Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6081 - 6100 Napsat příspěvek
reaguje na: holub109
Za me je to celkove hruza des. Totalni fail, ktery by byl za plnou cenu na okamzite odhlaseni. Takhle to zkusim na dva mesice se Sheridanem a koncim. Zabugovane, vyhledavani otresne, aplikace haprujou. Je pro me zahada jak jedna z nejvetsich korporaci na svete muze vypustit takovy polotovar.
858579
Za me je to celkove hruza des. Totalni fail, ktery by byl za plnou cenu na okamzite odhlaseni. Takhle to zkusim na dva mesice se Sheridanem a koncim. Zabugovane, vyhledavani otresne, aplikace haprujou. Je pro me zahada jak jedna z nejvetsich korporaci na svete muze vypustit takovy polotovar.
858577
4 0
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: holub109
+ je docela funny, že si můžete nastavit na profil obrázek Dwighta a Michaela Scotta z The Office, ale seriál tam nemají :D
858578
+ je docela funny, že si můžete nastavit na profil obrázek Dwighta a Michaela Scotta z The Office, ale seriál tam nemají *:D*
858577
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Snad to začnou vylepšovat, protože zatím většina filmů nemá přeložený název, nejde vyhledávat třeba podle režiséra, jsou zde různé filmové série, ale ne kompletní - jen první dva Kmotři, všechny Prcičky až na jedničku, nekompletní Jurský Park atd. Každopádně obsahu je zde docela dost, hlavně spousta seriálů mě láká a první dojmy jsou za 89 korun poměrně pozitivní. (nezkoušel jsem ještě kvalitu titulek a videa)
858577
Snad to začnou vylepšovat, protože zatím většina filmů nemá přeložený název, nejde vyhledávat třeba podle režiséra, jsou zde různé filmové série, ale ne kompletní - jen první dva Kmotři, všechny Prcičky až na jedničku, nekompletní Jurský Park atd. Každopádně obsahu je zde docela dost, hlavně spousta seriálů mě láká a první dojmy jsou za 89 korun poměrně pozitivní. (nezkoušel jsem ještě kvalitu titulek a videa)
858575
1 0
reagují: MeaCulpa, holub109
reagovat
Tulsa Kinga jsem tam chtěl dosledovat, chybí mi dva díly, tak nic...

Ja dal na zkoušku titulků House, že pár minut a viděl jsem ten díl skoro celý... Nostalgie jako prase. Tehdy jsem skončil ve čtvrté řadě, asi to dám celé...

Já nutně někde potřebuju britské starší seriály - Trpaslíka, Monty Pythony nebo Blackadder a to nikde není :-
858575
Tulsa Kinga jsem tam chtěl dosledovat, chybí mi dva díly, tak nic... Ja dal na zkoušku titulků House, že pár minut a viděl jsem ten díl skoro celý... Nostalgie jako prase. Tehdy jsem skončil ve čtvrté řadě, asi to dám celé... Já nutně někde potřebuju britské starší seriály - Trpaslíka, Monty Pythony nebo Blackadder a to nikde není *:-*
4 0
reagují: holub109
reagovat
reaguje na: holub109
Tak dejte vědět, až tam bude skutečně všechno … :D
858573
Tak dejte vědět, až tam bude skutečně všechno … :D
858570
2 0
reagovat
Skyshowtime založeno, nechápu ale, proč třeba Tulsa King tam má akorát tři epizody, to samé nová série Yellowstonu a 1923
858570
Skyshowtime založeno, nechápu ale, proč třeba Tulsa King tam má akorát tři epizody, to samé nová série Yellowstonu a 1923
2 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Dik. :+
858560
Dik. *:+*
858559
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Tady to máš sepsané asi nejlépe link
858559
Tady to máš sepsané asi nejlépe https://filmtoro.cz/blog/skyshowtime-filmy-a-serialy
858558
3 0
reagují: pepo
reagovat
Viem si na showtime bez prihlasenia kuknut komplet ponuku?
858558
Viem si na showtime bez prihlasenia kuknut komplet ponuku?
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Sorry, ale jsi mimo a úplně. Mám to z první ruky - z tý nejvíc první, protože každý týden doučuju dva kluky ze šesté třídy (takže 4 roky angličtiny by tu seděly). Jednoho bych co se týče jazykové úrovně poslal klidně k maturitě. Je to herní nadšenec, takže na tu angličtinu naráží i mimo školu. Druhý má problém vytvořit otázku a plete si základní dva časy. Opakuju, že to je stejný věk, ale není to stejná škola a podle všeho ani stejný způsob výuky. 

Po čtyřech letech lze umět anglicky dost na to, abys dával titulky. Ale pravidlo to prostě není. A může to být školou, hlavou i něčím úplně jiným. Ale šokovaně se tvářit, že to je přeci standard a musí to zvládnout každý, je fakt trošku ubohý. 
858557
Sorry, ale jsi mimo a úplně. Mám to z první ruky - z tý nejvíc první, protože každý týden doučuju dva kluky ze šesté třídy (takže 4 roky angličtiny by tu seděly). Jednoho bych co se týče jazykové úrovně poslal klidně k maturitě. Je to herní nadšenec, takže na tu angličtinu naráží i mimo školu. Druhý má problém vytvořit otázku a plete si základní dva časy. Opakuju, že to je stejný věk, ale není to stejná škola a podle všeho ani stejný způsob výuky.  Po čtyřech letech lze umět anglicky dost na to, abys dával titulky. Ale pravidlo to prostě není. A může to být školou, hlavou i něčím úplně jiným. Ale šokovaně se tvářit, že to je přeci standard a musí to zvládnout každý, je fakt trošku ubohý. 
858539
30 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Asi takhle: v cca 30 jsem se rozhodl, že chci aspoň trochu umět anglicky. Kurs a samostudium. Po cca 2 letech mi bylo řečeno učitelkou angličtiny z SPŠ, že mám maturitní úroveň. Opravdu jsem se tak necítil, dost mě to překvapilo, že stačí tak málo. Od té doby jsem se zlepšil, a i když ano, hlavně čtu, nemám moc s kým trénovat, film bych v originále stále nedal tak, abych si ho plně užil... 
858554
Asi takhle: v cca 30 jsem se rozhodl, že chci aspoň trochu umět anglicky. Kurs a samostudium. Po cca 2 letech mi bylo řečeno učitelkou angličtiny z SPŠ, že mám [b]maturitní[/b] úroveň. Opravdu jsem se tak necítil, dost mě to překvapilo, že stačí tak málo. Od té doby jsem se zlepšil, a i když ano, hlavně čtu, nemám moc s kým trénovat, film bych v originále stále nedal tak, abych si ho plně užil... 
11 0
reagovat
mně bude za chvíli dvacet, takže jsem o dost mladší než vy pravděpodobně :D, mám angličtinu na C1, poslouchám rap v angličtině, většinu obsahu na sítích konzumuji v AJ, ale stejně si zapínám titulky, ať už anglické nebo české. Občas mi dělají problém různé zažité fráze a podobně, navíc chci přesně věděl co říkají. Někde jsou titulky asi i zbytečné, ale nedokážu si představit, že bych sledoval třeba právnické drama bez nich 
858550
mně bude za chvíli dvacet, takže jsem o dost mladší než vy pravděpodobně *:D*, mám angličtinu na C1, poslouchám rap v angličtině, většinu obsahu na sítích konzumuji v AJ, ale stejně si zapínám titulky, ať už anglické nebo české. Občas mi dělají problém různé zažité fráze a podobně, navíc chci přesně věděl co říkají. Někde jsou titulky asi i zbytečné, ale nedokážu si představit, že bych sledoval třeba právnické drama bez nich 
7 0
reagovat
Já se anglicky učil od školky, výhradně originální znění s českýma titulkama jedu tak od 15, ale na čistě anglické titulky jsem si troufnul tak o deset let později.
858547
Já se anglicky učil od školky, výhradně originální znění s českýma titulkama jedu tak od 15, ale na čistě anglické titulky jsem si troufnul tak o deset let později.
10 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
> Petr, Pavel, Standa, Kamil, Marcel, Johana, Felix.
Jako vážně? Mi je jasné, že ty příklady nejsou zrovna ideální. Problém ale je, že celé to co tu píšeš nemáš podložené naprosto ničím, kromě svého (samozřejmě jediného a správného) názoru, i když tu s tebou lidi nesouhlasí.

Můj argument je, že jsem tehdy rozhodně nijak skvěle neuměl. Angličtinu (u které jsem měl výrazně prospěšné podmínky: hrál hry, sledoval filmy a seriály, jmenovitě chtěl vidět aktuální díly Stargate apod.) jsem víc dával až během střední a s anglickými titulky až tak kolem vysoké. Jako člověk se zájmem, s prostředím a s jistým nadáním na jazyky.

Je pro mě tedy naprosto nepředstavitelné, že by random Lojza, 13 let, vesele konzumoval anglický obsah a jediný tvůj argument je, že si myslíš že máš pravdu (trošku argumentační faul) a že tvůj strejda (tedy ne dítě) se v USA (tedy v anglickém prostředí) taky naučil... což je asi tak relevantní, jako moje velikost boty.

Já bych opravdu chtěl vidět to tvé imaginární průměrné 10-13 dítě, co v česku sedí u TV a dívá se na anglické seriály se slovníkem v ruce místo toho, aby dělalo co jeho vrstevníci.
858546
> Petr, Pavel, Standa, Kamil, Marcel, Johana, Felix. Jako vážně? Mi je jasné, že ty příklady nejsou zrovna ideální. Problém ale je, že celé to co tu píšeš [b]nemáš podložené naprosto ničím[/b], kromě svého (samozřejmě jediného a správného) názoru, i když tu s tebou lidi nesouhlasí. Můj argument je, že jsem tehdy rozhodně nijak skvěle neuměl. Angličtinu (u které jsem měl výrazně prospěšné podmínky: hrál hry, sledoval filmy a seriály, jmenovitě chtěl vidět aktuální díly Stargate apod.) jsem víc dával až během střední a s anglickými titulky až tak kolem vysoké. Jako člověk se zájmem, s prostředím a s jistým nadáním na jazyky. Je pro mě tedy naprosto nepředstavitelné, že by random Lojza, 13 let, vesele konzumoval anglický obsah a jediný tvůj argument je, že si myslíš že máš pravdu (trošku argumentační faul) a že tvůj strejda (tedy ne dítě) se v USA (tedy v anglickém prostředí) taky naučil... což je asi tak relevantní, jako moje velikost boty. Já bych opravdu chtěl vidět to tvé imaginární průměrné 10-13 dítě, co v česku sedí u TV a dívá se na anglické seriály se slovníkem v ruce místo toho, aby dělalo co jeho vrstevníci.
858535
19 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Znalosti po čtyřech letech - to je na polemiku. 
Ale ne u mladejch. Tam ani omylem. 
A rozhodně ne na základce. Druhá půlka střední možná. A to bylo dost hit or miss už před těma deseti rokama. 
_
Jo, a disclaimer - manželka je na druhým stupni. 
858544
Znalosti po čtyřech letech - to je na polemiku.  Ale ne u mladejch. Tam ani omylem.  A rozhodně ne na základce. Druhá půlka střední možná. A to bylo dost hit or miss už před těma deseti rokama.  _ Jo, a disclaimer - manželka je na druhým stupni. 
858512
4 0
reagovat
Že já se na tu kritiku SkyShowtimu nevykašlal. :D
858541
Že já se na tu kritiku SkyShowtimu nevykašlal. *:D*
22 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
To mi spíš zní jako typický příklad čechů, kteří se stydí mluvit cizím jazykem. Ale detaily samozřejmě neznám, takže jen hádám. Já jen že je to jeden z dalších problémů české "jazykově vybavené" generace mladých.

Úroveň výuky cizích jazyků na českých školách je katastrofální a v praxi často nepoužitelná, pokud dotyčný nesbírá znalosti ještě jinde (klidně i sledováním Přátel s eng titulky).
858540
To mi spíš zní jako typický příklad čechů, kteří se stydí mluvit cizím jazykem. Ale detaily samozřejmě neznám, takže jen hádám. Já jen že je to jeden z dalších problémů české "jazykově vybavené" generace mladých. Úroveň výuky cizích jazyků na českých školách je katastrofální a v praxi často nepoužitelná, pokud dotyčný nesbírá znalosti ještě jinde (klidně i sledováním Přátel s eng titulky).
858531
2 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Proč by to bylo absurdní? Nádherně to ilustruje, že ti anglicky mluvená a psaná TV stačí, abys to chápal a učil se. 
858539
Proč by to bylo absurdní? Nádherně to ilustruje, že ti anglicky mluvená a psaná TV stačí, abys to chápal a učil se. 
858538
1 -11
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To co píšeš je absurdní, nejdřív mluvíš o angličtině ve škole a pak přijdeš se strejdou v USA? 

Jasně že v USA se naučí anglicky každý hned, když tam tak mluví všichni. Taky můžu říct že dítě sestřenice mluví anglicky bezvadně od školky - protože má tátu z Aljašky.
Ale jen ve škole se to nenaučí skoro nikdo, na učení potřebuješ to prostředí  ve kterém se pohybuješ - což je dnes super easy s internetem a dostupnými filmy, ale taky je to krutě individuální. Když někdo chodí jen na český internet, tak anglicky umět prostě nebude, to samé když kouká na české televize. A děcka takhle fungují i dnes, zvlášť ty mimo prahu které se běžně nesetkávají s cizinci.
858538
To co píšeš je absurdní, nejdřív mluvíš o angličtině ve škole a pak přijdeš se strejdou v USA?  Jasně že v USA se naučí anglicky každý hned, když tam tak mluví všichni. Taky můžu říct že dítě sestřenice mluví anglicky bezvadně od školky - protože má tátu z Aljašky. Ale jen ve škole se to nenaučí skoro nikdo, na učení potřebuješ to prostředí  ve kterém se pohybuješ - což je dnes super easy s internetem a dostupnými filmy, ale taky je to krutě individuální. Když někdo chodí jen na český internet, tak anglicky umět prostě nebude, to samé když kouká na české televize. A děcka takhle fungují i dnes, zvlášť ty mimo prahu které se běžně nesetkávají s cizinci.
858535
13 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: connor
Čtěte prosím, co píšu, nikde neříkám, že musí být každý génius, dokonce jsem výslovně napsal, že zdaleka všechna slova nebo spojení znát nebudou a je to dobře. A k té narážce že jsem génius jsem doslova napsal, že jsem s tím začal velmi pozdě a lituji toho. 
A musím napsat potřetí, že jsem to výslovně napsal pro mladé. 


Vidíte mé příspěvky nějak takhle? 

blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla

stačí anglické titulky 

blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla Kdokoliv nad nějakou sedmou třídu má jazykové znalosti aby zvládnul anglické titulky  

blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla
858537
Čtěte prosím, co píšu, nikde neříkám, že musí být každý génius, dokonce jsem výslovně napsal, že zdaleka všechna slova nebo spojení znát nebudou a je to dobře. A k té narážce že jsem génius jsem doslova napsal, že jsem s tím začal velmi pozdě a lituji toho.  A musím napsat potřetí, že jsem to výslovně napsal pro mladé.  Vidíte mé příspěvky nějak takhle?  blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla [b]stačí anglické titulky[/b]  blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla [b]Kdokoliv nad nějakou sedmou třídu má jazykové znalosti aby zvládnul anglické titulky   [/b]blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla
858536
1 -19
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se