Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6781 - 6800 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak dej pak echo :) :D
854824
Tak dej pak echo :) *:D*
854823
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: rollman69
Jako zrovna tady dost pláčou na špatném hrobě. Hra je zastoupena postavami všech možných národností a nebojí se tam ani gay témat.
Nedávný Sandman byl příkladem toho, že pokud je seriál kvalitní, může být kdo chce jaký chce.
Mně ten Tommy taky moc nesedl, ale spíš vzhledem vůči předloze, ale za 20 minut se na to vrhnu a věřím, že změním názor.
854823
Jako zrovna tady dost pláčou na špatném hrobě. Hra je zastoupena postavami všech možných národností a nebojí se tam ani gay témat. Nedávný Sandman byl příkladem toho, že pokud je seriál kvalitní, může být kdo chce jaký chce. Mně ten Tommy taky moc nesedl, ale spíš vzhledem vůči předloze, ale za 20 minut se na to vrhnu a věřím, že změním názor.
854819
6 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jako, možná dokážu pochopit nějaké výjimky, kdy je to fakt tlačené neskutečně na sílu a změna nemá absolutně žádný smysl. Ale zrovna tady u Lastka mi to přijde jako zoufalý výkřik idiotů. Jen,  že zrovna tohle se teď hodně řeší.
854822
Jako, možná dokážu pochopit nějaké výjimky, kdy je to fakt tlačené neskutečně na sílu a změna nemá absolutně žádný smysl. Ale zrovna tady u Lastka mi to přijde jako zoufalý výkřik idiotů. Jen,  že zrovna tohle se teď hodně řeší.
854821
5 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Nejses sam 
854821
Nejses sam 
854819
5 0
reagují: rollman69
reagovat

Moje nervy

Jsem sám nebo Vás taky už nebaví číst jak jsou všechny předlohy przněné změnou bělocha na černocha atd?Jako poslední dobou třeba právě u toho Last of us. Tam se furt lidi ohánějí, že v příběhu je dcera bílá, v seriálů snědá. Tommy je mexikánec atd. Vždyť to nemá na příběh žádný zásadní vliv, tak o co těm bezmozkům jde? To už opravdu žijeme v době, kdy budu prznit film jen proto, že tam oproti FIKTIVNÍ předloze hraje jiné etnikum? Já bych je fakt mlátil tyčí!!!
854819
Jsem sám nebo Vás taky už nebaví číst jak jsou všechny předlohy przněné změnou bělocha na černocha atd?Jako poslední dobou třeba právě u toho Last of us. Tam se furt lidi ohánějí, že v příběhu je dcera bílá, v seriálů snědá. Tommy je mexikánec atd. Vždyť to nemá na příběh žádný zásadní vliv, tak o co těm bezmozkům jde? To už opravdu žijeme v době, kdy budu prznit film jen proto, že tam oproti FIKTIVNÍ předloze hraje jiné etnikum? Já bych je fakt mlátil tyčí!!!
Moje nervy
11 -5
reagovat
Zemřela Gina Lollobrigida. 
854765
Zemřela Gina Lollobrigida. 
6 0
reagovat
reaguje na: pepo
:D:D:D
854728
*:D**:D**:D*
854714
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
určite lepšie ako moja orientácia,keďže som netrafil diskusiu:D:D:D:D
854714
určite lepšie ako moja orientácia,keďže som netrafil diskusiu*:D**:D**:D**:D*
854712
8 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: pepo
Oba jsou výborné 
854712
Oba jsou výborné 
854711
2 0
reagují: pepo
reagovat
tento storm warning je určitě lepší :)

link
854711
tento storm warning je určitě lepší :) https://www.csfd.sk/film/26684-varovani-pred-bourkou/recenzie/
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: do_Od
Takže naděje na kvízy je a to je pro mě dostačující. Díky moc a jsem rád, že bylo plno. 8)
854674
Takže naděje na kvízy je a to je pro mě dostačující. Díky moc a jsem rád, že bylo plno. *8)*
854673
3 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Bylo plno a nikdo po nás na konci nic neházel, takže asi dobrý.

Další kvízy bychom rádi, zatím ti ale nic konkrétního říct nemůžu. Určitě bychom pak dávali včas dopředu vědět.
854673
Bylo plno a nikdo po nás na konci nic neházel, takže asi dobrý. Další kvízy bychom rádi, zatím ti ale nic konkrétního říct nemůžu. Určitě bychom pak dávali včas dopředu vědět.
854669
7 0
reagují: rollman69
reagovat

MZ kvízy

Zdar borci, chtěl jsem se zeptat, jak moc velký úspěch měl kvíz s GOT? Já bohužel nepřišel (Hospitalizace a operace), ale jsem jeden z mála, který Vás tím otravoval, tak mě zajímá, zda se to ujalo a případně jestli budou další kvízy? Nějaký hororový nebo tak bych bral všemi 11, ale nejen to. Všechny filmové kvízy na jakékoliv téma jsou vítány a platím zlatem a určitě nejen já. Díky moc a filmům zdar :)
854669
Zdar borci, chtěl jsem se zeptat, jak moc velký úspěch měl kvíz s GOT? Já bohužel nepřišel (Hospitalizace a operace), ale jsem jeden z mála, který Vás tím otravoval, tak mě zajímá, zda se to ujalo a případně jestli budou další kvízy? Nějaký hororový nebo tak bych bral všemi 11, ale nejen to. Všechny filmové kvízy na jakékoliv téma jsou vítány a platím zlatem a určitě nejen já. Díky moc a filmům zdar :)
MZ kvízy
3 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Hlaváčku, už jste četl mou knihu Zbytečné otázky v... politice:D
854658
Hlaváčku, už jste četl mou knihu [i]Zbytečné otázky v... politice[/i]? *:D*
854655
6 0
reagovat
reaguje na: D_lete
Koho budeš volit Caps Locku ?
854655
Koho budeš volit Caps Locku ?
854650
9 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: The Joker
S přihlédnutím k čistým datům je otázkou, zda velká městská sídla už mobilizační potenciál nevyčerpala  teď, tedy v prvním kole volby a dále nebude počet hlasů odtud již klesat. A dále dle dat existuje poměrně velký deficit volební účasti možných generálových hlasů v krajích, kde teď Babiš vede. Tam taktéž nejméně třetina voličů volit nešla a zdá se pravděpodobným že se to buď nezmění, či generála zkrátka volit nebudou. Ať tedy bude letošní volba jakákoliv, jistojistě bude těsná a dramatická do posledního sečteného hlasu. A po překvapivé nepřímé volbě 2003, nedůstojné nepřímé volbě 2008 a dvou nezvratitelných přímých volbách 2013 a 2018 historie prezidentské volby zaknihuje další kapitolu.
854650
S přihlédnutím k čistým datům je otázkou, zda velká městská sídla už mobilizační potenciál nevyčerpala  teď, tedy v prvním kole volby a dále nebude počet hlasů odtud již klesat. A dále dle dat existuje poměrně velký deficit volební účasti možných generálových hlasů v krajích, kde teď Babiš vede. Tam taktéž nejméně třetina voličů volit nešla a zdá se pravděpodobným že se to buď nezmění, či generála zkrátka volit nebudou. Ať tedy bude letošní volba jakákoliv, jistojistě bude těsná a dramatická do posledního sečteného hlasu. A po překvapivé nepřímé volbě 2003, nedůstojné nepřímé volbě 2008 a dvou nezvratitelných přímých volbách 2013 a 2018 historie prezidentské volby zaknihuje další kapitolu.
854583
1 -10
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak tenhle typ voličů Andrej asi nemá, to je fakt :)
854631
Tak tenhle typ voličů Andrej asi nemá, to je fakt :)
854630
16 0
reagovat
reaguje na: connor
Švagrové známá je Babisovka, ale volila Pavla, protože by ho jejími slovy: "op.cala":D
854630
Švagrové známá je Babisovka, ale volila Pavla, protože by ho jejími slovy: "op.cala"*:D*
854578
10 -2
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: Codename.Onyx
Nosil jsem, při čtení toho, co píšeš, praskly.
854628
Nosil jsem, při čtení toho, co píšeš, praskly.
854625
9 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty nosíš brýle na blízko? Neodpovídej prosím, řečnická otázka...
854625
Ty nosíš brýle na blízko? Neodpovídej prosím, řečnická otázka...
854622
3 -10
reagují: AndyKaufman
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se