Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6901 - 6920 Napsat příspěvek
reaguje na: speta.jr
To je dobrá otázka. Tie pozitívne recenzie píšu, že seriál je top herná adaptácia, chvália rozšírenie sveta z videohry, kvalitné spracovanie, dobrých hercov a že sa podarilo zachytiť emocionálne jadro hry. Tí čo hru hrali vedia, že to posledné je alfa a omega Last of Us, to je to čo Last of Us odlišuje napr. od Resident Evil a pod. zombie hier. 

Tzn. tá pozitívna kritika do veľkej miery reflektuje to ako si seriál stojí v porovnaní voči hre. 

Ale je možné, že na seriálovej úrovni kde už dlhé roky je Walking Dead, Z Nation, Black Summer, to človek čo hru nehral a nemá k nej vzťah všetko niekde videl. To je fakt. V niektorých recenziách to píšu - že to nie je niečo výrazne odlišné od podobných post-apo seriálov. EDIT - Resp. aby som to ešte trošku upresnil, ja tie seriály napozerané nemám. Ale hra je zaujímavá hlavne vzťahom dvoch hlavných postáv, Ellie a Joel, a potom sa hodne zaoberá morálkou a ako sa táto v post-apo svete mení a ohýba a kam všeobecne sa proste ľudia ako spoločnosť v dôsledku tej katastrofy posunuli. Tzn. nejde len o to aby boli ulice zarastené plevelom, všade hrdzavé autá, a pustatina, to je také to nevyhnutné post-apo pozlátko čo k žánru patrí - tu ide ale predovšetkým o to koľko z našej civilizovanosti, z našej ľudskosti, z našich momentálnych civilizačných hodnôt sa ľuďom darí zachovať a udržať  v novom svete (preto názov - "Last of Us" - tzn. príbehovo nejde len o doslovne posledných žijúcich ľudí a pod., ide aj o niečo iné, o to "posledné ľudské v nás"). Zombíci nie sú krovie, ale sú tiež podružní tomuto hlavnému pointu. 

Čiže ťažko povedať. Pre mňa sú LOU1 + LOU2 srdcovky, čiže ja sa na to teším ako fanboy. Pre tých čo hru nehrali asi platí, že ak ich baví post-apo žáner, stojí to možno za pokus. 
853931
To je dobrá otázka. Tie pozitívne recenzie píšu, že seriál je top herná adaptácia, chvália rozšírenie sveta z videohry, kvalitné spracovanie, dobrých hercov a že sa podarilo zachytiť emocionálne jadro hry. Tí čo hru hrali vedia, že to posledné je alfa a omega Last of Us, to je to čo Last of Us odlišuje napr. od Resident Evil a pod. zombie hier.  Tzn. tá pozitívna kritika do veľkej miery reflektuje to ako si seriál stojí v porovnaní voči hre.  Ale je možné, že na seriálovej úrovni kde už dlhé roky je Walking Dead, Z Nation, Black Summer, to človek čo hru nehral a nemá k nej vzťah všetko niekde videl. To je fakt. V niektorých recenziách to píšu - že to nie je niečo výrazne odlišné od podobných post-apo seriálov. [b]EDIT [/b]- Resp. aby som to ešte trošku upresnil, ja tie seriály napozerané nemám. Ale hra je zaujímavá hlavne vzťahom dvoch hlavných postáv, Ellie a Joel, a potom sa hodne zaoberá morálkou a ako sa táto v post-apo svete mení a ohýba a kam všeobecne sa proste ľudia ako spoločnosť v dôsledku tej katastrofy posunuli. Tzn. nejde len o to aby boli ulice zarastené plevelom, všade hrdzavé autá, a pustatina, to je také to nevyhnutné post-apo pozlátko čo k žánru patrí - tu ide ale predovšetkým o to koľko z našej civilizovanosti, z našej ľudskosti, z našich momentálnych civilizačných hodnôt sa ľuďom darí zachovať a udržať  v novom svete (preto názov - "Last of Us" - tzn. príbehovo nejde len o doslovne posledných žijúcich ľudí a pod., ide aj o niečo iné, o to "posledné ľudské v nás"). Zombíci nie sú krovie, ale sú tiež podružní tomuto hlavnému pointu.  Čiže ťažko povedať. Pre mňa sú LOU1 + LOU2 srdcovky, čiže ja sa na to teším ako fanboy. Pre tých čo hru nehrali asi platí, že ak ich baví post-apo žáner, stojí to možno za pokus. 
853923
11 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Cílí to na postavy. Už hry jsou populární kvůli tomu a ne kvůli generickému zombie postapo.:+
Jinak (pokud to bude kvalitní) protože je to kvalitní? :D
853929
Cílí to na postavy. Už hry jsou populární kvůli tomu a ne kvůli generickému zombie postapo.*:+* Jinak (pokud to bude kvalitní) protože je to kvalitní? *:D*
853923
6 0
reagovat
reaguje na: Randal K.
Jako nehraci... Proc by me to melo zajimat a proc to neni dalsi genericka zombie postapo whatever?
853923
Jako nehraci... Proc by me to melo zajimat a proc to neni dalsi genericka zombie postapo whatever?
853922
5 -10
reagovat
Už sú on-line prvé recenzie na Last of Us. Empire 5/5, IGN 9/10, atď. VraJ to je best adaptation of a video-game ever made. 

Konkurencia v tomto ohľade nie je silná, každopádne znie to sľubne. 
853922
Už sú on-line prvé recenzie na Last of Us. Empire 5/5, IGN 9/10, atď. VraJ to je best adaptation of a video-game ever made.  Konkurencia v tomto ohľade nie je silná, každopádne znie to sľubne. 
5 0
reagují: speta.jr
reagovat
Ta ma urcite tolik exekuci, ze je naprosto jedno, jestli dostane pokutu 10K nebo 250K. Stejne z toho nikdy nic platit nebude.
853920
Ta ma urcite tolik exekuci, ze je naprosto jedno, jestli dostane pokutu 10K nebo 250K. Stejne z toho nikdy nic platit nebude.
3 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Podle mě se na ni vybodnou, její "covidová" éra je dávno za zenitem. 
853919
Podle mě se na ni vybodnou, její "covidová" éra je dávno za zenitem. 
853915
2 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Fans se na ni slozi.
853915
Fans se na ni slozi.
853910
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
Konečně došlo i na vrchní dezinformátorku. :+:+:+
853910
[url=https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/jana-peterkova-soud-dezinformace_2301101001_ako]Konečně[/url] došlo i na vrchní dezinformátorku. *:+**:+**:+*
8 0
reagují: speta.jr
reagovat

Karel Janeček na prezidenta

link

Parodie dědictví aneb ...

Je to moc :D:D:D:D:D
853635
https://www.instagram.com/reel/CnAA851Bl4P/?igshid=YmMyMTA2M2Y= Parodie dědictví aneb ... Je to moc *:D**:D**:D**:D**:D*
Karel Janeček na prezidenta
2 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
trochu alkoholu :o

každopádně pro mě nejvíc motivační song. Víc jak všechny songy  z Rockyho dohromady.
Navíc miluju ten film :D:D:D:D
853534
trochu alkoholu *:o* každopádně pro mě nejvíc motivační song. Víc jak všechny songy  z Rockyho dohromady. Navíc miluju ten film *:D**:D**:D**:D*
853526
2 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
WTF 
Vůbec jsem tě nepochopil. :D
853526
WTF  Vůbec jsem tě nepochopil. *:D*
853517
4 0
reagují: RainMakeR
reagovat

Song 2023

link

Tak makejte vy líný sračky 
853517
https://youtu.be/FlQsM9mS4pk Tak makejte vy líný sračky 
Song 2023
2 -2
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: marian27
Ja osobne vždy sedím v 10 rade. Je to optimálne. Ale potvrdzujem, že nižšie ako 8-9 a vyššie ako 12-13 by som nešiel. 
853481
Ja osobne vždy sedím v 10 rade. Je to optimálne. Ale potvrdzujem, že nižšie ako 8-9 a vyššie ako 12-13 by som nešiel. 
853426
4 0
reagovat
reaguje na: marian27
Ale uplny stred v rade samo nie je potrebny, cely stredny blok od sedadla 12 po 25 je fajn. Len tak osobne od 8 rady vyssie po povedzme 13.
853454
Ale uplny stred v rade samo nie je potrebny, cely stredny blok od sedadla 12 po 25 je fajn. Len tak osobne od 8 rady vyssie po povedzme 13.
853450
3 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ďakujem :+
853450
Ďakujem *:+*
853435
1 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: MKMZ
Explain in Marvel terms
853448
Explain in Marvel terms
853439
9 0
reagovat
Nedalo mi to a pustil jsem si to první video - první půlka celkem o ničem (učte se matematiku, protože lepší práce mísené s obligátním české školy to učí špatně), pak se začala řešit matematika v širším významu byly nahozené covid statistiky a začalo okénko o tom, jak jsme negramotní, ta čísla čteme špatně a kdesi cosi :D:D:D
sigh.
853446
Nedalo mi to a pustil jsem si to první video - první půlka celkem o ničem (učte se matematiku, protože lepší práce mísené s obligátním české školy to učí špatně), pak se začala řešit matematika v širším významu byly nahozené covid statistiky a začalo okénko o tom, jak jsme negramotní, ta čísla čteme špatně a kdesi cosi *:D**:D**:D* sigh.
12 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Když vynechám to nadávání, tak buď argumentuj, nebo ne. Moc nechápu čeho si myslíš že dosáhneš postem na random 3h video (po postu na random 1h video) :D
853442
Když vynechám to nadávání, tak buď argumentuj, nebo ne. Moc nechápu čeho si myslíš že dosáhneš postem na random 3h video (po postu na random 1h video) *:D*
853439
9 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Co mi má ten odkaz říct? Promiň opravdu nemám nervy a čas na to se dívat na 3 hodinová videa random antivaxerů a dezinformátorů. 
Prosím, pojďme se pohádat o covidu a vakcínách, uděláš mi radost. :+
853441
Co mi má ten odkaz říct? Promiň opravdu nemám nervy a čas na to se dívat na 3 hodinová videa random antivaxerů a dezinformátorů.  Prosím, pojďme se pohádat o covidu a vakcínách, uděláš mi radost. *:+*
853439
6 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Buď nemáš šajna, o čem píšeš nebo jsi idiot... v druhém případě není pomoci, ale pokud je to první možnost; podívej se např. na toto. Pokud to pochopíš, tak musíš uznat, že jsi jen mlel sra.ky. :D Samozřejmě, nechť si to projde a promyslí každý s alespoň elementární logikou... pak tu teprve může vykřikovat ho.na.
853439
Buď nemáš šajna, o čem píšeš nebo jsi idiot... v druhém případě není pomoci, ale pokud je to první možnost; podívej se např. na [url=https://www.youtube.com/watch?v=CGCw8agNIa4]toto[/url]. Pokud to pochopíš, tak musíš uznat, že jsi jen mlel sra.ky. *:D* Samozřejmě, nechť si to projde a promyslí každý s alespoň elementární logikou... pak tu teprve může vykřikovat ho.na.
853401
4 -6
reagují: Milosh, Gonzi, AndyKaufman
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se