Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 3981 - 4000 Napsat příspěvek

WTF projekce filmu v Indii

887050
[url=https://www.youtube.com/watch?v=mSZdfu3nIzQ&ab_channel=TheSun]Chaos unleashed: Cinemagoers flee as fireworks erupt inside theater in India - YouTube[/url]
WTF projekce filmu v Indii
4 0
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: pytlik
Jestli jsi z Prahy, zajeď si do baru Marpek v Dejvicích. Hodně fér ceny a barmani tomu rozumí.
887018
Jestli jsi z Prahy, zajeď si do baru Marpek v Dejvicích. Hodně fér ceny a barmani tomu rozumí.
887008
4 0
reagovat
reaguje na: pytlik
Laproaigh už je taková, jak rádi lidi v mém okolí říkají "desinfekce v nemocnici" Doporučuji si zajít do baru, kde se na lepší lahve soustředí a rozjet ochutnávky.
887014
Laproaigh už je taková, jak rádi lidi v mém okolí říkají "desinfekce v nemocnici" Doporučuji si zajít do baru, kde se na lepší lahve soustředí a rozjet ochutnávky.
887008
1 0
reagovat
reaguje na: pytlik
Osobně mám hodně rád Dalmore a Glenlivet, ale faktem je že u těch single maltek jsou chutě tak rozdílné, že je to hodně o osobním vyzkoušení. Talisker mi například taky dost chutná, zato Lagavulin už bych si nekoupil.
887012
Osobně mám hodně rád Dalmore a Glenlivet, ale faktem je že u těch single maltek jsou chutě tak rozdílné, že je to hodně o osobním vyzkoušení. Talisker mi například taky dost chutná, zato Lagavulin už bych si nekoupil.
887008
2 0
reagovat

Skotská z Islay

Ahoj, pamatuji si, že se tu kdysi debatovalo a skotské tak si jdu pro radu. Když mi chutná Lagavulin a Talisker je správná cesta se dál pustit do Laphroaig a třeba Ardbeg? A jak moc se u těch značek vyplatí jít do těch dražších lahví když se teprve rozkoukávám? Ocením případně i jiné tipy. Díky :D
887008
Ahoj, pamatuji si, že se tu kdysi debatovalo a skotské tak si jdu pro radu. Když mi chutná Lagavulin a Talisker je správná cesta se dál pustit do Laphroaig a třeba Ardbeg? A jak moc se u těch značek vyplatí jít do těch dražších lahví když se teprve rozkoukávám? Ocením případně i jiné tipy. Díky *:D*
Skotská z Islay
1 0
reagují: Mr. Hlad, (=LIFTY=), HAL
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Pred 2-3 tydnama jsem byl v SF a prochazel se presne v techto mistech bez ujmy na zdravi a majetku :o Vsichni "locals" mi rikali, ze to od doby COVIDu slo celkem dolu v SF, je mnohem vic bezdomovcu a nektere ctrvrti kde to celkem zilo jsou celkem mrtve. Vic me ale znepokojily napisy v downtownu v okoli Union Sq na mistnich bankach. Well Fargo melo na zdi nasprejovany "Israel ain't real" a Chase zase "Death 2 Israel." :-
886964
Pred 2-3 tydnama jsem byl v SF a prochazel se presne v techto mistech bez ujmy na zdravi a majetku *:o* Vsichni "locals" mi rikali, ze to od doby COVIDu slo celkem dolu v SF, je mnohem vic bezdomovcu a nektere ctrvrti kde to celkem zilo jsou celkem mrtve. Vic me ale znepokojily napisy v downtownu v okoli Union Sq na mistnich bankach. Well Fargo melo na zdi nasprejovany "Israel ain't real" a Chase zase "Death 2 Israel." *:-*
886882
6 0
reagovat
Czech TV News Crew Robbed At Gunpoint In San Francisco

Natáčeli o kriminalitě a měli kriminalitu z první ruky.
886882
[url=https://deadline.com/2023/11/tv-news-crew-robbed-san-francisco-1235612285/]Czech TV News Crew Robbed At Gunpoint In San Francisco [/url] Natáčeli o kriminalitě a měli kriminalitu z první ruky.
6 -1
reagují: Vincent
reagovat
Sdílím jen protože z toho mám takovou malou, prasečí radost  link
886859
Sdílím jen protože z toho mám takovou malou, prasečí radost  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tomas-cermak-dezinformator-polsko-zadrzeni.A231115_111338_domaci_vlc
16 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Tvl já četl swallow a čekal leaked sextape 8):D
886755
Tvl já četl swallow a čekal leaked sextape *8)**:D*
886732
0 -5
reagovat
reaguje na: Snipsley
Joe's Pizza :+ (Carmine St nebo Bleecker St)
One Summit vyhlidka
Platit metrem muzes normalne pres Apple Pay
Sugarfish (pokud mas rad sushi, doporucuju vybrat Nozawa Trust Me a kdyz budes mit po vsech chodech jeste hlad, tak objednavej podle libosti) link
Brooklyn Heights Promenade (moc peknej vyhled na Lower Manhattan)
Joe's Shanghai (Cinska restaurace v East Village)
Tayaki NYC (zmrzlina, doporucuju objednat Matcha Unicorn) link
Projit si v klidu Little Italy, Nolita, Soho, West Village
The MET (stoji to za videni tohle muzeum; nebo popripade jeste MoMA)
Zajit si na zapas Rangers do MSG (stoji to za to)
AMC Lincoln Square na nejakej IMAX film (jeden z nejvetsich salu v USA)
Veselka (Ukrajinska restaurace velmi znama, maji dobre pirohy a jine veci)
Friends Apartment (West Village - vzdat pamatku Chandlerovi)
Forbidden Planet (kousek od Union Square, velkej obchod s comicsama a jinejma fanboy vecma)
High Line (hned vedle je Standard hotel; to je ten hotel kde Fassbender mel objednanou profesionalku a vystavoval ji z okna na ulici v Shame)
...
Tohle by pro zacatek mohlo stacit :)
886752
Joe's Pizza *:+* (Carmine St nebo Bleecker St) One Summit vyhlidka Platit metrem muzes normalne pres Apple Pay Sugarfish (pokud mas rad sushi, doporucuju vybrat Nozawa Trust Me a kdyz budes mit po vsech chodech jeste hlad, tak objednavej podle libosti) https://sugarfishsushi.com/food-menus/ny-singlepg-menu/ Brooklyn Heights Promenade (moc peknej vyhled na Lower Manhattan) Joe's Shanghai (Cinska restaurace v East Village) Tayaki NYC (zmrzlina, doporucuju objednat Matcha Unicorn) https://taiyakinyc.com/ Projit si v klidu Little Italy, Nolita, Soho, West Village The MET (stoji to za videni tohle muzeum; nebo popripade jeste MoMA) Zajit si na zapas Rangers do MSG (stoji to za to) AMC Lincoln Square na nejakej IMAX film (jeden z nejvetsich salu v USA) Veselka (Ukrajinska restaurace velmi znama, maji dobre pirohy a jine veci) Friends Apartment (West Village - vzdat pamatku Chandlerovi) Forbidden Planet (kousek od Union Square, velkej obchod s comicsama a jinejma fanboy vecma) High Line (hned vedle je Standard hotel; to je ten hotel kde Fassbender mel objednanou profesionalku a vystavoval ji z okna na ulici v Shame) ... Tohle by pro zacatek mohlo stacit *:)*
885708
2 0
reagovat

MusicZone

886732
[url=https://youtu.be/C4LlimNcl_s?si=QF3lX3S-cvbFOUVK]Hannah Waddingham & Jason Sudeikis cover Shallow [/url] Hannah je přírodní úkaz!*:+*
MusicZone
9 -1
reagují: Adventurer
reagovat
Mám ZTP a ještě kartičku CC. Takže je dost možné, že to taky budu mít o 20 Kč dražší. 
886727
Mám ZTP a ještě kartičku CC. Takže je dost možné, že to taky budu mít o 20 Kč dražší. 
0 -6
reagovat
reaguje na: Disketa1
I regiony CC lidi zdražili, pokud nemáš podpultový vstupný, tak nejlevnější vstupné v CC Plzeň SENIOR/ZTP je 199 Kč...
886726
I regiony CC lidi zdražili, pokud nemáš podpultový vstupný, tak nejlevnější vstupné v CC Plzeň SENIOR/ZTP je 199 Kč...
886721
5 0
reagovat
reaguje na: HAL
Malé kino převzalo alespoň z části program Malenovic. Tzn většinou české věci a věci, co už se v plexu neoplatí finančně.
886723
Malé kino převzalo alespoň z části program Malenovic. Tzn většinou české věci a věci, co už se v plexu neoplatí finančně.
886714
0 0
reagovat
V Plzni jsem s CC spokojený. Kinosály jsou fajn, lidi se ke mně chovají hezky... 159 Kč mi přijde jako slušná cena. :)
886721
V Plzni jsem s CC spokojený. Kinosály jsou fajn, lidi se ke mně chovají hezky... 159 Kč mi přijde jako slušná cena. *:)*
0 -12
reagují: qualkalim
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Asi už jsem pomalu dospěl do věku, kdy volím radši žádný multiplex. Roky nadávám na ten jejich podělanej manipulák (kterej navíc zvedli, prač*ráci) na každou jednu vstupenku v objednávce - nebýt ho, klidně si vstupenky místo rezervace budu rovnou kupovat - a tohle byla pro mě poslední kapka. Takže za mě v Brně už jen jednosálovky, nebo po pár měsících stream a z celýho srdce CC přeju, aby jim tohle rozhodnutí bouchlo do ksichtu a ideálně zkrachovali.
886718
Asi už jsem pomalu dospěl do věku, kdy volím radši žádný multiplex. Roky nadávám na ten jejich podělanej manipulák (kterej navíc zvedli, prač*ráci) na každou jednu vstupenku v objednávce - nebýt ho, klidně si vstupenky místo rezervace budu rovnou kupovat - a tohle byla pro mě poslední kapka. Takže za mě v Brně už jen jednosálovky, nebo po pár měsících stream a z celýho srdce CC přeju, aby jim tohle rozhodnutí bouchlo do ksichtu a ideálně zkrachovali.
886611
9 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Taky... :D
886715
Taky... *:D*
886711
1 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
No jo vlastně, ještě to Malé kino na ateliérech existuje. Na Kudlově mám rodinu, tam bych se mohl někdy stavit. 
886714
No jo vlastně, ještě to Malé kino na ateliérech existuje. Na Kudlově mám rodinu, tam bych se mohl někdy stavit. 
886707
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: HAL
Golem... Tam jsem se poprvé doopravdy zamiloval:D
886711
Golem... Tam jsem se poprvé doopravdy zamiloval*:D*
886706
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HAL
Nemám tušení, asi ne.
Male kino na Kudlove má GAC taky. 
Velké kino bylo super, ale to tak zbourat a udělat tam parkoviště. Památkáři brečí a investice ve Zline no .... :D
886707
Nemám tušení, asi ne. Male kino na Kudlove má GAC taky.  Velké kino bylo super, ale to tak zbourat a udělat tam parkoviště. Památkáři brečí a investice ve Zline no .... *:D*
886706
0 0
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se