Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6921 - 6940 Napsat příspěvek
reaguje na: marian27
Stred-stred, ak prve tri rady neratam.
853435
Stred-stred, ak prve tri rady neratam.
853426
3 0
reagují: marian27
reagovat

Avatar 2 - IMAX v Bratislave

Vedel by mi niekto poradiť ktoré sú najlepšie miesta v IMAX Bratislava? 
853426
Vedel by mi niekto poradiť ktoré sú najlepšie miesta v IMAX Bratislava? 
Avatar 2 - IMAX v Bratislave
2 0
reagují: SteKi, Gorecki
reagovat
853417
[url=https://imgway.cz/4Om3/received_444847297718432.jpeg]Pobavilo[/url]*:D*
16 0
reagovat
reaguje na: Jardus
Máš pravdu, EHT jsem plácnul jako příklad.
853416
Máš pravdu, EHT jsem plácnul jako příklad.
853409
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Nevybere. Jiříček pojede, a aspoň na přípravný kemp veme Kulicha, možná Svozila, pokud je pustí kluby. Zbytek na dospělé MS zatím nemá.
853415
Nevybere. Jiříček pojede, a aspoň na přípravný kemp veme Kulicha, možná Svozila, pokud je pustí kluby. Zbytek na dospělé MS zatím nemá.
853413
3 0
reagovat
Solidní málem obrat na konci no, škoda, ale ty výkony vypadají do dalších let velmi nadějně. Já bych to viděl na dalším MS na mix těchhle 20ek s nějakými zkušenějšími, možná trochu tvrdšími hráči typu Hronek. Docela Karimu věřím, že si vybere víc jak 2-3. 
853413
Solidní málem obrat na konci no, škoda, ale ty výkony vypadají do dalších let velmi nadějně. Já bych to viděl na dalším MS na mix těchhle 20ek s nějakými zkušenějšími, možná trochu tvrdšími hráči typu Hronek. Docela Karimu věřím, že si vybere víc jak 2-3. 
3 0
reagují: Papricek
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
A není problém v tom, že řada těch kluků už hraje v USA/Kanadě, takže na EHT nemohou?
853409
A není problém v tom, že řada těch kluků už hraje v USA/Kanadě, takže na EHT nemohou?
853408
6 0
reagují: l-e-t-o
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Když jsme se s mou drahou polovičkou dívali na jeden ze zápasů ze skupiny, tak nás napadla myšlenka. Proč tento celý tým nepostavit například na jeden z turnajů Eurohockey tour? Aby se vidělo, jestli si poradí i mezi "dospělými".
Takto se stane, že jak bude MS, vezmou z dvacítky 2 možná 3 hráče a zbytek obsadí Červenka a spol, kteří jsou už trochu za zenitem. Snad Kari bouchne do Hadamczikovi do stolu a zkusí tyhle mladé kluky víc nasadit. Podle mě by to bylo jen ku prospěchu věci.
853408
Když jsme se s mou drahou polovičkou dívali na jeden ze zápasů ze skupiny, tak nás napadla myšlenka. Proč tento celý tým nepostavit například na jeden z turnajů Eurohockey tour? Aby se vidělo, jestli si poradí i mezi "dospělými". Takto se stane, že jak bude MS, vezmou z dvacítky 2 možná 3 hráče a zbytek obsadí Červenka a spol, kteří jsou už trochu za zenitem. Snad Kari bouchne do Hadamczikovi do stolu a zkusí tyhle mladé kluky víc nasadit. Podle mě by to bylo jen ku prospěchu věci.
853402
3 0
reagují: Jardus
reagovat

Tomáš Suchánek

Jako jednička na MS dospělých v květnu.

Opět se bojovalo až do konce. Naši hokejiste mají ve světě opět velký respekt :o:+
853402
Jako jednička na MS dospělých v květnu. Opět se bojovalo až do konce. Naši hokejiste mají ve světě opět velký respekt *:o**:+*
Tomáš Suchánek
5 0
reagují: l-e-t-o
reagovat
reaguje na: MKMZ
Tomáš Furst je odborný dezolát a antivaxer, co zlehčoval a popíral COVID. link
853401
Tomáš Furst je odborný dezolát a antivaxer, co zlehčoval a popíral COVID. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Okamzite-zastavit-ockovani-deti-mRNA-vakcinami-Matematik-alarmuje-719740
853377
5 -2
reagují: MKMZ
reagovat
Nakonec vyhrává Kanada, ale čeští junioři se vůbec nemají za co stydět. 
853400
Nakonec vyhrává Kanada, ale čeští junioři se vůbec nemají za co stydět. 
5 0
reagovat
Koukám nečekaně na celé hokejové finále a jako wow. Prodloužení, které jsem po druhé třetině vůbec neočekával. :o
853399
Koukám nečekaně na celé hokejové finále a jako wow. Prodloužení, které jsem po druhé třetině vůbec neočekával. *:o*
6 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Taky myslim dane hrajou roli, v Saudi zadny nejsou myslim.
853396
Taky myslim dane hrajou roli, v Saudi zadny nejsou myslim.
852746
2 0
reagovat
A jooo, MKMZ - matematický kápo MovieZone.
853383
A jooo, MKMZ - matematický kápo MovieZone.
12 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Matematiku jsem vždy nesnášel. 8)
853380
Matematiku jsem vždy nesnášel. *8)*
853377
3 -1
reagovat
Pokud má někdo děti školního věku nebo třeba mladší sourozence, kteří se rozhodují čemu se věnovat a co studovat (nebo se to ještě týká i vás samotných), zvažte přírodní (technické) vědy - konkrétně matematiku; a zhlédněte tenhle poměrně dobře motivační rozhovor s mým bývalým učitelem. :+
853377
Pokud má někdo děti školního věku nebo třeba mladší sourozence, kteří se rozhodují čemu se věnovat a co studovat (nebo se to ještě týká i vás samotných), zvažte přírodní (technické) vědy - konkrétně matematiku; a zhlédněte tenhle poměrně dobře motivační [url=https://www.youtube.com/watch?v=GH26UOGeVbk]rozhovor[/url] s mým bývalým učitelem. *:+*
2 -4
reagují: AndyKaufman, DarkSith
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
:DTaké jsem si všimnul.
853366
*:D*Také jsem si všimnul.
853362
3 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Ladí mu zuby k vlasům té slečny.
853362
Ladí mu zuby k vlasům té slečny.
853348
4 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Cinefil
Vypadá fakt rozbitě /:/
853351
Vypadá fakt rozbitě /:/
853347
3 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Kdy a kde? 8):))
853350
Kdy a kde? *8)**:))*
853272
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se