ono je to cely takovy az moc okopirovany "this is sparta" ze sparty (jako z hokejovy), ktera tristovku znasilnuje na svy kostce a pomoci sveho imbecilniho maskota uz nejakej ten patek. zvlast v tomhle svetle to pusobi trochu komicky, takovej plagiat plagiatu :D
|
reagovat
|

Jinak MS se nemuzu dockat, jakozto kazdy rok!


pochybuju že to je diskriminace, ale jen abys věděl že jsem nekecal a blogy mě fakt nejdou ..