Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7361 - 7380 Napsat příspěvek

Berlín

Tvl docela slušná potopa z jednoho blbyho akvárka  :D8) 
850891
Tvl docela slušná potopa z jednoho blbyho akvárka  *:D**8)* 
Berlín
1 -4
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gonzi
wtf? To někdo vážně řekl? 
850884
wtf? To někdo vážně řekl? 
850877
3 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Neboj, MZ speciál bude určitě lepší. ;)
850879
Neboj, MZ speciál bude určitě lepší. *;)*
850875
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jo, u toho jsem se zarazil, když jsem imfa slyšel. Každopádně mě to navnadilo na příští MZ Live, kde se určitě bude Avatar 2 probírat velmi důkladně a dlouho a jestli tam dostane od ostatních hejt nebo ne :)
850878
Jo, u toho jsem se zarazil, když jsem imfa slyšel. Každopádně mě to navnadilo na příští MZ Live, kde se určitě bude Avatar 2 probírat velmi důkladně a dlouho a jestli tam dostane od ostatních hejt nebo ne :)
850877
5 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Plus teda "Ale nedá se úplně říct, že by Avatar 2 kopal nějakou ligu nad úroveň řekněme letošního Jurskýho Světa nebo Marvelovek" mě jemně dráždí :D:D:D. Já naprosto chápu, proč by někdo preferoval Mavericka, nebo x artovějších a "filmově kvalitnějších" věcí typu Interstellar, 1917 apod. ale ten ligový rozdíl v provedení tam je. Čistě jako popcorn blockbuster je to VELMI VÝRAZNĚ nad věcmi typu Dr. Strange, Jurassic World, Shang-Chi, Godzilla vs. Kong, Free Guy, No Time to Die, Star Wars atd... Samozřejmě to nesnese srovnání s Morbiusem, ale to nic.
850877
Plus teda [i]"Ale nedá se úplně říct, že by Avatar 2 kopal nějakou ligu nad úroveň řekněme letošního Jurskýho Světa nebo Marvelovek"[/i] mě jemně dráždí *:D**:D**:D*. Já naprosto chápu, proč by někdo preferoval Mavericka, nebo x artovějších a "filmově kvalitnějších" věcí typu Interstellar, 1917 apod. ale ten ligový rozdíl v provedení tam je. Čistě jako popcorn blockbuster je to [b]VELMI VÝRAZNĚ[/b] nad věcmi typu Dr. Strange, Jurassic World, Shang-Chi, Godzilla vs. Kong, Free Guy, No Time to Die, Star Wars atd... Samozřejmě to nesnese srovnání s Morbiusem, ale to nic.
850875
19 0
reagují: Muf, l-e-t-o
reagovat
reaguje na: Cinefil
To se nedá poslouchat. Furt do imfova povídání cpe výstřižky z filmu, takže je to děsně rozkouskované. Dal jsem 7 minut a musel to vypnout.
850875
To se nedá poslouchat. Furt do imfova povídání cpe výstřižky z filmu, takže je to děsně rozkouskované. Dal jsem 7 minut a musel to vypnout.
850868
8 0
reagují: Cinefil, Gonzi
reagovat
reaguje na: Cinefil
NEJSOU TAM SPOILERY? 
850869
NEJSOU TAM SPOILERY? 
850868
1 0
reagovat
Podcast s IMFem na Seznamu o Avatarovi 2.
850868
Podcast s IMFem na [url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-5-59-druhy-avatar-je-tu-vypiplany-velkofilm-napovi-jakou-maji-kina-budoucnost-221424#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]Seznamu[/url] o Avatarovi 2.
2 0
reagují: l-e-t-o, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ho tam mohli nechat do konce a pak odtáhnout :D Ne, vážně je to pech jak sviňa. Prozatím je totiž Avatar nádhera a vůbec mi nevadí, že tam není moc akce.
850818
Ho tam mohli nechat do konce a pak odtáhnout *:D* Ne, vážně je to pech jak sviňa. Prozatím je totiž Avatar nádhera a vůbec mi nevadí, že tam není moc akce.
850815
8 -1
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Úžasný co? Bych blil :D
850815
Úžasný co? Bych blil *:D*
850814
4 -4
reagují: l-e-t-o
reagovat
Imax právě teď. Avatar 2 přerušen cca v polovině, protože nějaký člověk spadl přes zábradlí pod plátno. Jsou tady záchranáři a čeká se, až ho odvezou.
850814
Imax právě teď. Avatar 2 přerušen cca v polovině, protože nějaký člověk spadl přes zábradlí pod plátno. Jsou tady záchranáři a čeká se, až ho odvezou.
14 0
reagují: RainMakeR
reagovat
Matovič sa k dianiu v Paláci vyjadril na tlačovej konferencii po páde vlády. Vyhlásil, že počas podávania demisie mu volal človek, ktorého si
veľmi váži. Jeho identitu však odmietol konkretizovať.
"Bojovníci sa pred mafiou neskláňajú," mal povedať Matovičovi do telefónu. Tieto slová boli podľa šéfa OĽANO tým zlomom, kedy si koniec
vo funkcii rozmyslel a vybral si radšej cestu predčasných volieb.
Následne zožal potlesk poslancov svojho hnutia.
link

Tie hlasy v hlave by fakt nemal počúvať...
850808
Matovič sa k dianiu v Paláci vyjadril na tlačovej konferencii po páde vlády. Vyhlásil, že počas podávania demisie mu volal človek, ktorého si veľmi váži. Jeho identitu však odmietol konkretizovať. "Bojovníci sa pred mafiou neskláňajú," mal povedať Matovičovi do telefónu. Tieto slová boli podľa šéfa OĽANO tým zlomom, kedy si koniec vo funkcii rozmyslel a vybral si radšej cestu predčasných volieb. Následne zožal potlesk poslancov svojho hnutia. https://hnonline.sk/slovensko/96056388-matovic-mal-vytrhnut-demisiu-z-ruk-sefa-caputovej-kancelarie-volal-mi-clovek-ktoreho-si-vazim-tvrdi Tie hlasy v hlave by fakt nemal počúvať...
4 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mateřská školka hadra...
850799
Mateřská školka hadra...
850788
3 0
reagovat
850798
[url=https://www.collecttrumpcards.com/]Tohle![/url]
3 -1
reagovat
Tohle by nevymyslel žádný scénárista. 

link

:D:D:D
850788
Tohle by nevymyslel žádný scénárista.  https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid02jLDdMbTaPKCbRWwRwEz51G1TNCRFZTXNEHHEH2bcMG7HqP8BKETLg5EsCXGceyo6l *:D**:D**:D*
6 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Padá vláda, želajte si niečo...
850784
Padá vláda, želajte si niečo...
5 0
reagovat
reaguje na: verbst
Tak Háta v reportáži na Nově už dostala slušně naloženo :)
850615
Tak Háta v reportáži na Nově už dostala slušně naloženo :)
850597
2 0
reagovat
Uff, to jsem fakt zvědavej, jak to bude teď u žabožroutů vypadat... 
850597
Uff, to jsem fakt zvědavej, jak to bude teď u žabožroutů vypadat... 
3 -1
reagují: fabec
reagovat

Tréning ve stylu vojáků Gondoru

Teď trenduji borci ve fitku ják bránit Minas Tirith
(velká tyč na bench-press + nějaký kotouč jako štít)
A je to fakt prdel :D
Asi si taky jedno video udělám 8)
850571
Teď trenduji borci ve fitku ják bránit Minas Tirith (velká tyč na bench-press + nějaký kotouč jako štít) A je to fakt prdel *:D* Asi si taky jedno video udělám *8)*
Tréning ve stylu vojáků Gondoru
1 -1
reagovat
reaguje na: Sigi
Díky, už koukám na lístky. :+
850502
Díky, už koukám na lístky. *:+*
850473
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se