krajec
Jo tak tam jsem se ani nedíval. Dal jsem to sem čistě jako reakci na lištu, kde je to bez titulků...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
moc dobově přesné to asi nebude, ale to možná je i záměr..|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|