No, tak to gratuluju. Jako bez sarkasmu. Nejspíš je to tam zvukově dobře.
Ale tady v Brně je to peklo. Jak ta Scala, tak i Art.
Totální zvěrstvo.
reaguje na:
Memphis
|
reagovat
|



