Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22621 - 22640 Napsat příspěvek
reaguje na: Kostěj
Vďaka za spoluprácu! :+ JoP, 2 bola TOP a Baraka bol frajer.
724106
Vďaka za spoluprácu! *:+* JoP, 2 bola TOP a [b]Baraka[/b] bol [b]frajer.[/b]
724096
0 0
reagovat
Karel vypada jak moje prababička:D
724104
Karel vypada jak moje prababička*:D*
1 0
reagovat
724102
[url=https://imgur.com/a/SSFliOv]OldZone[/url]
8 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Dvojka... Ale nejvic jsem se nahral ctverky. Trojka nemela Scorpiona, Cage a mela divne fatality. Navic mi ani nesedlo to montovani robotu do boje...
724097
Dvojka... Ale nejvic jsem se nahral ctverky. Trojka nemela Scorpiona, Cage a mela divne fatality. Navic mi ani nesedlo to montovani robotu do boje...
724088
1 0
reagují: Sub-Zero
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Baraka, napíchnutí na čepele :-).
No a ty jsi v jedničce taky docela zaválel, co si budeme povídat ;):+

EDIT: Aha, dotaz byl na oblíbenej díl? V tom případě dvojka, bez diskuze.
724096
Baraka, napíchnutí na čepele :-). No a ty jsi v jedničce taky docela zaválel, co si budeme povídat *;)**:+* EDIT: Aha, dotaz byl na oblíbenej díl? V tom případě dvojka, bez diskuze.
724088
1 0
reagují: Sub-Zero
reagovat
reaguje na: do_Od
Prr, s tim zestarnutim bych to zas tak neprehanel. Z te doby vypada milion filmu mnohem hur.
724094
Prr, s tim zestarnutim bych to zas tak neprehanel. Z te doby vypada milion filmu mnohem hur.
724092
11 -3
reagovat
reaguje na: Gonzi
geekovský hate?

Každej s párem zdravých očí vidí nejen, jak ten film kvůli mizerné technické stránce škaredě zestárl (srsly, když celá stará trilogie vypadá líp jak bitva na naboo, tak je někde chyba), ale v porovnání s většinou ostatních epizod (snad s výjimkou té druhé, která se potýká s podobnými neduhy, ale žehlí to finále a úbytek jar jara) i to, jak otřesnej to má scénář. Obchodní federace my ass. ;)

Sorry, Williamsova hudba i Duel of the Fates jsou boží, závod kluzáků taky, a ten film má dodnes nejlepší teaser poster ze všech (ten se stínem Vadera nad malým Anakinem na Tattoine), ALE to je tak zhruba všechno. Nebýt toho, že to má nálepku Star Wars, byl by to normální trash, o kterým už bychom v životě znova neslyšeli.

79 % je k smíchu, na druhou stranu, když X-Men Origins: Wolverine aka nejhorší X-Men film všech dob a dost možná i nejhorší komiksovej film může mít 73 %, tak proč by první epizoda nemohla mít skoro 80 % žejo.
724092
geekovský hate? Každej s párem zdravých očí vidí nejen, jak ten film kvůli mizerné technické stránce škaredě zestárl (srsly, když celá stará trilogie vypadá líp jak bitva na naboo, tak je někde chyba), ale v porovnání s většinou ostatních epizod (snad s výjimkou té druhé, která se potýká s podobnými neduhy, ale žehlí to finále a úbytek jar jara) i to, jak otřesnej to má scénář. Obchodní federace my ass. *;)* Sorry, Williamsova hudba i Duel of the Fates jsou boží, závod kluzáků taky, a ten film má dodnes nejlepší teaser poster ze všech (ten se stínem Vadera nad malým Anakinem na Tattoine), ALE to je tak zhruba všechno. Nebýt toho, že to má nálepku Star Wars, byl by to normální trash, o kterým už bychom v životě znova neslyšeli. 79 % je k smíchu, na druhou stranu, když X-Men Origins: Wolverine aka nejhorší X-Men film všech dob a dost možná i nejhorší komiksovej film může mít 73 %, tak proč by první epizoda nemohla mít skoro 80 % žejo.
724089
9 -11
reagují: Snipsley
reagovat

Duel of the Fates

link
Jen připomenu, že tuto - po všech stránkách dokonalou - scénu přinesla všemi nenáviděná epizoda 1. Epizoda s otravným Jar Jarem a Analkinem, která ale posunula Star Wars do moderní doby, dala světu nejepičtější skladbu ever, představila novou cool planetu (všiml si vůbec někdo, že je to nejvíce mimozemsky působící planeta, s celým systémem podvodních tunelů a podvodní rasou?), pod racing a plno dalších věcí...
Jsem strašně rád, že to i přes ten obecný "geekovský hate" má 79% a je to 123. nejoblíbenější film na CSFD.
724089
https://www.youtube.com/watch?v=4-RWrqJixUc Jen připomenu, že tuto - po všech stránkách dokonalou - scénu přinesla všemi nenáviděná epizoda 1. Epizoda s otravným Jar Jarem a Analkinem, která ale posunula Star Wars do moderní doby, dala světu nejepičtější skladbu ever, představila novou cool planetu (všiml si vůbec někdo, že je to nejvíce mimozemsky působící planeta, s celým systémem podvodních tunelů a podvodní rasou?), pod racing a plno dalších věcí... Jsem strašně rád, že to i přes ten obecný "geekovský hate" má 79% a je to 123. nejoblíbenější film na CSFD.
Duel of the Fates
13 -5
reagují: HAL, Gorecki, do_Od
reagovat

ANKETA - Mortal Kombat

Zdravím Vás! Hlásim sa po dlhšej odmlke v súvislosti s pripravovaným MK, ktorý by mal byť podľa produkcie poriadny "mäsokombinát" 8), čiže, príde aj na FATALITY. Ktorá bola tá Vaša NAJ (z pôvodnej trilógie)?
724088
Zdravím Vás! Hlásim sa po dlhšej odmlke v súvislosti s pripravovaným MK, ktorý by mal byť podľa produkcie poriadny "mäsokombinát" *8)*, čiže, príde aj na FATALITY. Ktorá bola tá Vaša NAJ (z pôvodnej trilógie)?
ANKETA - Mortal Kombat
0 0
reagují: (=LIFTY=), Kostěj
reagovat
reaguje na: Izanagi
Ježiš, to je skvělý :D
723966
Ježiš, to je skvělý *:D*
723965
1 0
reagovat
723965
[url=https://deadspin.com/nobody-had-more-fun-watching-wimbledon-than-woody-harre-1836343120]Nobody Had More Fun Watching Wimbledon Than Woody Harrelson Did [/url] *:D*
10 0
reagují: verbst
reagovat

Nabarvené ptáče - teaser č. 2

Vyšel nový teaser na Marhoulovo Nabarvené ptáče:

link
723901
[b]Vyšel nový teaser na Marhoulovo Nabarvené ptáče[/b]: [url=https://www.youtube.com/watch?v=8cjLH_acFfk]https://www.youtube.com/watch?v=8cjLH_acFfk[/url]
Nabarvené ptáče - teaser č. 2
2 0
reagovat
Takhleeee. Děkuju.
723882
Takhleeee. Děkuju.
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Co jsem pochopil, tak James je v důchodu a 007 číslo zůstalo volný, tak ho přidělili nové agentce. Ta nebude Bond, ale je černá = spousta SJW se z toho podělá...
723880
Co jsem pochopil, tak James je v důchodu a 007 číslo zůstalo volný, tak ho přidělili nové agentce. Ta [b]nebude Bond[/b], ale je černá = spousta SJW se z toho podělá...
723872
4 -2
reagovat
reaguje na: Godlike
Nahradí se 007, ne James Bond 
723873
Nahradí se 007, ne James Bond 
723872
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
Tak já to asi nechápu, proč je teda jeho náhrada? Jenom v tomhle filmu? Nebo proč by neměl bejt shitstorm?:D
723872
Tak já to asi nechápu, proč je teda jeho náhrada? Jenom v tomhle filmu? Nebo proč by neměl bejt shitstorm?*:D*
723866
0 -1
reagují: verbst, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: verbst
Už by to mělo jít, Gonzimu to tam ve spoileru hází na link span. 

Však píšu, že to chápu scénaristicky :)
723868
Už by to mělo jít, Gonzimu to tam ve spoileru hází na link span.  Však píšu, že to chápu scénaristicky *:)*
723866
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To bude shitstorm jen v případě, že si lidi nepřečtou celej článek... Oh, wait...

Jinak odkaz Ti nefunguje.
723866
To bude shitstorm jen v případě, že si lidi nepřečtou celej článek... Oh, wait... Jinak odkaz Ti nefunguje.
723865
2 -2
reagují: Godlike, AndyKaufman
reagovat
Jestli se potvrdí nejnovější obsazení 007, tak to tu zbourá diskuzi a vyvolá smršť banů a příjezd Hladova bagru.  Asi chápu, co tím scénáristicky zamýšlí, ale tohle bude dobrý shitstorm. 

:o:o:o
link
723865
Jestli se potvrdí nejnovější obsazení 007, tak to tu zbourá diskuzi a vyvolá smršť banů a příjezd Hladova bagru.  Asi chápu, co tím scénáristicky zamýšlí, ale tohle bude dobrý shitstorm.  *:o**:o**:o* https://www.gq.com/story/lashana-lynch-james-bond
5 0
reagují: verbst
reagovat

Aziz Ansari: Right Now

Zábavné, upřímné, a místy hodně dojemné. Dost mě to sedlo a ty otázky, které v průběhu vystoupení Aziz předkládá jsou opravdu dobré a k zamyšlení. Palec nahoru a jdu dokoukávat Parks and Recreation. 8/10
723815
Zábavné, upřímné, a místy hodně dojemné. Dost mě to sedlo a ty otázky, které v průběhu vystoupení Aziz předkládá jsou opravdu dobré a k zamyšlení. Palec nahoru a jdu dokoukávat Parks and Recreation. 8/10
Aziz Ansari: Right Now
5 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se