Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 3941 - 3960 Napsat příspěvek
reaguje na: fabec
Nechápu ani nemožnost sdílení přes odkaz. Google Drive, OneDrive fungují asi jak? :-
887874
Nechápu ani nemožnost sdílení přes odkaz. Google Drive, OneDrive fungují asi jak? *:-*
887860
4 0
reagovat

Uložto

Uložto od prosince končí.
"1. 12. 2023 dojde k výrazným změnám ve fungování cloudového úložiště Ulož.to Disk a PINKfile.cz. Změny jsou vynucenou reakcí na přicházející evropskou legislativu označovanou jako DSA.
Služby cloudového úložiště budou od pátku 1. 12. 2023 přístupné pouze registrovaným uživatelům. Ti budou moci nově nakládat pouze se soubory, které na úložiště sami nahráli. Soubory nebude možné veřejně sdílet, a to ani adresně prostřednictvím odkazu. "
887860
Uložto od prosince končí. "1. 12. 2023 dojde k výrazným změnám ve fungování cloudového úložiště Ulož.to Disk a PINKfile.cz. Změny jsou vynucenou reakcí na přicházející evropskou legislativu označovanou jako DSA. Služby cloudového úložiště budou od pátku 1. 12. 2023 přístupné pouze registrovaným uživatelům. Ti budou moci nově nakládat pouze se soubory, které na úložiště sami nahráli. Soubory nebude možné veřejně sdílet, a to ani adresně prostřednictvím odkazu. "
Uložto
8 -2
reagují: okkac
reagovat

Dabing a AI

link

Přemýšlím nad tím, jestli je to pro filmove fandy dobrá nebo špatná budoucnost…
887854
[url=https://m.zive.cz/clanky/zacatek-konce-lidskeho-dabingu-frantisek-filipovsky-zacal-diky-ai-mluvit-perfektni-anglictinou/sc-3-a-225385/]https://m.zive.cz/clanky/zacatek-konce-lidskeho-dabingu-frantisek-filipovsky-zacal-diky-ai-mluvit-perfektni-anglictinou/sc-3-a-225385/ [/url]Přemýšlím nad tím, jestli je to pro filmove fandy dobrá nebo špatná budoucnost…
Dabing a AI
2 0
reagovat
reaguje na: okkac
Já bych tam ještě přidal antivax, to jsou 2 věci, kde se spolehlivě pozná jestli je člověk vypatlanej kretén nebo ne. Rusko a očkování. 
887812
Já bych tam ještě přidal antivax, to jsou 2 věci, kde se spolehlivě pozná jestli je člověk vypatlanej kretén nebo ne. Rusko a očkování. 
887797
10 -3
reagovat
Nechci úplně tahat politiku, ale sere mne, že když vyhraje někdo jako Wilders v Nizozemí, který je totálně proti muslimské imigraci, kde jsem 100% za, viz. Dublin teď, tak  na druhou stranu je to proruský kokot a tohle mne sere neskutečně, že fakt nemám nikoho, kdo je proeveropský, antimuslimský a antiruský.
887797
Nechci úplně tahat politiku, ale sere mne, že když vyhraje někdo jako Wilders v Nizozemí, který je totálně proti muslimské imigraci, kde jsem 100% za, viz. Dublin teď, tak  na druhou stranu je to proruský kokot a tohle mne sere neskutečně, že fakt nemám nikoho, kdo je proeveropský, antimuslimský a antiruský.
13 -4
reagují: xnewstedx, AndyKaufman
reagovat

Netflix

Než si vyberete z nabídky, tak dřív usnete...

To je hrozný co tam všechno mají...
A to jsem si to projel jen tak letmo. Kupodivu hodně českých filmů z nové i starší doby např
 Slavnosti sněženek...

Nakonec jsem si pustil totální GP velkou zeď s Damonem a Pascalem :D8)
887785
Než si vyberete z nabídky, tak dřív usnete... To je hrozný co tam všechno mají... A to jsem si to projel jen tak letmo. Kupodivu hodně českých filmů z nové i starší doby např  Slavnosti sněženek... Nakonec jsem si pustil totální GP velkou zeď s Damonem a Pascalem *:D**8)*
Netflix
2 -1
reagovat

John Cleese

Se těší dobrého zdraví v pozdním věku a vybrané společnosti 8):D:+
link
887783
Se těší dobrého zdraví v pozdním věku a vybrané společnosti *8)**:D**:+* https://www.instagram.com/p/Czy6BEApyaw/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
John Cleese
0 0
reagovat
Legenda MMA Chael Sonnen a jinak docela chytrý chlap s vlastním podcastem se pustil do Dwaynea Johnsona kvůli steroidům. link

Sonnen rozhodně není žádný bulvárník a kecálista. Popravdě jsem zaznamenal několikrát v posledních letech odbornou polemiku s tím, že jeho cviky a dieta prostě nesedí. 

Tady nejde o to, že sype, to dělá imho každý herec který přibírá svaly na roli. Ale to, že si vybudoval celý kult na své svých rutinách a jídelníčku a všechno to bude fake jako u toho Liver Kinga.
887768
Legenda MMA Chael Sonnen a jinak docela chytrý chlap s vlastním podcastem se pustil do Dwaynea Johnsona kvůli steroidům. [url=https://talksport.com/sport/1649308/the-rock-steroids-accusation-chael-sonnen-joe-rogan/]https://talksport.com/sport/1649308/the-rock-steroids-accusation-chael-sonnen-joe-rogan/ [/url]Sonnen rozhodně není žádný bulvárník a kecálista. Popravdě jsem zaznamenal několikrát v posledních letech odbornou polemiku s tím, že jeho cviky a dieta prostě nesedí.  Tady nejde o to, že sype, to dělá imho každý herec který přibírá svaly na roli. Ale to, že si vybudoval celý kult na své svých rutinách a jídelníčku a všechno to bude fake jako u toho Liver Kinga.
2 -1
reagovat
reaguje na: Muf
Jo, ovladač na ps5, to bylo jediný :D
887764
Jo, ovladač na ps5, to bylo jediný *:D*
887762
1 0
reagovat
reaguje na: Muf
Trackují to každý rok na zive.cz link
887763
Trackují to každý rok na zive.cz https://www.zive.cz/clanky/black-friday/sc-3-a-219308/default.aspx
887762
2 0
reagovat

"Black friday"

Narazil někdo na nějakou elektroniku/hardware, na kterou je sleva co se opravdu vyplatí? Nechce se mě prolézat stránky s rádoby slevami, aneb "nechci slevu zadarmo". Kdyby měl někdo zajímavý tip, tak to sem dejte. dík :+
887762
Narazil někdo na nějakou elektroniku/hardware, na kterou je sleva co se opravdu vyplatí? Nechce se mě prolézat stránky s rádoby slevami, aneb "nechci slevu zadarmo". Kdyby měl někdo zajímavý tip, tak to sem dejte. dík *:+*
"Black friday"
0 0
reagují: esmo, speedy.mail
reagovat
reaguje na: The Joker
Co je na tom? Myslím, že ty peníze utratil mnohem líp, než kdyby za to Netflix opravdu něco natočil. :D
887760
Co je na tom? Myslím, že ty peníze utratil mnohem líp, než kdyby za to Netflix opravdu něco natočil. *:D*
887749
5 0
reagovat
Streamy celkove pali stovky milionu za nic a strasne podcenuji jak moc talentu jde pouze o penize. Abrams 250+ u Warneru, Waller-Bridge 60 u Amazonu, Lord&Miller 100+ u Sony a tak by slo pokracovat dal a dal. A pak v US vytahuji black friday dealy v US jako Hulu na rok za .99 mesicne, s D+ za 1.99, komplet MAX na pulrok za 2.99 mesicne, Peacock a Paramount+ kazdy za 1.99...
887754
Streamy celkove pali stovky milionu za nic a strasne podcenuji jak moc talentu jde pouze o penize. Abrams 250+ u Warneru, Waller-Bridge 60 u Amazonu, Lord&Miller 100+ u Sony a tak by slo pokracovat dal a dal. A pak v US vytahuji black friday dealy v US jako Hulu na rok za .99 mesicne, s D+ za 1.99, komplet MAX na pulrok za 2.99 mesicne, Peacock a Paramount+ kazdy za 1.99...
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
A takový to byl podle Spielberga talent.

"Five of my friends have Netflix deals. It's a very achievable goal." — Summer Smith

:D
887751
A takový to byl podle Spielberga talent. [i]"Five of my friends have Netflix deals. It's a very achievable goal." [/i]— Summer Smith *:D*
887749
1 0
reagovat
reaguje na: The Joker
47 róninů byla za mě pecka … borec je frajer, nedá se říct, že bych Netflix nějak litoval :D
887750
47 róninů byla za mě pecka … borec je frajer, nedá se říct, že bych Netflix nějak litoval *:D*
887749
7 0
reagovat
New York Times: "Netflix bought a sci-fi series from director Carl Rinsch in 2018 and spent $55M developing it. Not a single episode has been finished. Instead, the director has reportedly spent $11M of Netflix’s money gambling on risky stocks and buying dogecoin, which he flipped for $27M. After that, he went on a spending spree, buying 5 Rolls-Royces, a Ferrari, furniture, and designer clothing. The only feature film he's directed prior to this was '47 Ronin' which has a 16% on Rotten Tomatoes." :o:o
887749
New York Times: [i]"Netflix bought a sci-fi series from director Carl Rinsch in 2018 and spent $55M developing it. Not a single episode has been finished. Instead, the director has reportedly spent $11M of Netflix’s money gambling on risky stocks and buying dogecoin, which he flipped for $27M. After that, he went on a spending spree, buying 5 Rolls-Royces, a Ferrari, furniture, and designer clothing. The only feature film he's directed prior to this was '47 Ronin' which has a 16% on Rotten Tomatoes."[/i] *:o**:o*
15 0
reagují: Cinefil, Memphis, esmo
reagovat
To není on. 
887666
To není on. 
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Vypadá to tak.
887662
Vypadá to tak.
887659
0 0
reagovat
Skromný dotaz... Codename je back?
887659
Skromný dotaz... Codename je back?
0 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: verbst
Zaznamenal jsem a platila moje moznos bé :)
887652
Zaznamenal jsem a platila moje moznos bé *:)*
887649
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se