Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6121 - 6140 Napsat příspěvek
reaguje na: Haggar
Dobrá informace, dík :+
858480
Dobrá informace, dík *:+*
858478
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
Ale také hlavní konzument filmů a seriálů. Jestli se někomu vyplatí kupovat streamy, tak právě lidem s dětmi (a o Disney+ to platí dvojnásob).
858479
Ale také hlavní konzument filmů a seriálů. Jestli se někomu vyplatí kupovat streamy, tak právě lidem s dětmi (a o Disney+ to platí dvojnásob).
858467
3 0
reagovat
reaguje na: esmo
Mě od toho ShowTime zatím odrazuje fakt, že jednak tam údajně ty seriály jsou se zpožděním a druhak titulky pravděpodobně překládají odborníci ze společnosti machine translation, aspoň teda tohle jsem včera zachytil v diskusích. Jestli to fixnou do toho 11. dubna, tak za tu promo cenu do toho určitě půjdu.
858478
Mě od toho ShowTime zatím odrazuje fakt, že jednak tam údajně ty seriály jsou se zpožděním a druhak titulky pravděpodobně překládají odborníci ze společnosti machine translation, aspoň teda tohle jsem včera zachytil v diskusích. Jestli to fixnou do toho 11. dubna, tak za tu promo cenu do toho určitě půjdu.
858461
2 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: esmo
Má. Už ji mám na obou. Zatím vypadá, že drží.


P.S.: Co děti... Ale teprve nemocný děti! #fml 
Tlapková patrola na SkyShowtime nás zachraňuje od neustálýho opakování Úžasňáků, Frozen, Aut atp... :D
Zachraňuje to i můj Home Office :D
858472
Má. Už ji mám na obou. Zatím vypadá, že drží. P.S.: Co děti... Ale teprve nemocný děti! #fml  Tlapková patrola na SkyShowtime nás zachraňuje od neustálýho opakování Úžasňáků, Frozen, Aut atp... *:D* Zachraňuje to i můj Home Office *:D*
858461
2 0
reagovat
Co práce, ale já třeba nemám děti .. to je prej žrout času :-) 
858467
Co práce, ale já třeba nemám děti .. to je prej žrout času :-) 
858465
7 0
reagují: Fixer
reagovat
IMHO je teď skvělá kombinace Prime, AppleTV+ a SkyShowtime, když to koupíte v akci, tak jste pomalu na nejdražším Netflixu. 
858462
IMHO je teď skvělá kombinace Prime, AppleTV+ a SkyShowtime, když to koupíte v akci, tak jste pomalu na nejdražším Netflixu. 
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hošani přemýšlím, že opustím Netflix a předplatím místo toho Prime nebo ShowTime ... slyšel jsem ale, že ShowTime zatím nemá appku pro Samsung TV, je to pravda? ?)
858461
Hošani přemýšlím, že opustím Netflix a předplatím místo toho Prime nebo ShowTime ... slyšel jsem ale, že ShowTime zatím nemá appku pro Samsung TV, je to pravda? *?)*
858450
1 0
reagují: Haggar, verbst
reagovat
reaguje na: Fixer
Neni, Prime Video je taky za 89. A to bych si platil i za 150, protože těch funkcí a nadstandardních seriálu je tam spousta.
858450
Neni, Prime Video je taky za 89. A to bych si platil i za 150, protože těch funkcí a nadstandardních seriálu je tam spousta.
858445
4 0
reagují: esmo
reagovat

SkyShowTime

Tak s tím hejtem na cenu to nakonec není tak horké, až do poloviny dubna možné objednat za polovic (napořád), takže rázem je to nejlevnější služba u nás. Koupil jsem to hlavně kvůli seriálu Dr. House, ale co jsem brouzdal, tak nabídka vypadá velmi slušně a za tuhle cenu mi to přijde jako dobrý kauf.
858445
Tak s tím hejtem na cenu to nakonec není tak horké, až do poloviny dubna možné objednat za polovic (napořád), takže rázem je to nejlevnější služba u nás. Koupil jsem to hlavně kvůli seriálu Dr. House, ale co jsem brouzdal, tak nabídka vypadá velmi slušně a za tuhle cenu mi to přijde jako dobrý kauf.
SkyShowTime
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Zatím jenom přihlášování. 
V prohlížeči, mobilu i televizi nadvakrát. 

Jinak vše zatím jede. 
858441
Zatím jenom přihlášování.  V prohlížeči, mobilu i televizi nadvakrát.  Jinak vše zatím jede. 
858437
1 0
reagovat
Funguje nekomu skyshowtime nebo to blbne jenom me?
858437
Funguje nekomu skyshowtime nebo to blbne jenom me?
1 0
reagují: Svaťoš, verbst
reagovat
858358
[url=https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid038Dhcibo83U4kZQn3KbHDRPrtHM8pf6YiAETZp8WKDwTQasanfW1DHKGAXwaPcnbal&id=100044050453086&post_id=100044050453086_pfbid038Dhcibo83U4kZQn3KbHDRPrtHM8pf6YiAETZp8WKDwTQasanfW1DHKGAXwaPcnbal]Link [/url] *:D**:D**:D*
5 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Fotky mas ve vzkazniku.
858342
Fotky mas ve vzkazniku.
858341
6 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Zdar, co nějaký instagramový bitch, začal si dneska nějakou stalkovat?
858341
Zdar, co nějaký instagramový bitch, začal si dneska nějakou stalkovat?
858340
5 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To jsem ja Rainmaker. Jdu ted zrovna na skopek nebo dva do smradlavyho pajzlu a vecer zakoncim ctvrthodinou s cokoladou v showparku. V praci jsme si dnes zas jen povidali.
858340
To jsem ja Rainmaker. Jdu ted zrovna na skopek nebo dva do smradlavyho pajzlu a vecer zakoncim ctvrthodinou s cokoladou v showparku. V praci jsme si dnes zas jen povidali.
858339
16 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Kdo ukradl Miloshovi profil, ze ma pravdu a nechova se jako kokot?
858339
Kdo ukradl Miloshovi profil, ze ma pravdu a nechova se jako kokot?
13 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: verbst
Bylo to mysleno jen jako demonstrativne edukativni odpoved, nikoli kopani do mrtveho.
858338
Bylo to mysleno jen jako demonstrativne edukativni odpoved, nikoli kopani do mrtveho.
858336
4 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Stop kicking me. I'm already dead. 
858336
Stop kicking me. I'm already dead. 
858334
5 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: verbst
Se podivej na ten pocet zobrazeni a ty odpovedi jak velky to je. link
858334
Se podivej na ten pocet zobrazeni a ty odpovedi jak velky to je. https://twitter.com/jakubjanktojr/status/1625117590182928384?s=20&t=skOYdsfJdscDciGoaEvmGw 
858306
5 0
reagují: verbst
reagovat
Tenhle starý rozhovor s Evrou mluví za vše. Link
858333
Tenhle starý rozhovor s Evrou mluví za vše. [url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sport-fotbal-kdyz-jste-gay-ve-fotbale-koncite-hraji-ale-v-kazdem-klubu-rika-evra-185563?amp=1]Link[/url]
3 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se