asi tak... všechno to co je na starý trilogii unikátní a dává jí to ten nezaměnitelnej feeling se v nový trilogii proměnilo v onanistickej CGI fest s průměrnejma hereckejma výkovama a naprosto tuctovým ne-scénářem. Navíc kompletně předělanej design všeho a otravnej neherec v první epizodě + infantilní CGI žabopysk to degradoval někam na úroveň strážců vesmíru. Když jsem viděl epizodu 3 v kině, byl jsem z ní odvařenej, ale s postupem času ve mě to nadšení vyprchalo a povětšinou se shoduju v nazorech hateru, ač nerad, protože starý SW jsou pro mě srdcovka...
|
reagovat
|




