
vegasss7771
Wow. Neřikaj Ti náhodou filosofe, páč jesli ne, tak s takhle hlubokejma úvahama by rozhodně měli

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
btw. však víš jak to chodí, každej člověk je jinej, mělo by to být na internetu jinak ? |
reagovat
|

jako homevideo pro kamarády ok, ale chlubit se tím na netu WTF??|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|