Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 5481 - 5500 Napsat příspěvek
twoe..fakt doporučuji si tam někdy zajít ptz soudíte asi z nějakého online reportu kde se na fotkách prsí cosplejerka neboco..
Ja byl letos poprvé a nebejt tam McGyver tak ani nejdu... ale tak unikátní atmoška se jen tak nevidí.. ani to nemám moc k čemu přirovnat.. fakt tam nejsou uslintaní noliferi s bědarama ale lidi co žerou komix a scifi a v tom vzuchu to je fakt cítit
866185
twoe..fakt doporučuji si tam někdy zajít ptz soudíte asi z nějakého online reportu kde se na fotkách prsí cosplejerka neboco.. Ja byl letos poprvé a nebejt tam McGyver tak ani nejdu... ale tak unikátní atmoška se jen tak nevidí.. ani to nemám moc k čemu přirovnat.. fakt tam nejsou uslintaní noliferi s bědarama ale lidi co žerou komix a scifi a v tom vzuchu to je fakt cítit
17 -1
reagovat
Ahoj, říkají mi Lifty a pravidelně dělám s manželkou cosplaye. Nemyslím v posteli, ale na animefestu v Brně.  Ano, jsou tam i creepy jedinci, ale zažil jsem tam jedny z nejlepších přednášek a ta atmosféra je hrozně super.
Nepatřím k těm,  co si oblečou plysovy cosplay a nebo chodí s nápisem free hugs a všechny jedince ohmatava. 
Šli jsme třeba za postavy ze Hry o trůny nebo Červeného trpaslíka.
To jen ať nehazite všechny do jednoho pytle8)
866183
Ahoj, říkají mi Lifty a pravidelně dělám s manželkou cosplaye. Nemyslím v posteli, ale na animefestu v Brně.  Ano, jsou tam i creepy jedinci, ale zažil jsem tam jedny z nejlepších přednášek a ta atmosféra je hrozně super. Nepatřím k těm,  co si oblečou plysovy cosplay a nebo chodí s nápisem free hugs a všechny jedince ohmatava.  Šli jsme třeba za postavy ze Hry o trůny nebo Červeného trpaslíka. To jen ať nehazite všechny do jednoho pytle*8)*
26 0
reagovat
reaguje na: novoten
Lol hezky podrazdena reakce. :)
866174
Lol hezky podrazdena reakce. :)
866173
5 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: The Joker
Boomersky kecy na akci, na ktery jsi nikdy nebyl. I ten nejhorsi cosplayer je vetsi frajer nez srabik co placa takhle prizbabely tlachy
866173
Boomersky kecy na akci, na ktery jsi nikdy nebyl. I ten nejhorsi cosplayer je vetsi frajer nez srabik co placa takhle prizbabely tlachy
866150
12 -14
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jasný. :D
866162
Jasný. *:D*
866158
3 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Jsem geek, ale mám vkus ¯\_(ツ)_/¯
866158
Jsem geek, ale mám vkus ¯\_(ツ)_/¯
866157
4 -15
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Myslím si, že kdybys byl na Comic Conu v San Diegu tak bys mluvil jinak. Ale pokud nejsi geek tak to pro Tebe nikdy nebude. 
866157
Myslím si, že kdybys byl na Comic Conu v San Diegu tak bys mluvil jinak. Ale pokud nejsi geek tak to pro Tebe nikdy nebude. 
866154
6 -4
reagují: SHUTTER, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: hroubek
To co jsem napsal platí uplně na všechny ročníky všech comicconů na světě. :)
866154
To co jsem napsal platí uplně na všechny ročníky všech comicconů na světě. *:)*
866151
5 -10
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je to teprve 4 ročník. Ještě to není úplně vyladěné. Ale věřím, že za pár let to bude ono. 
866151
Je to teprve 4 ročník. Ještě to není úplně vyladěné. Ale věřím, že za pár let to bude ono. 
866141
6 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja to vnimam dost podobne... Pripada mi to jak akce pro lidi, co si v zivote nenasli nic zajimavejsiho. Kdyz ctu, jak Evans bere $250 za fotku a no-liferi mu to plati. Po covidu dokonce za fotky pres plexisklo. A navic to v Praze byl ceckovej odvar... Ja fakt nevim. Navic uz tak mam tady dlouho pocit, ze kdyz neco neni znacka / comics / sci-fi / fantasy, tak se na to podiva minimum lidi... A tohle jeste prizivovat. Uff.

Tak jako kdo je schopnej dotovat onlyfans... To uz je rezignace na dustojnost. :o:o:o
866150
Ja to vnimam dost podobne... Pripada mi to jak akce pro lidi, co si v zivote nenasli nic zajimavejsiho. Kdyz ctu, jak Evans bere $250 za fotku a no-liferi mu to plati. Po covidu dokonce za fotky pres plexisklo. A navic to v Praze byl ceckovej odvar... Ja fakt nevim. Navic uz tak mam tady dlouho pocit, ze kdyz neco neni znacka / comics / sci-fi / fantasy, tak se na to podiva minimum lidi... A tohle jeste prizivovat. Uff. Tak jako kdo je schopnej dotovat onlyfans... To uz je rezignace na dustojnost. *:o**:o**:o*
866141
6 -2
reagují: novoten
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
THIS, SO MUCH OF THIS! 

Je to akce pro existence, kterým je malý OnlyFans a incely. Kdykoliv někde vidím šaškovat cosplay Deadpoola, tak po mne lezou slimáci a já na ně bleju. 

Ano, je tam minimum zajímavého contentu jako duro, někteří autoři comicsů, herci apod. Ale z toho zbytku mám podobně příjemný pocit jako z Matějské. 
866141
THIS, SO MUCH OF THIS!  Je to akce pro existence, kterým je malý OnlyFans a incely. Kdykoliv někde vidím šaškovat cosplay Deadpoola, tak po mne lezou slimáci a já na ně bleju.  Ano, je tam minimum zajímavého contentu jako duro, někteří autoři comicsů, herci apod. Ale z toho zbytku mám podobně příjemný pocit jako z Matějské. 
866137
4 -7
reagují: hroubek, The Joker
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Jak by dnešní mladí řekli, je to "cringe".
866139
Jak by dnešní mladí řekli, je to "cringe".
866137
3 -4
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ono to spíš nikoho v redakci extra nezajímá. 

Já za sebe říkám, že se mi dost ekluje cosplay a je mi až fyzicky nepříjemné mít kolem sebe takové lidi. Nikoho nesoudím, ale být u toho fakt nemusím. Stejně tak stát frontu na podpis, za který musím zaplatit prachy. 
866137
Ono to spíš nikoho v redakci extra nezajímá.  Já za sebe říkám, že se mi dost ekluje cosplay a je mi až fyzicky nepříjemné mít kolem sebe takové lidi. Nikoho nesoudím, ale být u toho fakt nemusím. Stejně tak stát frontu na podpis, za který musím zaplatit prachy. 
866135
20 -3
reagují: AndyKaufman, esmo
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Dělali dvouste MZ Live ten víkend.  Ono není snadné posbírat na jeden termín  devět pracujících lidí, ještě s rodinami a s tím,  že jeden žije ve Švýcarsku. 
866135
Dělali dvouste MZ Live ten víkend.  Ono není snadné posbírat na jeden termín  devět pracujících lidí, ještě s rodinami a s tím,  že jeden žije ve Švýcarsku. 
866127
6 0
reagují: Mr. Hlad
reagovat

Comic-Con Praha

Také nechápu, že tu redakce nenavštívila a více neřešila Comic-Con v Praze, když to je asi největší událost v ČR o fantasy, scifi, komiksových, anime filmech a seriálech.
866127
Také nechápu, že tu redakce nenavštívila a více neřešila Comic-Con v Praze, když to je asi největší událost v ČR o fantasy, scifi, komiksových, anime filmech a seriálech.
Comic-Con Praha
5 -5
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Baldwin

Řešili jsme to tu několikrát. Prokuratura včera stáhla obvinění Baldwina ze zabití kameramanky. OK, asi vyhodnotili důkazy v jeho prospěch. Beru to a než to budou pozustali řešit soukromým sporem a žalobou, respektive do dalšího rozhodnutí, stojím za Baldwinem. Protože stát před ním  není dobrý nápad. 

link
866026
Řešili jsme to tu několikrát. Prokuratura včera stáhla obvinění Baldwina ze zabití kameramanky. OK, asi vyhodnotili důkazy v jeho prospěch. Beru to a než to budou pozustali řešit soukromým sporem a žalobou, respektive do dalšího rozhodnutí, stojím za Baldwinem. Protože stát před ním  není dobrý nápad.  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3580562-prokuratura-stahla-obvineni-z-neumyslneho-zabiti-vuci-herci-baldwinovi
Baldwin
15 0
reagovat
reaguje na: verbst
Spíš tvůj fotr.... 
866012
Spíš tvůj fotr.... 
866008
2 -8
reagovat
Rainmaker? :D:Dlink
866008
Rainmaker? *:D**:D*https://www.idnes.cz/praha/zpravy/policie-vysetrovani-tramvaj-muz-penis-obtezovani.A230421_110451_praha-zpravy_lisv
11 -2
reagují: Adventurer
reagovat
Ari Aster vybral v criterion collection jako prvni Ostre sledovane vlaky... A proc? To si najdete. :D:D
866002
Ari Aster vybral v criterion collection jako prvni Ostre sledovane vlaky... A proc? To si najdete. *:D**:D*
4 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Do_Od má v tomto pravdu, že je nebezpečné, protože ne každá cenzura a zakazovaní je oprávněné. 

Já neznám dopodrobna ten seznam knih, a neznám ani knihy samotné. Ale něco mi říká, že spousta knih bude vyřazena z úplně z jiného důvodu, než že nejsou vhodné pro studenty středních škol. 
865989
Do_Od má v tomto pravdu, že je nebezpečné, protože ne každá cenzura a zakazovaní je oprávněné.  Já neznám dopodrobna ten seznam knih, a neznám ani knihy samotné. Ale něco mi říká, že spousta knih bude vyřazena z úplně z jiného důvodu, než že nejsou vhodné pro studenty středních škol. 
865969
9 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se