reagovat

LKing

Takových filmů co vyšlo od začátku roku a nic tě nezaujalo?
466289
Takových filmů co vyšlo od začátku roku a nic tě nezaujalo?
LKing
0 0
reagovat
Zkrocená hora? Tak to už je doba?)
466288
Zkrocená hora? Tak to už je doba*?)*
0 0
reagovat

New :)

Cau. Ctu vas uz dlouho, ale az ted jsem se rozhodl zaregistrovat.
Prvne musim rict ze letos me zatim zadny film extra nenadchnul. Naposledy to byla Zkrocena hora. Posledni Simpsonovi me "zklamali" protoze jsem od nich cekal asi neco vic nez od serialu. Takhle to byla vazne jen dalsi epizoda v rade s propracovanejsim pozadim a delsi stopazi. Skoda ze nezakomponovali nejaky zvrat nebo zmenu v celem serialu na kterou by se sem tam dalo navazat i v serialu. Serial sleduju od doby co ho zacali vysilat a dodnes mam kazdou radu sjetou nescetnekrat - proto me ve filmu nic neprekvapilo...
466287
Cau. Ctu vas uz dlouho, ale az ted jsem se rozhodl zaregistrovat. Prvne musim rict ze letos me zatim zadny film extra nenadchnul. Naposledy to byla Zkrocena hora. Posledni Simpsonovi me "zklamali" protoze jsem od nich cekal asi neco vic nez od serialu. Takhle to byla vazne jen dalsi epizoda v rade s propracovanejsim pozadim a delsi stopazi. Skoda ze nezakomponovali nejaky zvrat nebo zmenu v celem serialu na kterou by se sem tam dalo navazat i v serialu. Serial sleduju od doby co ho zacali vysilat a dodnes mam kazdou radu sjetou nescetnekrat - proto me ve filmu nic neprekvapilo...
New :)
0 0
reagovat
Podzim je za bukem, tak se nechte prekvapit. I kdyz Flukovo preview zni lakave, tak ja prekvapeni tuze rad a tudiz si pockam...
A za c) kdo si pocka, az se ucho utrhne ;)
466286
Podzim je za bukem, tak se nechte prekvapit. I kdyz Flukovo preview zni lakave, tak ja prekvapeni tuze rad a tudiz si pockam... A za c) kdo si pocka, az se ucho utrhne ;)
0 0
reagovat
Karlos: Ehm? Myslim, ze uz podruhe resis veci, ktere a) sem nepatri; b) jsou slozitejsi a funguji trochu jinak, nez si predstavujes. Sorry.
466285
Karlos: Ehm? Myslim, ze uz podruhe resis veci, ktere a) sem nepatri; b) jsou slozitejsi a funguji trochu jinak, nez si predstavujes. Sorry.
0 0
reagovat
Vašku, ale vědět jste o tom museli... Alespoň jeden z vás... (protože se to zmínilo ve tři hodiny po Potterovi ;)....
Jinak na co si dělat problémy, pokud si to chce někdo přečíst, cestu si najde... Třeba přes knihovnu...
466284
Vašku, ale vědět jste o tom museli... Alespoň jeden z vás... (protože se to zmínilo ve tři hodiny po Potterovi ;).... Jinak na co si dělat problémy, pokud si to chce někdo přečíst, cestu si najde... Třeba přes knihovnu...
0 0
reagovat

Silence

Trochu opožděně musím pochválit Silence za to skvostné dílko - svým hyperrychlým internetem jsem to tahala 2 hoďky, ale stálo to za to. Je tam spousta filmů, co mám taky hrozně ráda a dohromady to silně působí na mé emocionální mozkové buňky- mňam!!!
466283
Trochu opožděně musím pochválit Silence za to skvostné dílko - svým hyperrychlým internetem jsem to tahala 2 hoďky, ale stálo to za to. Je tam spousta filmů, co mám taky hrozně ráda a dohromady to silně působí na mé emocionální mozkové buňky- mňam!!!
Silence
0 0
reagovat
No comment.
466282
No comment.
0 0
reagovat

imf

a to to s Váma Miton nemusí nějak konzultovat ?? ( co zveřejní a tak)
466281
a to to s Váma Miton nemusí nějak konzultovat ?? ( co zveřejní a tak)
imf
0 0
reagovat

imf

Nestras. :))
466280
Nestras. *:))*
imf
0 0
reagovat
Mam radsi prohlaseni "when it's done it's done"... tusim, ze ho vymysleli autori Duke Nukem 4ever. ;)
466279
Mam radsi prohlaseni "when it's done it's done"... tusim, ze ho vymysleli autori Duke Nukem 4ever. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se