Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22581 - 22600 Napsat příspěvek
reaguje na: KARLOS

IMAX

To se divím, že je IMAX dražší, než nějakých 300 pohyblivých sedadel s větrákem a aromatem. No kvůli tomu se s ním můžu v Brně nadobro rozloučit, nikdy na to nedosáhne.
Na druhou stranu si nemyslím, že by na něj chodili do Prahy jen Pražáci. To samé by mohlo nastat i v Šalingradě. Tady je velký hlad...
728920
To se divím, že je IMAX dražší, než nějakých 300 pohyblivých sedadel s větrákem a aromatem. No kvůli tomu se s ním můžu v Brně nadobro rozloučit, nikdy na to nedosáhne. Na druhou stranu si nemyslím, že by na něj chodili do Prahy jen Pražáci. To samé by mohlo nastat i v Šalingradě. Tady je velký hlad...
IMAX
728910
4 0
reagují: KARLOS
reagovat
IMAX: Nechci se zastávat CC, ale tohle není jen v jejich režii. IMAX jako značka si hlídá výtěžnost, Praha na druhý IMAX nedosáhla i kvůli tomu, že by ho "neuživila" a Blava ho získala víceméně díky statusu hlavního města.
Navíc to není levná sranda - přestavba standartního sálu na "basic IMAX", čili 1.9:1 2x xenox 2K projekce přes půl mega doláčů, u stavby nového se to navyšuje podle velikosti. Laser IMAX dvě až pět mega podle sálu (!!!!) takže ano, v Praze velmi v nedohlednu.

Prvý český 4DX na Smíchově vyšeltuším na českých 2.5 mega. Nikdy sem v něm nebyl a nikdy v něm ani nebudu, což doufám jasně říká, co si o tom "formátu" myslím.

Je laserový projektor a laserový projektor. Jestli je myšlena vymoženost ala laer IMAX, nebo Dolby Cinema tak ty už sem objasnil. Mimochodem do Dolby CInema se u nás nikdo pustit taktéž nechce, protože je to prej ještě o chlup dražší technologie, jak ten laserový IMAX.
Pokud jde ale o "běžné" lasery, pak ty jsou stále častější a pokud bude Olympia modernizovat, bezpochyby na ně dojde - protože pro zvlášť multiplexy jsou mnohem ekonomičtější a výhodnější na provoz.

VIP u CC je takový divný (nikoliv však ryze český, tohle se dá najít i jinde) paskvil, nikdy sem ho u nich ale neskusil. Ale je to celkem běžný trend, respektive "lepší" a horší varianty sezení jsou jak u tuzemské konkurence, tak i ve světě zcela běžné.
728910
[b]IMAX[/b]: Nechci se zastávat CC, ale tohle není jen v jejich režii. IMAX jako značka si hlídá výtěžnost, Praha na druhý IMAX nedosáhla i kvůli tomu, že by ho "neuživila" a Blava ho získala víceméně díky statusu hlavního města. Navíc to není levná sranda - přestavba standartního sálu na "basic IMAX", čili 1.9:1 2x xenox 2K projekce přes půl mega doláčů, u stavby nového se to navyšuje podle velikosti. Laser IMAX dvě až pět mega podle sálu (!!!!) takže ano, v Praze velmi v nedohlednu. Prvý český [b]4DX[/b] na Smíchově vyšeltuším na českých 2.5 mega. Nikdy sem v něm nebyl a nikdy v něm ani nebudu, což doufám jasně říká, co si o tom "formátu" myslím. Je [b]laserový projektor[/b] a laserový projektor. Jestli je myšlena vymoženost ala laer IMAX, nebo Dolby Cinema tak ty už sem objasnil. Mimochodem do Dolby CInema se u nás nikdo pustit taktéž nechce, protože je to prej ještě o chlup dražší technologie, jak ten laserový IMAX. Pokud jde ale o "běžné" lasery, pak ty jsou stále častější a pokud bude Olympia modernizovat, bezpochyby na ně dojde - protože pro zvlášť multiplexy jsou mnohem ekonomičtější a výhodnější na provoz. [b]VIP[/b] u CC je takový divný (nikoliv však ryze český, tohle se dá najít i jinde) paskvil, nikdy sem ho u nich ale neskusil. Ale je to celkem běžný trend, respektive "lepší" a horší varianty sezení jsou jak u tuzemské konkurence, tak i ve světě zcela běžné.
5 0
reagují: Cinefil
reagovat
Dik vsetkym za tipy:+
728881
Dik vsetkym za tipy*:+*
0 0
reagovat

Kurzgesagt

Opat fantasticke video
728878
Opat fantasticke [url=https://www.youtube.com/watch?v=h6fcK_fRYaI]video[/url]
Kurzgesagt
1 0
reagovat
link

U Lawrence spíš Fat boys for life :D Jinač nevím no, bez Míši Baye je to takový... :o
728860
[url=https://www.youtube.com/watch?v=KhwsKvoiCpQ]link[/url] U Lawrence spíš Fat boys for life *:D* Jinač nevím no, bez Míši Baye je to takový... *:o*
0 -1
reagovat
Anyhoo... 
Pánové (a dámy, jestli tu nějaká jste...) 

Přemýšlím o koupi Elektro koloběžky a chtěl jsem se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti, kde je nejlepší to koupit, aby byla případná reklamace v pohodě a tak... 

Díky moc. 
728855
Anyhoo...  Pánové (a dámy, jestli tu nějaká jste...)  Přemýšlím o koupi Elektro koloběžky a chtěl jsem se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti, kde je nejlepší to koupit, aby byla případná reklamace v pohodě a tak...  Díky moc. 
0 -2
reagují: Clavius, studo
reagovat
S tím IMAXem je to pravda. První věc, když jsem zjistil, že to hodlaj přesouvat jsem začal hledat, jestli to znamená právě IMAX...
To fakt řídí banda trotlů... :D
728854
S tím IMAXem je to pravda. První věc, když jsem zjistil, že to hodlaj přesouvat jsem začal hledat, jestli to znamená právě IMAX... To fakt řídí banda trotlů... *:D*
2 0
reagovat

Ad Olympia

728820
Nedávno to tu už bylo - [url=http://www.digitalnikino.cz/node/1019]rozhovor s Director of Operations Cinema City[/url]
Ad Olympia
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ano chtěli a místo toho měl být ten Avion s 19ti novými sály. V Olympii jim měla končit nájemní smlouva, a je to tam asi dost drahý. Avion jim nabídl zřejmě lepší podmínky.  Nakonec z toho sešlo z nějakého důvodu.
728815
Ano chtěli a místo toho měl být ten Avion s 19ti novými sály. V Olympii jim měla končit nájemní smlouva, a je to tam asi dost drahý. Avion jim nabídl zřejmě lepší podmínky.  Nakonec z toho sešlo z nějakého důvodu.
728803
4 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Já bych do Imaxu chodil klidně na všechno je to o pár korun dražší a zažítek o 200% lepší, na 4DX jim s prominutím seru akorát to zabere jeden velkej sál, nechápu, kdo na tu hovadinu chodí, tvl teď jsem se díval na cenu a oni za to chcou 350 za lístek no LOL, a za "VIP" kde ti budou celej film lidi smrdět a mlaskat 899 a to se vyplatí to je přesně to, co lidi chtějí :-
728808
Já bych do Imaxu chodil klidně na všechno je to o pár korun dražší a zažítek o 200% lepší, na 4DX jim s prominutím seru akorát to zabere jeden velkej sál, nechápu, kdo na tu hovadinu chodí, tvl teď jsem se díval na cenu a oni za to chcou 350 za lístek no LOL, a za "VIP" kde ti budou celej film lidi smrdět a mlaskat 899 a to se vyplatí to je přesně to, co lidi chtějí *:-*
728805
5 0
reagovat
Yeah, to 4DX člověk navštíví fakt jen jednou a dost. Ale tak asi jim to z obchodního hlediska pořád dává smysl, že jo. Kéž by to byl ten IMAX. Přijde mi, že všechna ostatní kina mají tmavý obraz a tichý zvuk. Beze srandy si ty filmy poslední dobou užívám víc doma se sluchátkama na malém monitoru, kde aspoň vidím, co se děje ve tmě, a v průběhu filmu si měním hlasitost...
728806
Yeah, to 4DX člověk navštíví fakt jen jednou a dost. Ale tak asi jim to z obchodního hlediska pořád dává smysl, že jo. Kéž by to byl ten IMAX. Přijde mi, že všechna ostatní kina mají tmavý obraz a tichý zvuk. Beze srandy si ty filmy poslední dobou užívám víc doma se sluchátkama na malém monitoru, kde aspoň vidím, co se děje ve tmě, a v průběhu filmu si měním hlasitost...
5 0
reagovat
reaguje na: Muf
Přesně! VIP servis si udělám v Mc Donald's po skončení filmu a nikoho tím neutravuju v sále. :D 4DX je stejně drahá hovadina, na kterou bych si zašel tak 1x. Radši bych ty prachy 1-2x za rok vrazil do IMAXU např. na Nolanovky, ze kterých bych byl odj*baný celý rok.
728805
Přesně! VIP servis si udělám v Mc Donald's po skončení filmu a nikoho tím neutravuju v sále. *:D* 4DX je stejně drahá hovadina, na kterou bych si zašel tak 1x. Radši bych ty prachy 1-2x za rok vrazil do IMAXU např. na Nolanovky, ze kterých bych byl odj*baný celý rok.
728804
7 0
reagují: Muf
reagovat

4DX

Zajímala by mě pořizovací cena téhle kokotiny, proč místo toho nekoupí radši pořádnej laserovej projektor nebo něco smysluplnýho, já chci od kina pořádnej obraz a zvuk a ne třepající se sedadla co mě prskají za krk vodu nebo pouští smrad levnýho osvěžovače záchodů... No naděje na Imax byla jedině na tom novým placu, naprosto všichni co jsem se ptal by rádi Imax, reakce Cinema City? Dostanete 4DX a "VIP" kde můžete celej film žrát z naší all-inclusive nabídky :(:-
728804
Zajímala by mě pořizovací cena téhle kokotiny, proč místo toho nekoupí radši pořádnej laserovej projektor nebo něco smysluplnýho, já chci od kina pořádnej obraz a zvuk a ne třepající se sedadla co mě prskají za krk vodu nebo pouští smrad levnýho osvěžovače záchodů... No naděje na Imax byla jedině na tom novým placu, naprosto všichni co jsem se ptal by rádi Imax, reakce Cinema City? Dostanete 4DX a "VIP" kde můžete celej film žrát z naší all-inclusive nabídky *:(**:-*
4DX
12 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Chtěli zrušit Olympii? Vždyť tam mají několik velkých sálů a celkově dostatečný prostor. Nepřijde mi, že by vybudování nového bylo levnější, než jeho modernizace. Asi proto k tomu nedošlo...:D
728803
Chtěli zrušit Olympii? Vždyť tam mají několik velkých sálů a celkově dostatečný prostor. Nepřijde mi, že by vybudování nového bylo levnější, než jeho modernizace. Asi proto k tomu nedošlo...*:D*
728801
2 0
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: Cinefil
To modernější kino v Avionu mělo být místo Olympie. Tam by kino skončilo.
S Imaxem souhlasím. Sice si rád do Blavy dojedu, ale je to škoda, že jsme tak pozadu.
728801
To modernější kino v Avionu mělo být místo Olympie. Tam by kino skončilo. S Imaxem souhlasím. Sice si rád do Blavy dojedu, ale je to škoda, že jsme tak pozadu.
728800
7 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Muf

Olympia Brno

Jako Avion je asi 1km od Olympie, takže nevidím důvod mít 2 stejné kina vedle sebe. Na 4DX lákají v Olympii už 2 roky v ukázkách před filmem, takže to měli v plánu dlouhou dobu.
Co mě štve nejvíc je, že nikdo nechce stavět IMAX. Jeden IMAX v Praze na Flóře je fail a do Bratislavi nepojedu kvůli dabingu nebo titulkách. Přitom se IMAX v Brně přímo nabízí, když je Olympia 2. nejnavštěvovanější v ČR.
728800
Jako Avion je asi 1km od Olympie, takže nevidím důvod mít 2 stejné kina vedle sebe. Na 4DX lákají v Olympii už 2 roky v ukázkách před filmem, takže to měli v plánu dlouhou dobu. Co mě štve nejvíc je, že nikdo nechce stavět IMAX. Jeden IMAX v Praze na Flóře je fail a do Bratislavi nepojedu kvůli dabingu nebo titulkách. Přitom se IMAX v Brně přímo nabízí, když je Olympia 2. nejnavštěvovanější v ČR.
Olympia Brno
728799
5 0
reagují: speedy.mail
reagovat
link no super, takže místo novýho kina bude v Brně zasraný 4DX :(:(:(:-
728799
https://www.mediaguru.cz/clanky/2019/08/cinema-city-nepostavi-v-brne-treti-kino-zmodernizuje-olympii/ no super, takže místo novýho kina bude v Brně zasraný 4DX *:(**:(**:(**:-*
1 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Gorecki
Poslední dobou už do Londýna nejezdím tak často (snad hlavně volit), ale rád zkusím poradit (třeba přes vzkazník, když napíšeš konkrétněji, jakého druhu zážitky by tě zajímaly a kolik času na to kdy máš). Turistickým atrakcím typu Madame Tussauds se sice spíš vyhýbám, ale pokud tě aspoň minimálně zajímá historie 20. století, můžu např. rozhodně doporučit Churchill War Rooms - fascinující místo! :+

Coby filmový fanoušek, mluvíme-li tedy o lokacích, asi budeš chtít na Notting Hill - doporučuji brzy dopoledne (zvlášť o víkendu), než se na Portobello Road nahrnou ty tisíce turistů. Nebo pak třeba u řeky, na South Bank, kde by sis mohl vybavit scény z Love Actually, či nověji Man Up.

A jestli do kina, tak Odeon na Leicester Square! :)
728794
Poslední dobou už do Londýna nejezdím tak často (snad hlavně volit), ale rád zkusím poradit (třeba přes vzkazník, když napíšeš konkrétněji, jakého druhu zážitky by tě zajímaly a kolik času na to kdy máš). Turistickým atrakcím typu Madame Tussauds se sice spíš vyhýbám, ale pokud tě aspoň minimálně zajímá historie 20. století, můžu např. rozhodně doporučit Churchill War Rooms - fascinující místo! *:+* Coby filmový fanoušek, mluvíme-li tedy o lokacích, asi budeš chtít na Notting Hill - doporučuji brzy dopoledne (zvlášť o víkendu), než se na Portobello Road nahrnou ty tisíce turistů. Nebo pak třeba u řeky, na South Bank, kde by sis mohl vybavit scény z Love Actually, či nověji Man Up. A jestli do kina, tak Odeon na Leicester Square! *:)*
728673
1 -1
reagovat

MusicZone

Dlouho mě rapový album tak nenadchlo jako poslední Common.
Vřele doporučuju i neposluchačům tohodle žánru.
728774
Dlouho mě rapový album tak nenadchlo jako [url=https://open.spotify.com/album/6Rf7DjuM5vH2SzNJytE9h4]poslední Common.[/url] Vřele doporučuju i neposluchačům tohodle žánru.
MusicZone
1 -2
reagovat
Namísto "london dungeonu" si udělej výlet do Tábora, kde mají "to samé", a za 35 liber k tomu zvládneš ještě prohlídku opevnění, muzeum, muzeum vláčku, kostelní věž, parkování na celej den, oběd pro 2 a několik piv.... A ještě ti zbyde ;)
728767
Namísto "london dungeonu" si udělej výlet do Tábora, kde mají "to samé", a za 35 liber k tomu zvládneš ještě prohlídku opevnění, muzeum, muzeum vláčku, kostelní věž, parkování na celej den, oběd pro 2 a několik piv.... A ještě ti zbyde ;)
8 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se