Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6741 - 6760 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Jsem si poprskal monitor. :D
855060
Jsem si poprskal monitor. *:D*
855059
3 0
reagovat
Mne teda pobavil názor, že jestli nás voják zatáhne do války, tak kam nás zatáhne výrobce hnojiv? 
855059
Mne teda pobavil názor, že jestli nás voják zatáhne do války, tak kam nás zatáhne výrobce hnojiv? 
14 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: verbst
Z toho videa stříká taková faleš, že víc už to snad ani není možný. Ale nepochybuju, že se najdou lidé, na které to zapůsobí.

Trošku ale poslední dny nabývám dojmu, že Mára ztratil tu svoji auru. To Andrejovo přirovnání se k vrahům bylo obzvláště vypečené.

Mimochodem, včera jsem se na Twitteru pustil do debaty s jedním z těch lidí, kteří jsou naprosto bytostně přesvědčeni, že nás vláda s Pavlem chtějí zavléct do války. Samozřejmě sdílel "greatest hits" dezinfo scény a absolutně nechápal, jak u nás vypadá proces tvorby zákonů nebo změny Ústavy. Ke konci večera mi ale začal lajkovat odpovědi, tak to třeba mělo malý, zcela zanedbatelný význam. :D

Nicméně, tohle Babiš ve své kampani využívá a přiživuje to. #BěžteVolit.
855058
Z toho videa stříká taková faleš, že víc už to snad ani není možný. Ale nepochybuju, že se najdou lidé, na které to zapůsobí.  Trošku ale poslední dny nabývám dojmu, že Mára ztratil tu svoji auru. To Andrejovo přirovnání se k vrahům bylo obzvláště vypečené. Mimochodem, včera jsem se na Twitteru pustil do debaty s jedním z těch lidí, kteří jsou naprosto bytostně přesvědčeni, že nás vláda s Pavlem chtějí zavléct do války. Samozřejmě sdílel "greatest hits" dezinfo scény a absolutně nechápal, jak u nás vypadá proces tvorby zákonů nebo změny Ústavy. Ke konci večera mi ale začal lajkovat odpovědi, tak to třeba mělo malý, zcela zanedbatelný význam. *:D* Nicméně, tohle Babiš ve své kampani využívá a přiživuje to. #BěžteVolit.
855037
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: verbst
Tak tohle hraní na city a náboženské pokrytectví mě silné odrazuje. 8)
855057
Tak tohle hraní na city a náboženské pokrytectví mě silné odrazuje. *8)*
855037
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
O to je absurdnejsi, ze to Fischer v ani jednech volbach nehral na tuhle cilovku. Realne... Jeho volici jsou starsi a stari, konzervativni, ti co se realizuji v diskuzich na idnesu, z mensich a malych mest a obci apod. Aspon by nemusel tak tancovat kolem temat, kde zjevne progresivni neni.
855053
O to je absurdnejsi, ze to Fischer v ani jednech volbach nehral na tuhle cilovku. Realne... Jeho volici jsou starsi a stari, konzervativni, ti co se realizuji v diskuzich na idnesu, z mensich a malych mest a obci apod. Aspon by nemusel tak tancovat kolem temat, kde zjevne progresivni neni.
855049
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
To máš pravdu, tyhle low katolický pudy jsou velkým cílem Putinovy propagandy mimo jiné.
855050
To máš pravdu, tyhle low katolický pudy jsou velkým cílem Putinovy propagandy mimo jiné.
855049
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nezapomeň na velmi nízký a alibistický pudy katolickejch voličů, kteří to od Fišera vezmou semka po tomhle videu rychlostí světa. ("On to pan Babiš vlastně myslí s náma dobře. A maká! A ještě do kostela si čas najde. Jezulátko, jo jo. To je naše. A má pravdu s těma vrahama, tak proč neodpustit i jemu, že?")

Jedna z mých bublin jsou právě voliči Fišera a jejich militantnost je neuvěřitelná. A teď půjde o každýho voliče s tak malým rozdílem v prvním kole. Už opravdu není moc kde brát.
855049
Nezapomeň na velmi nízký a alibistický pudy katolickejch voličů, kteří to od Fišera vezmou semka po tomhle videu rychlostí světa. ("On to pan Babiš vlastně myslí s náma dobře. A maká! A ještě do kostela si čas najde. Jezulátko, jo jo. To je naše. A má pravdu s těma vrahama, tak proč neodpustit i jemu, že?") Jedna z mých bublin jsou právě voliči Fišera a jejich militantnost je neuvěřitelná. A teď půjde o každýho voliče s tak malým rozdílem v prvním kole. Už opravdu není moc kde brát.
855046
3 0
reagují: The Joker, AndyKaufman
reagovat
Myslím, že jsem tu o víkendu zahlédla nějakou diskuzi na toto tema, ale žádná žena se nepřipojila. Za sebe bych teda chtěla říci, že generál je fešák <3
855048
Myslím, že jsem tu o víkendu zahlédla nějakou diskuzi na toto tema, ale žádná žena se nepřipojila. Za sebe bych teda chtěla říci, že [b]generál je fešák[/b] <3
11 -5
reagovat
reaguje na: verbst
V nejvíc ateistický zemi na světě? :)
855046
V nejvíc ateistický zemi na světě? *:)*
855037
2 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
855043
[url=https://imgur.com/a/MevBHQm]Mezitím v Datartu...[/url]
855037
9 0
reagovat
Nedivil bych se, kdyby mu tohle vyhrálo volby. link
855037
Nedivil bych se, kdyby mu tohle vyhrálo volby. https://youtu.be/34FXVCqOnX8 
2 -4
reagovat
reaguje na: rollman69
Promiň, že ti píšu až teď, ale potřeboval jsem tomu dát čas. Setkávám se ve filmových diskusích s něčím podobným a taky mi to příšerně vadí. Uvědomil jsem si to u děl jako Eternals, Někdo klepe na dveře a seriálový Chucky, jehož první sérii jsem krátce před psaním tohoto příspěvku dokoukal. Je to homofobie v příspěvcích, kde tzv. fanouškům (čti k*k*tům) vadí, že jsou v těch filmech a seriálech otevřené gay páry, nejlépe samozřejmě různé barvy pleti, to jsou homofobové ještě "nadšenější". Prý to ničí komiksový a hororový žánr. Ty "příspěvky" mě vytáčejí neskutečným způsobem, hlavně kvůli pokrytectví, protože když se políbí dvě holky, tak je všechno v pořádku, ale běda, když se políbí dva chlapi nebo dva mladí kluci, tak je z toho div ne konec světa. Přitom zrovna ten gay pár v Chuckym je pro celý seriál neskutečně obohacující a dává celému seriálu nový rozměr, než kdybychom tam viděli pouze hetero páry.

To samé v Eternals, kde se "lidi" v diskusích taky mohli zbláznit, když viděli, jak si na plátně dva tátové dali obyčejnou pusu. No a o novém Shyamalanově filmu nemá smysl mluvit, tam stačily vyjít dva trailery a to, co jsem z toho četl, byla čirá hrůza. 

Přitom by člověk od filmových a seriálových fandů čekal podobný přístup jako v těch zmíněných filmech a seriálech, kde okolí těch gay párů je bere úplně v pohodě a tyhle věci neřeší. Dva chlapi si dali pusu. Dva chlapi mají dceru. Dva mladí hrdinové bojující proti vraždící panence si dali pusu a mají se rádi jako jiné páry. Že tohle dneska lidi řeší jako nějakou žánrovou svatokrádež, mi hlava vůbec nebere.
855026
Promiň, že ti píšu až teď, ale potřeboval jsem tomu dát čas. Setkávám se ve filmových diskusích s něčím podobným a taky mi to příšerně vadí. Uvědomil jsem si to u děl jako Eternals, Někdo klepe na dveře a seriálový Chucky, jehož první sérii jsem krátce před psaním tohoto příspěvku dokoukal. Je to homofobie v příspěvcích, kde tzv. fanouškům (čti k*k*tům) vadí, že jsou v těch filmech a seriálech otevřené gay páry, nejlépe samozřejmě různé barvy pleti, to jsou homofobové ještě "nadšenější". Prý to ničí komiksový a hororový žánr. Ty "příspěvky" mě vytáčejí neskutečným způsobem, hlavně kvůli pokrytectví, protože když se políbí dvě holky, tak je všechno v pořádku, ale běda, když se políbí dva chlapi nebo dva mladí kluci, tak je z toho div ne konec světa. Přitom zrovna ten gay pár v Chuckym je pro celý seriál neskutečně obohacující a dává celému seriálu nový rozměr, než kdybychom tam viděli pouze hetero páry. To samé v Eternals, kde se "lidi" v diskusích taky mohli zbláznit, když viděli, jak si na plátně dva tátové dali obyčejnou pusu. No a o novém Shyamalanově filmu nemá smysl mluvit, tam stačily vyjít dva trailery a to, co jsem z toho četl, byla čirá hrůza.  Přitom by člověk od filmových a seriálových fandů čekal podobný přístup jako v těch zmíněných filmech a seriálech, kde okolí těch gay párů je bere úplně v pohodě a tyhle věci neřeší. Dva chlapi si dali pusu. Dva chlapi mají dceru. Dva mladí hrdinové bojující proti vraždící panence si dali pusu a mají se rádi jako jiné páry. Že tohle dneska lidi řeší jako nějakou žánrovou svatokrádež, mi hlava vůbec nebere.
854819
2 -4
reagovat
reaguje na: DarkSith
How dare you!
855013
How dare you!
855011
6 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Jen pockej, az na tebe poprvé sahne ženská...
855012
Jen pockej, az na tebe poprvé sahne ženská...
855011
16 -2
reagovat
reaguje na: speta.jr
Poprvé na ni sáhl chlap. :D
855011
Poprvé na ni sáhl chlap. *:D*
854988
5 -13
reagují: Attikus, TedGeorge
reagovat
reaguje na: speta.jr
Protože z těch protestů má ona i její rodina business.

Člověk by až řekl, že protestovali proti JE schválně, aby mohli protestovat proti fosilním palivům. 
854991
Protože z těch protestů má ona i její rodina business. Člověk by až řekl, že protestovali proti JE schválně, aby mohli protestovat proti fosilním palivům. 
854988
6 -5
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Vypada spokojene.
854988
Vypada spokojene.
854987
6 -1
reagují: DarkSith, AndyKaufman
reagovat
Očekávám z té fotky brzké "meme":D
854987
Očekávám z té fotky [url=https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-obusky-a-slzny-plyn-nemecka-policie-se-stretla-s-gretou-a-dalsimi-aktivisty-40420293#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]brzké "meme[/url]"*:D*
5 -1
reagují: speta.jr
reagovat
PS: Kdy uz budou konecne minuska verejny, at se nam ti Buresaci a komousi hezky odhali u meho prispevku :D
854986
PS: Kdy uz budou konecne minuska verejny, at se nam ti Buresaci a komousi hezky odhali u meho prispevku *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: okkac
Na první kolo mi přišel snad tři nebo čtyři dny po zažádání, ale samozřejmě to bude záviset na aktivitě lidí, co to dávají do obálek. A pošťáků :)
854975
Na první kolo mi přišel snad tři nebo čtyři dny po zažádání, ale samozřejmě to bude záviset na aktivitě lidí, co to dávají do obálek. A pošťáků :)
854973
6 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se