Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4141 - 4160 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
Mám to obdobně, "hospoda" tak jednou, dvakrát za kvartál, mezitím třeba 3x sklenička portského večer. Praktický rozdíl mezi tímhle a úplnou abstinencí je téměř nulový.
876342
Mám to obdobně, "hospoda" tak jednou, dvakrát za kvartál, mezitím třeba 3x sklenička portského večer. Praktický rozdíl mezi tímhle a úplnou abstinencí je téměř nulový.
876338
12 0
reagovat
Nechci se nikoho dotknout, ale přijde mi, že když už člověk musí přemýšlet o abstinenci a pak na internet psát, že to bylo to nejlepší co udělal, tak to s ním muselo být vážně špatný. Já si dám třeba jedno pivo na kole o víkendu. Nebo víc, když jedeme s klukama někam na chatu (ale to je tak dvakrát ročně?). Kolik jste toho vy zdejší noví abstinenti měsíčně vyžungli, že jste museli alkohol zcela odbourat? :D
876340
Nechci se nikoho dotknout, ale přijde mi, že když už člověk musí přemýšlet o abstinenci a pak na internet psát, že to bylo to nejlepší co udělal, tak to s ním muselo být vážně špatný. Já si dám třeba jedno pivo na kole o víkendu. Nebo víc, když jedeme s klukama někam na chatu (ale to je tak dvakrát ročně?). Kolik jste toho vy zdejší noví abstinenti měsíčně vyžungli, že jste museli alkohol zcela odbourat? *:D*
10 -2
reagovat
Ja su ze Slovácka, takže úplná abstinence není při zachování společenského statusu možná a ani o ni nestojím. Každopádně diskuze směřuje dobře a místním abstinujícím to přeju, leze to do peněz a zkracuje život. 8) Už budu pít jenom europiva a craftaky jen obcas na zmenu chuti. 
876339
Ja su ze Slovácka, takže úplná abstinence není při zachování společenského statusu možná a ani o ni nestojím. Každopádně diskuze směřuje dobře a místním abstinujícím to přeju, leze to do peněz a zkracuje život. *8)* Už budu pít jenom europiva a craftaky jen obcas na zmenu chuti. 
4 -2
reagovat
Úplně začít abstinovat mi přijde takové zbytečně radikální. Doma teda prakticky nepiju, když už si sám dám "pivo," tak většinou nealko. S kamarády jsme rádi, když se sejdeme jednou dvakrát do měsíce, a to zpravidla přecházím na Kofolu po třech, pokud teda zrovna neřídím.

Výjimečně na chuť whiskey, rum nebo portské. A o to bych se nechtěl připravovat.
876338
Úplně začít abstinovat mi přijde takové zbytečně radikální. Doma teda prakticky nepiju, když už si sám dám "pivo," tak většinou nealko. S kamarády jsme rádi, když se sejdeme jednou dvakrát do měsíce, a to zpravidla přecházím na Kofolu po třech, pokud teda zrovna neřídím. Výjimečně na chuť whiskey, rum nebo portské. A o to bych se nechtěl připravovat.
9 0
reagují: Gonzi
reagovat
Taky abstinuju už tak sedm let. Já s tím měl fakt problém (sračka a bolehlav bylo to nejmenší), takže to taky počítám mezi ta lepší rozhodnutí, co jsem v životě udělal:D

(ale kluky jsem teda zapil, a dokonce jsem to zvládl stylem, že mi druhý den nebylo ani blbě ani haňba, takže s tím dokážu žít:))
876336
Taky abstinuju už tak sedm let. Já s tím měl fakt problém (sračka a bolehlav bylo to nejmenší), takže to taky počítám mezi ta lepší rozhodnutí, co jsem v životě udělal*:D* (ale kluky jsem teda zapil, a dokonce jsem to zvládl stylem, že mi druhý den nebylo ani blbě ani haňba, takže s tím dokážu žít*:)*)
8 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Môže to byť i tým že miešaš rôzne štýly - IPA, stout, NEIPA apod. Potom je to ráno dosť ťažké. :)
876334
Môže to byť i tým že miešaš rôzne štýly - IPA, stout, NEIPA apod. Potom je to ráno dosť ťažké. *:)*
876321
1 0
reagovat
Jsem se vždycky bál ozvat, že jsem roky abstinent, protože v Česku je to horší, než být vegan.
876333
Jsem se vždycky bál ozvat, že jsem roky abstinent, protože v Česku je to horší, než být vegan.
19 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja nepijem tri roky a každý mi teraz pripadá ako alkoholik. Proste poďme niečo osláviť tak, že sa hromadne otrávime alkoholom...no nieje to divné? :D
876332
Ja nepijem tri roky a každý mi teraz pripadá ako alkoholik. Proste poďme niečo osláviť tak, že sa hromadne otrávime alkoholom...no nieje to divné? *:D*
876325
13 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: esmo
Kdyby léčených, já mám jenom angínu tak jsem taky jednou doma.:D

EDIT: Ale taky mě to čeká. Tak za tři roky.:D
876331
Kdyby léčených, já mám jenom angínu tak jsem taky jednou doma.*:D* EDIT: Ale taky mě to čeká. Tak za tři roky.*:D*
876329
1 0
reagovat
Tady je nějaká dopolední seance léčených alkoholiků? :D
876329
Tady je nějaká dopolední seance léčených alkoholiků? *:D*
6 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Disketa1
omyl, to bylo, že ses sem vratil 8)
876328
omyl, to bylo, že ses sem vratil *8)*
876327
6 -8
reagovat
Nepiju od listopadu a bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem v poslední době udělal.
876327
Nepiju od listopadu a bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem v poslední době udělal.
6 -1
reagují: speta.jr
reagovat
to dava logiku, ale nevysvetluje to ty seance na hajzu :D
876326
to dava logiku, ale nevysvetluje to ty seance na hajzu *:D*
5 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Mohl bys to rozšířit, jako já, na rozhodnutí nepít vůbec.  Zatím to vychází zhruba 8 měsíců. :)
876325
Mohl bys to rozšířit, jako já, na rozhodnutí nepít vůbec.  Zatím to vychází zhruba 8 měsíců. :)
876321
5 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: speta.jr
Moc sladký, první to bourá cukry, pak až alkohol. Taky je nemůžu pít.
876324
Moc sladký, první to bourá cukry, pak až alkohol. Taky je nemůžu pít.
876321
4 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Imho su prilis sladke, to preto
876322
Imho su prilis sladke, to preto
876321
5 0
reagovat

Craftove piva

Mame sobotu, spousta lidi vcera chlastalo tak zkusime tohle: /po zivotnim rozhodnuti ze uz neuvidim zadny MCU film/serial asi budu muset letos udelat dalsi a to prestat pit craftove piva. Standardne jsem schopny dat na festivalu 10 europiv a rano jsem ready na dalsi. Posledni dobou docela trpim po craftovych pivech, temer vzdy to doslova nadruhy den "odskacu" a nekdy boli po dvou pivech hlava i do 5 odpoledne. Premyslim, cim to muze byt, jestli je to proste slozenim/hygienou... podotykam ze extra silne piva nikdy nepiju, max nejaky 14ky.
876321
Mame sobotu, spousta lidi vcera chlastalo tak zkusime tohle: /po zivotnim rozhodnuti ze uz neuvidim zadny MCU film/serial asi budu muset letos udelat dalsi a to prestat pit craftove piva. Standardne jsem schopny dat na festivalu 10 europiv a rano jsem ready na dalsi. Posledni dobou docela trpim po craftovych pivech, temer vzdy to doslova nadruhy den "odskacu" a nekdy boli po dvou pivech hlava i do 5 odpoledne. Premyslim, cim to muze byt, jestli je to proste slozenim/hygienou... podotykam ze extra silne piva nikdy nepiju, max nejaky 14ky.
Craftove piva
6 0
reagovat
Letos je zjevně fakt těžký bejt metalistou. Slovinský Metal Days evakuujou, kvůli záplavám a sesuvům půdy, během dne tam napršelo co jindy za dva měsíce.

A ve středu v Lokti na Wardruně taky slušnej slejvák, ale tam to jenom přidalo na atmosféře :D
876294
Letos je zjevně fakt těžký bejt metalistou. Slovinský Metal Days evakuujou, kvůli záplavám a sesuvům půdy, během dne tam napršelo co jindy za dva měsíce. A ve středu v Lokti na Wardruně taky slušnej slejvák, ale tam to jenom přidalo na atmosféře *:D*
3 0
reagovat
reaguje na: Adventurer
Podle me je to nejaka zmena, vcera to vypadalo na zivak. Mozna na posledni chvili zacali setrit.
876290
Podle me je to nejaka zmena, vcera to vypadalo na zivak. Mozna na posledni chvili zacali setrit.
876285
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jak ta filmovka vlastně pobíhá? Je možné se jen tak dostat do sálů a nebo bývá plno? Chtěl jsem jít, ale nakonec jsem se na to vykašlal. Snad příští rok. Spíš chodím na dětský festival ve Zlíně na ty večerní filmy. 
876286
Jak ta filmovka vlastně pobíhá? Je možné se jen tak dostat do sálů a nebo bývá plno? Chtěl jsem jít, ale nakonec jsem se na to vykašlal. Snad příští rok. Spíš chodím na dětský festival ve Zlíně na ty večerní filmy. 
876205
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se