Plus teda... kdyz muze rousku nosit nekdo krasny jako Eiza nebo Adria Arjona nebo starostka Rima, tak muze i kdejaky Pepik, jehoz oblicej fakt videt nechci.




|
reagovat
|
|
reagovat
|
A na test půjdu ve čtvrtek / pátek zase, kvůli případné cestě k rodičům. |
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Mhd.. minuly tyden jsem byl den v Ove, dvakrat jel a jedini bez ochrany muzi kolem 50. Opet a zase. Jestli se vecne breci na mlade a kdesik cosik... Tak ted bych se nebranil Loganove uteku. Teda, trosku posunutemu... |
reagují:
Godlike
|
reagovat
|


|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|