Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7341 - 7360 Napsat příspěvek
reaguje na: RainMakeR
Jo real tam si postupne zvou vsechny kandidaty a decka jim davaji takovy testik, ale perel tam ma vic. Je to kampan samozrejme taky probehla. Proste dement k zbliti

D: cim by jste nam pomohl?
B: hlavne musite makat, kolik umite jazyku? Makejte rukama klidne. :D
851027
Jo real tam si postupne zvou vsechny kandidaty a decka jim davaji takovy testik, ale perel tam ma vic. Je to kampan samozrejme taky probehla. Proste dement k zbliti D: cim by jste nam pomohl? B: hlavne musite makat, kolik umite jazyku? Makejte rukama klidne. *:D*
850993
6 -1
reagovat
reaguje na: Jardus
to video z té primy na ty otázky, Čapka, Sluneční soustava atd. to je real ? on to fakt nevěděl ?
Tvl to je chuj :D
850993
to video z té primy na ty otázky, Čapka, Sluneční soustava atd. to je real ? on to fakt nevěděl ? Tvl to je chuj *:D*
850958
3 -1
reagují: MeaCulpa
reagovat
reaguje na: Memphis
Preklad: patri do slovenskej politiky
850973
Preklad: patri do slovenskej politiky
850972
5 0
reagovat
reaguje na: Jardus
On je přece nejlepší krizový manažer.

:-:-:-:(:(:(

@Ted
Nepatří na Slovensko. Patří do vězení. Nebo na Pluto.
850972
On je přece nejlepší krizový manažer. *:-**:-**:-**:(**:(**:(* @Ted Nepatří na Slovensko. Patří do vězení. Nebo na Pluto.
850966
5 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Barv666
Lopatková teorie? WTF... :D :-
850969
Lopatková teorie? WTF... *:D* *:-*
850937
2 0
reagovat
@Andy, pepo - Jasně, stačí se podívat na fb nějakých zpravodajských webů a jsou tam lidi, kteří se ho zastávají ve stylu, že tyhle znalosti beztak nikdo nepotřebuje, ať všichni ostatní mlčíme, dokud nedokážeme to co on, až po naprosté šílenosti ve stylu - ty děcka zase neumí tolik jazyků, co on. Skoro vše jsou důchodkyně.
850966
@Andy, pepo - Jasně, stačí se podívat na fb nějakých zpravodajských webů a jsou tam lidi, kteří se ho zastávají ve stylu, že tyhle znalosti beztak nikdo nepotřebuje, ať všichni ostatní mlčíme, dokud nedokážeme to co on, až po naprosté šílenosti ve stylu - ty děcka zase neumí tolik jazyků, co on. Skoro vše jsou důchodkyně.
3 0
reagují: Memphis
reagovat
Hlavně Prchal umí kalkulovat s reakcemi co se na Babiše prezenou.
850964
Hlavně Prchal umí kalkulovat s reakcemi co se na Babiše prezenou.
4 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ale vsak ke jasne na aku cielovku mieril. Ti budubtlieskat aky je mudry
850963
Ale vsak ke jasne na aku cielovku mieril. Ti budubtlieskat aky je mudry
850948
1 0
reagovat
reaguje na: Jardus
Myslim, ze budu mluvit za vsechny, kdyz u napisu, ze by se vsem strasne oddechlo, kdyby se vratil tam, kam patri. Na Slovensko.
850961
Myslim, ze budu mluvit za vsechny, kdyz u napisu, ze by se vsem strasne oddechlo, kdyby se vratil tam, kam patri. Na Slovensko.
850958
11 0
reagovat
Btw zkuste se podívat na celý ten pořad a nejenom na ty vystřižený části na sociálních sítích, kde je za dementa. Ta totální arogance před těma dětma, ty jeho výrazy, jak se dívá na ty děcka jako na totální spodinu. A to že měl s sebou tašku s papíry od soudu, se kterými tam začal šermovat už je asi úplný vrchol.

Tady děcka popisujou, jak se k nim postupně choval hůř a hůř, až jim řekl, že jsou zmanipulovaní médii link
850958
Btw zkuste se podívat na celý ten pořad a nejenom na ty vystřižený části na sociálních sítích, kde je za dementa. Ta totální arogance před těma dětma, ty jeho výrazy, jak se dívá na ty děcka jako na totální spodinu. A to že měl s sebou tašku s papíry od soudu, se kterými tam začal šermovat už je asi úplný vrchol. Tady děcka popisujou, jak se k nim postupně choval hůř a hůř, až jim řekl, že jsou zmanipulovaní médii [url=https://www.respekt.cz/agenda/ze-nevedel-planety-a-svejka-je-v-pohode-ale-proc-se-k-nam-choval-takhle]link[/url]
7 0
reagují: RainMakeR, TedGeorge
reagovat
reaguje na: fabec
To je děsivý 
850957
To je děsivý 
850954
1 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Viděl jsem díl se Středulou, kde byli viditelně otázky pro děti předem připravené, a Středula měl zas viditelně předem připravené odpovědi. Nedivil bych se, kdyby to AB byl nějaký kalkul, jakože koukejte lidi jsem jeden z vás, já toho taky spoustu nevim. Jeho voličům by tahle neznalost byla úplně jedno, ba právě naopak, jak píšu, řeknou si "Hele, my to nevíme, a on to taky neví, on je jako my"
850954
Viděl jsem díl se Středulou, kde byli viditelně otázky pro děti předem připravené, a Středula měl zas viditelně předem připravené odpovědi. Nedivil bych se, kdyby to AB byl nějaký kalkul, jakože koukejte lidi jsem jeden z vás, já toho taky spoustu nevim. Jeho voličům by tahle neznalost byla úplně jedno, ba právě naopak, jak píšu, řeknou si "Hele, my to nevíme, a on to taky neví, on je jako my"
850948
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Barv666
notpč... ještě větší kretén, než jsme doufali...
850951
notpč... ještě větší kretén, než jsme doufali...
850937
9 0
reagovat
reaguje na: Barv666
planety... měsíc, slunce :D:D:D:D:D:+
850948
planety... měsíc, slunce *:D**:D**:D**:D**:D**:+*
850919
2 0
reagují: pepo, fabec
reagovat
reaguje na: Cinefil
No jistě :)
850937
No [url=https://mobile.twitter.com/Tomaso44362607/status/1603678072842190849]jistě[/url] *:)*
850933
4 0
reagují: DarkSith, verbst
reagovat
reaguje na: Barv666
Lol. Bude i dvojka? :D:D:D
850933
Lol. Bude i dvojka? *:D**:D**:D*
850919
2 0
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Gonzi
850919
[url=https://mobile.twitter.com/Ovarisimus/status/1603532728577687552]Andreja zkoušeli školáci.[/url]
850916
9 0
reagují: Gonzi, Cinefil
reagovat
reaguje na: Clavius
Ty vole, to je jak nějaká patnáctka na facebooku. "Něco mě trápí"... Nechceš třeba napsat o čem mluvíš?:D
850916
Ty vole, to je jak nějaká patnáctka na facebooku. "Něco mě trápí"... Nechceš třeba napsat o čem mluvíš?*:D*
850915
2 -1
reagují: Barv666
reagovat
Koukám, že nás AB teď svým výstupem u školní tabule bude zásobovat slušným množstvím meme.
Teď nevím, zda selhalo školství na Slovensku nebo ve Švýcarsku :D
850915
Koukám, že nás AB teď svým výstupem u školní tabule bude zásobovat slušným množstvím meme. Teď nevím, zda selhalo školství na Slovensku nebo ve Švýcarsku *:D*
4 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: RainMakeR
V práci mi praskl barel s galonem vody a půl hodiny jsem to vytíral. Takže asi tak8)
850894
V práci mi praskl barel s galonem vody a půl hodiny jsem to vytíral. Takže asi tak*8)*
850891
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se