Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7401 - 7420 Napsat příspěvek
Tento verbalův komentář mne po ránu velmi nadzvednul, to je rasismus nejhrubšího zrna. link

Napsal jsem to i do csfd diskuze a Pomovi do vzkazníku, ne že by to mělo nějaký význam, ale WTF co si tam pustí. 

Kdybych chtěl být hnusný práskač, tak začnu otravovat csfd inzerenty a doufám že to velmi brzy někdo udělá... 
850273
Tento verbalův komentář mne po ránu velmi nadzvednul, to je rasismus nejhrubšího zrna. https://www.csfd.cz/film/1140509-osvobozeni/recenze/?comment=12386926 Napsal jsem to i do c[url=https://www.csfd.cz/diskuze/1-volna-diskuze/]sfd diskuze[/url] a Pomovi do vzkazníku, ne že by to mělo nějaký význam, ale WTF co si tam pustí.  Kdybych chtěl být hnusný práskač, tak začnu otravovat csfd inzerenty a doufám že to velmi brzy někdo udělá... 
8 -8
reagovat
reaguje na: okkac
A nie sú rakušáci známi tým, že všetko dabujú?
850265
A nie sú rakušáci známi tým, že všetko dabujú?
850250
3 -1
reagovat
A filmové/seriálové dialogy? Otázkou skoro ani tak není který je nejlepší, ale který od Sorkina je nejlepší :)
Tak třeba tady výběr z West Wing, když ho teď jedu znovu.

(ale samozřejmě ten z Blade Runnera je největší láska)
850261
A filmové/seriálové dialogy? Otázkou skoro ani tak není který je nejlepší, ale který [i]od Sorkina[/i] je nejlepší *:)* Tak třeba tady [url=https://www.youtube.com/watch?v=JneJh4jEXC4]výběr z West Wing[/url], když ho teď jedu znovu. (ale samozřejmě ten z Blade Runnera je největší láska)
4 0
reagovat
Jak já chodím do kina většinou sám, tak u Avatara mě tam tahá lidí že nevím s kým dřív.
850260
Jak já chodím do kina většinou sám, tak u Avatara mě tam tahá lidí že nevím s kým dřív.
10 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Hej jako vidět 3D HFR Atmos v orginále by ta Vídeň mohla být dobrý throwback ;)
850250
Hej jako vidět 3D HFR Atmos v orginále by ta Vídeň mohla být dobrý throwback *;)*
850246
5 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: speta.jr
"ze ta stejna skupina, ktera pred 13 lety nevahala" Je dnes o 13 let starší a je nahrazená mladší generací. Já na to půjdu určitě, ale půlnoční premiéra nebo výlet do Vídně do THX sálu, nebo 5 návštěv kina už to taky nebude.
850246
[i]"ze ta stejna skupina, ktera pred 13 lety nevahala"[/i] Je dnes o 13 let starší a je nahrazená mladší generací. Já na to půjdu určitě, ale půlnoční premiéra nebo výlet do Vídně do THX sálu, nebo 5 návštěv kina už to taky nebude.
850242
7 0
reagují: okkac
reagovat

Angelo Badalamenti

Včera bohužel zemřel výborný skladatel Angelo Badalamenti.  link
850245
Včera bohužel zemřel výborný skladatel Angelo Badalamenti.  https://www.youtube.com/watch?v=e-eqgr_gn4k&ab_channel=Joseph
Angelo Badalamenti
5 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
850243
https://media.tenor.com/lNMyjjSWLYcAAAAd/my-man-my-man-denzel.gif
850237
2 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Sam do kina chodim jen na vylozene kktiny, ale timdle prikladem jsem chtel jen ukazat, ze ta stejna skupina, ktera pred 13 lety nevahala jit do kina x-krat, se ted uplne nepretrhne. A to bych zrovna predpokladal, ze je hlavni cilovka.
850242
Sam do kina chodim jen na vylozene kktiny, ale timdle prikladem jsem chtel jen ukazat, ze ta stejna skupina, ktera pred 13 lety nevahala jit do kina x-krat, se ted uplne nepretrhne. A to bych zrovna predpokladal, ze je hlavni cilovka.
850238
5 -2
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: speta.jr
Počkej až/už další 2 měsíce v kinech nic nebude. Stejně na to půjdou všichni. 8)
850239
Počkej až/už další 2 měsíce v kinech nic nebude. Stejně na to půjdou všichni. *8)*
850237
4 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Kdybych mel chodit do kina jenom s nekym, vidim letos jenom Princeznu zakletou v case 2 a Mavericka. Nedelej lucky vole :)
850238
Kdybych mel chodit do kina jenom s nekym, vidim letos jenom Princeznu zakletou v case 2 a Mavericka. Nedelej lucky vole :)
850237
21 0
reagují: speta.jr
reagovat

Avatar 2

Tak popravde jsem na to nechtel jit, ale nakonec jsem naznal, ze abych nebyl na MZ za nejvetsiho vyvrhela, tak zajdu. Ptam se kamo no.1 nejvetsi filmovy fanda hned po me co znam: "pred 10 lety bych na to sel, ted se mi nechce, navic to u nas nedavaj v dobrem salu s titulky", moje zena: "ma to 3 hodiny, to nejdu". Dalsich 10 lidi v mem okoli navstevu zvazuje, ale spise jako spojeni s nakupy pokud to vyjde a deti nebudou srat, nez ze aby na to cilene sli. Takze bohuzel nejdu, nemam s kym.
850237
Tak popravde jsem na to nechtel jit, ale nakonec jsem naznal, ze abych nebyl na MZ za nejvetsiho vyvrhela, tak zajdu. Ptam se kamo no.1 nejvetsi filmovy fanda hned po me co znam: "pred 10 lety bych na to sel, ted se mi nechce, navic to u nas nedavaj v dobrem salu s titulky", moje zena: "ma to 3 hodiny, to nejdu". Dalsich 10 lidi v mem okoli navstevu zvazuje, ale spise jako spojeni s nakupy pokud to vyjde a deti nebudou srat, nez ze aby na to cilene sli. Takze bohuzel nejdu, nemam s kym.
Avatar 2
3 -6
reagují: verbst, Cinefil, TedGeorge
reagovat

Nejvíc monology

link
Napadnul mě ještě Royuv nejvíc drsnej monolog v dějinách 8):D
850224
https://youtu.be/BA19DJ5Onto Napadnul mě ještě Royuv nejvíc drsnej monolog v dějinách *8)**:D*
Nejvíc monology
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já tomuhle subžánru říkám prostě animovanej Disney. :D
Tyhle animáky přesně ví, jak to udělat a ta hudba je tam mnohdy lepší, jak samotnej film. 
850217
Já tomuhle subžánru říkám prostě animovanej Disney. *:D* Tyhle animáky přesně ví, jak to udělat a ta hudba je tam mnohdy lepší, jak samotnej film. 
850193
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Nevis nahodou jaka verze se bude promitat ve Vidni?
850214
Nevis nahodou jaka verze se bude promitat ve Vidni?
850179
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
To znie ako to najbeckovejsie becko najvyssej kvality s poloackovou hviezdou typu Chris Hemsworth.:+
850208
To znie ako to najbeckovejsie becko najvyssej kvality s poloackovou hviezdou typu Chris Hemsworth.*:+*
850187
5 0
reagovat

pro milovníky anime

Snad to tu nebude vadit, pokud by někdo měl rád japonská anime, zde mám nově otevřený můj eshop - jinak mám i místo, kam se na všechno můžete přijít podívat osobně.
850199
Snad to tu nebude vadit, pokud by někdo měl rád japonská anime, [url=https://www.animeworld.cz/]zde mám nově otevřený můj eshop[/url] - jinak mám i místo, kam se na všechno můžete přijít podívat osobně.
pro milovníky anime
6 0
reagovat
reaguje na: Haggar

Avatar v kine

Za mě teda favorit kombinace 4K+ Atmos
Mají např. CineStar Černý most v Praze.
Imax mě furt děsí že budou mít přepalenej zvuk....
850197
Za mě teda favorit kombinace 4K+ Atmos Mají např. CineStar Černý most v Praze. Imax mě furt děsí že budou mít přepalenej zvuk....
Avatar v kine
850180
3 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
jak mě moc nebavilo Frozen a víceméně nesnáším Frozen 2, tak ty jejich hlavní songy můžu hodně a právě ten ze dvojky fakt žeru: link
BTW: dá se tohle hledat jako žánr? Mě se neskutečně líbí, jak ta písnička celou dobu graduje od piána a "šepotu" po orchestr a duet z plných plic...
850193
jak mě moc nebavilo Frozen a víceméně nesnáším Frozen 2, tak ty jejich hlavní songy můžu hodně a právě ten ze dvojky fakt žeru: https://www.youtube.com/watch?v=nrZxwPwmgrw BTW: dá se tohle hledat jako žánr? Mě se neskutečně líbí, jak ta písnička celou dobu graduje od piána a "šepotu" po orchestr a duet z plných plic...
850183
2 0
reagují: verbst
reagovat

BookZone

Uz jsem tomu neveril, ale dalsi knizka autora Ja, Poutnik (Terry Hayes, scenarista Mad Maxu nebo Odplaty) se nejspis konecne priblizila vydani a to 8. cervna 2023. Puvodne mel jit The Year of the Locust ven koncem 2014!! Synopse: "If, like Kane, you're a Denied Access Area spy for the CIA, then boundaries have no meaning. Your function is to go in, do whatever is required, and get out again - by whatever means necessary. You know when to run, when to hide - and when to shoot.But some places don't play by the rules. Some places are too dangerous, even for a man of Kane's experience. The badlands where the borders of Pakistan, Iran and Afghanistan meet are such a place - a place where violence is the only way to survive.Kane travels there to exfiltrate a man with vital information for the safety of the West - but instead he meets an adversary who will take the world to the brink of extinction. A frightening, clever, vicious man with blood on his hands and vengeance in his heart.The Year of the Locust is a voyage to a far-off land to see something no one has ever seen before. A mission to prevent the future happening. An encounter with true evil. And ultimately, a moment when Kane must make the decision to save his own life - or someone else's."
850187
Uz jsem tomu neveril, ale dalsi knizka autora Ja, Poutnik (Terry Hayes, scenarista Mad Maxu nebo Odplaty) se nejspis konecne priblizila vydani a to 8. cervna 2023. Puvodne mel jit The Year of the Locust ven koncem 2014!! Synopse: [i]"If, like Kane, you're a Denied Access Area spy for the CIA, then boundaries have no meaning. Your function is to go in, do whatever is required, and get out again - by whatever means necessary. You know when to run, when to hide - and when to shoot.[/i][i]But some places don't play by the rules. Some places are too dangerous, even for a man of Kane's experience. The badlands where the borders of Pakistan, Iran and Afghanistan meet are such a place - a place where violence is the only way to survive.[/i][i]Kane travels there to exfiltrate a man with vital information for the safety of the West - but instead he meets an adversary who will take the world to the brink of extinction. A frightening, clever, vicious man with blood on his hands and vengeance in his heart.[/i][i]The Year of the Locust is a voyage to a far-off land to see something no one has ever seen before. A mission to prevent the future happening. An encounter with true evil. And ultimately, a moment when Kane must make the decision to save his own life - or someone else's."[/i]
BookZone
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se