Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 61 - 80 Napsat příspěvek
reaguje na: fabec
Tak já hodím. Tohle mě nikdy nebralo, já jsem preferoval Šmouly a Pokondry s vysoce sofistikovanými Fanánkovými texty. :D
901059
Tak já hodím. Tohle mě nikdy nebralo, já jsem preferoval Šmouly a Pokondry s vysoce sofistikovanými Fanánkovými texty. *:D*
900918
3 0
reagovat
Wu-Tang x James Bond
Poslední dobou na mě odevšad vyskakuje Bond a narazil jsem i na tohle

Zároveň mi to po nějaké době připomnělo další mashup
link
901013
[url=https://limbus.bandcamp.com/album/limbus-presents-enter-the-007-chambers-2]Wu-Tang x James Bond[/url] Poslední dobou na mě odevšad vyskakuje Bond a narazil jsem i na tohle Zároveň mi to po nějaké době připomnělo další mashup https://www.youtube.com/watch?v=Eitbs8lLd5M
0 0
reagovat
reaguje na: SHUTTER
:D Parádní 
901006
*:D* Parádní 
901005
1 0
reagovat

Papyrus je späť

Môj najobľúbenejší skeč z SNL dostal pokračovanie :D link
901005
Môj najobľúbenejší skeč z SNL dostal pokračovanie *:D* https://youtu.be/Q8PdffUfoF0?si=ith59f9eJknCDpeD
Papyrus je späť
5 0
reagují: Demonic8
reagovat
Ten blízké východ... To je pořád dokola.
Oni se prostě musí furt mezi sebou zabíjet. Tam to mají v povaze. To se nikdy nezmění.
Mají tam furt hovno. Kde nic tu nic jen poušť, hory, špína a prach. 

/Doplneni
Pokud Írán odpálil xyz raket a dronu, tak to muselo letět přes iraq , Sýrii, saúdskou Arábii? .
Tzn tihle zmrdi  se spojili proti Izraeli? No to bude daleko větší show .... 

//Jen doufám že omylem nesejmou skalní města v Jordánsku... Rád bych se tam jednou podíval... 
900992
Ten blízké východ... To je pořád dokola. Oni se prostě musí furt mezi sebou zabíjet. Tam to mají v povaze. To se nikdy nezmění. Mají tam furt hovno. Kde nic tu nic jen poušť, hory, špína a prach.  /Doplneni Pokud Írán odpálil xyz raket a dronu, tak to muselo letět přes iraq , Sýrii, saúdskou Arábii? . Tzn tihle zmrdi  se spojili proti Izraeli? No to bude daleko větší show ....  //Jen doufám že omylem nesejmou skalní města v Jordánsku... Rád bych se tam jednou podíval... 
2 -10
reagovat
reaguje na: esmo
Nejvtipnější je, že si přesně tohle říká i zbytek Arabskýho poloostrova
900991
Nejvtipnější je, že si přesně tohle říká i zbytek Arabskýho poloostrova
900976
2 0
reagovat
Něco zajímavé o výrobě filmů Inventions
900989
Něco zajímavé o výrobě filmů [url=https://youtu.be/UQuIVsNzqDk?si=jhFVgRDyz7PKaW-Q]Inventions[/url]
1 0
reagovat
Snad ne Jede za Biden Fiala, už máme milion granátů tak snad i něco od americké vlády vyjedná.nebo Biden Fialovi poví že díky Volbám není možné pomoc Ukrajině,teď musí bránit existenci Izraele proti agresivní politice Íránu.
900986
Snad ne Jede za Biden Fiala, už máme milion granátů tak snad i něco od americké vlády vyjedná.nebo Biden Fialovi poví že díky Volbám není možné pomoc Ukrajině,teď musí bránit existenci Izraele proti agresivní politice Íránu.
0 -3
reagovat
Obávám se, že tímto definitivně skončila jakákoli větší americká podpora Ukrajiny. Je to na Evropě.

Вы говорите по русски?
900981
Obávám se, že tímto definitivně skončila jakákoli větší americká podpora Ukrajiny. Je to na Evropě. Вы говорите по русски?
2 0
reagovat
reaguje na: esmo
A přitom taková krásná země. Kdyby se jen zbavili těch vrchních idiotů a náboženských fanatiků. Iránci by možná spíš chtěli západní kulturu, přece jen to nejsou tak střelení arabové, ale peršané. 
900979
A přitom taková krásná země. Kdyby se jen zbavili těch vrchních idiotů a náboženských fanatiků. Iránci by možná spíš chtěli západní kulturu, přece jen to nejsou tak střelení arabové, ale peršané. 
900976
2 -1
reagovat
Vypadá to, že chce.
900977
Vypadá to, že chce.
5 0
reagovat
Nechce jít ten Irán konečně do hajzlu?
900976
Nechce jít ten Irán konečně do hajzlu?
4 0
reagují: Leefko, Demonic8
reagovat
reaguje na: connor
Hráli vpodstatě 8 zápasu a začali 9.... Neskutečný...
Ale Sparta si to prohrala sama. I v tom 7 zápase měli šance na rozhodnutí.
900974
Hráli vpodstatě 8 zápasu a začali 9.... Neskutečný... Ale Sparta si to prohrala sama. I v tom 7 zápase měli šance na rozhodnutí.
900966
0 0
reagovat

Extraliga

Slušnej obrat. :+
900966
Slušnej obrat. *:+*
Extraliga
5 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Ultimátní komiksový komplet 61-120

Druhá část kompletu se nese ve stylu hodně retro příběhů - těch velmi důležitých, které střídají novější příběhy, části eventů atd. Co se týče toho retra, tak jako fanoušek ho beru lehce na milost a je dobré ho znát, nicméně zub času se na některých příbězích dost podepsal, takže u těch retro věcí si řeknete sami jestli vás to láká nebo. Opět dost věcí vynechám, protože jsou příběhy ve příběhu a k pochopení by bylo třeba načíst celý event. Tak jdeme na to.

66 - Secret Avengers: Mise na Mars - Hodně fajn start nové série, kterou píše výborný Ed Brubaker.

70 - Avengers: Dětská křížová výprava - Young Avengers pátrají po Wandě. Do toho se objeví Magneto, Avengers a X-Meni a rozehraje se bitva o Wandu.

72 - Venom - Tahle měl vypadat filmový Venom. Škoda, že v Hollywoodu neumí číst komiksy.

73 - Ultimate Spider-Man: Smrt Spider-Mana - Název mluví za vše. Je to dost dobrý a připravuje to půdu na nástup Milese Morales.

76 - X-Men: Schizma - Konflikt mezi Wolverinem a Cyclopem jakým směrem by měli mutanti směřovat a jakým způsobem vést školu. Dost silný komiks.

77 - Daredevil: Zvuk a zlost - Zajímavý pohled na Muže beze strachu, který se musí poprat se svou minulostí.

78 - Ultimate Comics Spider-Man: Kdo je Miles Morales? - První velké představení nového Spider-Mana.

80-81 - Amazing Spider-Man: Pavoučí ostrov - Výborný event od Dana Slotta, u které mě mrzelo, že nevydali úplně celý event. Dan Slott umí psát Spideyho výborně.

82-84 - Avengers vs. X-Men - Další velký event, který mi hodně moc sedl. Je to epická akční jízda, která mi moc sedla a má luxusní souboje a zajímavou myšlenku.

85 - Marvel: Počátky. 60. léta - První příběhy Iron Mana, Daredevila, Avengers, Spider-Mana. Důležitý komiks pro fanoušky komiksů.

86 - Thor: Příběhy z Asgardu - Severská mytologie od Marvelu. Je to povedená sbírka příběhů a legend.

88 - Fantastic Four: Příchod Galactuse - Důležitý retro příběh.

89 - Fantastic Four: Soudný den - Další důležité retro, ve kterém se poprvé objeví Black Panther

90 - The Amazing Spider-Man: Konec Spider-Mana - Mám tento komiks rád kvůli Gwen.

98 - Silver Surfer: Zrození - Moc dobře napsaný příběh o heraldovi Galactuse.

102 - Marvel: Počátky. 70. léta - První příběhy méně slavných hrdinů - Iron Fist, Luke Cage atd

103 - The Amazing Spider-Man: Smrt Stacyových - Jeden z nejzásadnějších komiksů ve Spideyho historii.

105 - Marvel: Horory - Zajímavý pohled na hororové příběhy od Marvelu

108-109 - Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela - Je to hodně slušný příběh, po kterém vám bude z filmu Captain Marvel ještě více na zvracení.

115 - Iron Fist: Pátrání po Colleen Wingové - Lehce překombinované, ale jinak hodně dobrý a zábavný komiks.

120 - Daredevil: Na černé listině - Další dobrý komiks ve kterém je Daredevil. 

Pod čarou - Uncanny X-Men: Druhá generaceCaptain America & Falcon: MentabombaDoctor Strange: Bezejmenná země, bezbřehý časŘíše stínůSamotný strach
900926
Druhá část kompletu se nese ve stylu hodně retro příběhů - těch velmi důležitých, které střídají novější příběhy, části eventů atd. Co se týče toho retra, tak jako fanoušek ho beru lehce na milost a je dobré ho znát, nicméně zub času se na některých příbězích dost podepsal, takže u těch retro věcí si řeknete sami jestli vás to láká nebo. Opět dost věcí vynechám, protože jsou příběhy ve příběhu a k pochopení by bylo třeba načíst celý event. Tak jdeme na to. 66 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-secret-avengers-mise-na-mars-290085]Secret Avengers: Mise na Mars[/url] - Hodně fajn start nové série, kterou píše výborný Ed Brubaker. 70 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-avengers-detska-krizova-vyprava-292059]Avengers: Dětská křížová výprava[/url] - Young Avengers pátrají po Wandě. Do toho se objeví Magneto, Avengers a X-Meni a rozehraje se bitva o Wandu. 72 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-venom-263954]Venom[/url] - Tahle měl vypadat filmový Venom. Škoda, že v Hollywoodu neumí číst komiksy. 73 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-ultimate-spider-man-smrt-spider-mana-286666]Ultimate Spider-Man: Smrt Spider-Mana[/url] - Název mluví za vše. Je to dost dobrý a připravuje to půdu na nástup Milese Morales. 76 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-x-men-schizma-318576]X-Men: Schizma[/url] - Konflikt mezi Wolverinem a Cyclopem jakým směrem by měli mutanti směřovat a jakým způsobem vést školu. Dost silný komiks. 77 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-daredevil-zvuk-a-zlost-315828]Daredevil: Zvuk a zlost[/url] - Zajímavý pohled na Muže beze strachu, který se musí poprat se svou minulostí. 78 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-ultimate-comics-spider-man-kdo-je-miles-morales-342340]Ultimate Comics Spider-Man: Kdo je Miles Morales?[/url] - První velké představení nového Spider-Mana. 80-81 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-amazing-spider-man-pavouci-ostrov-cast-prvni-331453]Amazing Spider-Man: Pavoučí ostrov[/url] - Výborný event od Dana Slotta, u které mě mrzelo, že nevydali úplně celý event. Dan Slott umí psát Spideyho výborně. 82-84 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-avengers-vs-x-men-cast-prvni-325647]Avengers vs. X-Men[/url] - Další velký event, který mi hodně moc sedl. Je to epická akční jízda, která mi moc sedla a má luxusní souboje a zajímavou myšlenku. 85 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-marvel-pocatky-60-leta-268999]Marvel: Počátky. 60. léta[/url] - První příběhy Iron Mana, Daredevila, Avengers, Spider-Mana. Důležitý komiks pro fanoušky komiksů. 86 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-thor-pribehy-z-asgardu-286665]Thor: Příběhy z Asgardu[/url] - Severská mytologie od Marvelu. Je to povedená sbírka příběhů a legend. 88 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-fantastic-four-prichod-galactuse-267669]Fantastic Four: Příchod Galactuse[/url] - Důležitý retro příběh. 89 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-fantastic-four-soudny-den-313290]Fantastic Four: Soudný den[/url] - Další důležité retro, ve kterém se poprvé objeví Black Panther 90 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-the-amazing-spider-man-konec-spider-mana-292658]The Amazing Spider-Man: Konec Spider-Mana[/url] - Mám tento komiks rád kvůli Gwen. 98 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-silver-surfer-zrozeni-321893]Silver Surfer: Zrození[/url] - Moc dobře napsaný příběh o heraldovi Galactuse. 102 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-marvel-pocatky-70-leta-335408]Marvel: Počátky. 70. léta[/url] - První příběhy méně slavných hrdinů - Iron Fist, Luke Cage atd 103 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-the-amazing-spider-man-smrt-stacyovych-312373]The Amazing Spider-Man: Smrt Stacyových[/url] - Jeden z nejzásadnějších komiksů ve Spideyho historii. 105 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-marvel-horory-343972]Marvel: Horory[/url] - Zajímavý pohled na hororové příběhy od Marvelu 108-109 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-captain-marvel-zivot-a-smrt-captaina-marvela-cast-prvni-273073]Captain Marvel: Život a smrt Captaina Marvela[/url] - Je to hodně slušný příběh, po kterém vám bude z filmu Captain Marvel ještě více na zvracení. 115 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-iron-fist-patrani-po-colleen-wingove-316435]Iron Fist: Pátrání po Colleen Wingové[/url] - Lehce překombinované, ale jinak hodně dobrý a zábavný komiks. 120 - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-daredevil-na-cerne-listine-292067]Daredevil: Na černé listině[/url] - Další dobrý komiks ve kterém je Daredevil.  Pod čarou - [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-uncanny-x-men-druha-generace-262237]Uncanny X-Men: Druhá generace[/url], [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-captain-america-aamp-falcon-mentabomba-347448]Captain America & Falcon: Mentabomba[/url], [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-doctor-strange-bezejmenna-zeme-bezbrehy-cas-267641]Doctor Strange: Bezejmenná země, bezbřehý čas[/url], [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-rise-stinu-271881]Říše stínů[/url], [url=https://www.databazeknih.cz/knihy/ultimatni-komiksovy-komplet-samotny-strach-cast-prvni-294555]Samotný strach[/url]
Ultimátní komiksový komplet 61-120
4 0
reagovat
reaguje na: fabec
No tak třeba já - ale kamenovat nikoho určitě nehodlám, sám toho mám spoustu jiného, za co se můžu stydět...8)
900922
No tak třeba já - ale kamenovat nikoho určitě nehodlám, sám toho mám spoustu jiného, za co se můžu stydět...*8)*
900918
0 0
reagovat
reaguje na: fabec
My jsme chodili na obědy a večeře do podniku, kam dělali Maxim Turbulenc pravidelné nájezdy. Každý z nich měl minimálně tak 3 velký jídla, mraky chlastu. Oni z toho hrozná prdel, jejich doprovod, obsluha taky...

Jeden z nich to vyprávěl I v talk show, že obsluha vždycky splácla ruce a řekla: "budou kšefty!" A potom si dělal srandu že mezi ním a partnerkou je 100 kg rozdíl.

No a dopadá to infarktem v padesáti...

A prvenstvími v srdečních onemocněních, rakovinach zažívacího traktu atd.

Obezita není onemocnění dle WHO jen tak ze srandy
900919
My jsme chodili na obědy a večeře do podniku, kam dělali Maxim Turbulenc pravidelné nájezdy. Každý z nich měl minimálně tak 3 velký jídla, mraky chlastu. Oni z toho hrozná prdel, jejich doprovod, obsluha taky... Jeden z nich to vyprávěl I v talk show, že obsluha vždycky splácla ruce a řekla: "budou kšefty!" A potom si dělal srandu že mezi ním a partnerkou je 100 kg rozdíl. No a dopadá to infarktem v padesáti... A prvenstvími v srdečních onemocněních, rakovinach zažívacího traktu atd. Obezita není onemocnění dle WHO jen tak ze srandy
900918
5 0
reagovat

Diskova kronika

Zemřel Daniel Vali. Kdo tohle v devadesátkách neposlouchal, ať hodí kamenem...
900918
Zemřel Daniel Vali. Kdo tohle v devadesátkách neposlouchal, ať hodí kamenem...
Diskova kronika
2 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Pár věcí jsem vynechal jelikož si je už úplně nepamatuji - deset let je deset let a hlavně jsem chtěl vybrat to lepší. Určitě není špatná She-Hulk od Dana Slotta, Wolverine: Zrození nebo ten Ghost Raider. ;)
900909
Pár věcí jsem vynechal jelikož si je už úplně nepamatuji - deset let je deset let a hlavně jsem chtěl vybrat to lepší. Určitě není špatná She-Hulk od Dana Slotta, Wolverine: Zrození nebo ten Ghost Raider. *;)*
900894
2 0
reagovat
reaguje na: Mr.Nobody
Vím o tom, ale nečetl jsem. Takže neporadím. Popravdě jedu nejvíce Marvel a DC, ale v současnosti se snažím soustředit na uzavřené příběhy. 
900908
Vím o tom, ale nečetl jsem. Takže neporadím. Popravdě jedu nejvíce Marvel a DC, ale v současnosti se snažím soustředit na uzavřené příběhy. 
900885
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se