proto se budu tvarit, ze oba zmineni reziseri natocili jen svuj posledni film a dam ti vicemene za pravdu... i kdyz zrovna Sypal by to tvoje tvrzeni podle mě naprosto pohřbil, kdyby dostal šanci :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Pózu jsem si dovolil vidět v tom obracení z nadšení do omalovánek. Chápal bych obracení z nadšení do rezervovanosti, ze spokojenosti do nudy. Ale povýšené hovory o omalovánkách mi prostě připadají přehaně drsné. NIc víc. Myslím, že je to vcelku srozumitelné, co jsem chtěl říct a asi to nemá cenu dál rozebírat. S tebou klidně mír 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|