Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21761 - 21780 Napsat příspěvek
reaguje na: Sub-Zero
:-:-:-:-:(:(:(:(
735397
*:-**:-**:-**:-**:(**:(**:(**:(*
735395
0 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ok tvůj popisek mě fakt rozesmál :D Gorecki here in 3... 2... 1...
735396
Ok tvůj popisek mě fakt rozesmál *:D* Gorecki here in 3... 2... 1...
735393
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Tak si prepínam TV a na ČT2 beží slovenský film Čiara s českými titulkami! Som nesmierne hrdý, že som sa narodil ešte ako Čechoslovák a pevne verím, že mi tunajšia komunita rozumie a nemusím svoje príspevky "prekladať". Ďalšie slová sú zbytočné (asi by sa aj ťažko hľadali). ?)
735395
Tak si prepínam TV a na ČT2 beží [b]slovenský film Čiara[/b] [b]s českými titulkami! [/b]Som nesmierne hrdý, že som sa narodil ešte ako Čechoslovák a pevne verím, že mi tunajšia komunita rozumie a nemusím svoje príspevky [i]"prekladať"[/i]. Ďalšie slová sú zbytočné (asi by sa aj ťažko hľadali). *?)*
12 0
reagují: CAPS_LOCK, DarkSith, pepo
reagovat
735393
[url=https://www.instagram.com/p/B471-OJnDxW/?igshid=1dl4t9zofsiix]Beauty and the beast 2019.[/url]
3 -1
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Axis
Lundgrena mám rád, ale o pád komunismu se narozdíl od Reagana nijak nezasloužil :-)
735355
Lundgrena mám rád, ale o pád komunismu se narozdíl od Reagana nijak nezasloužil :-)
735354
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A co Rudého Škorpiona?
735354
A co Rudého Škorpiona?
735353
0 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Nějaký film s Ronaldem Reaganem 8)
735353
Nějaký film s Ronaldem Reaganem *8)*
0 -2
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: Axis
Na ČT art bude dnes a zítra večer legendární Koncert pro všechny slušný lidi. Viděl jsem ho už před pěti lety a rád si tu nezapomenutelnou atmosféru zopakuju. :+
735352
Na ČT art bude dnes a zítra večer legendární Koncert pro všechny slušný lidi. Viděl jsem ho už před pěti lety a rád si tu nezapomenutelnou atmosféru zopakuju. *:+*
735347
2 -4
reagovat

30 let

Dáte si k výročí nějakou filmovou vzpomínkovku? Já to vidím asi na Renčovo Polojasno nebo Vorlův Kouř.
735347
Dáte si k výročí nějakou filmovou vzpomínkovku? Já to vidím asi na Renčovo Polojasno nebo Vorlův Kouř.
30 let
1 -3
reagují: Disketa1
reagovat

Diskova kronika

Zemřel scénárista a režisér Všech dobrých rodáků Vojtěch Jasný.
735340
Zemřel scénárista a režisér Všech dobrých rodáků Vojtěch Jasný.
Diskova kronika
0 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
:D
735330
*:D*
735329
0 -1
reagovat

musiczone

Idina Menzel, AURORA - Into the Unknown

Předpokládám, že to bude příštích 6 let hrát všude.:D
735329
[url=https://www.youtube.com/watch?v=07kWy4mJES8]Idina Menzel, AURORA - Into the Unknown [/url] Předpokládám, že to bude příštích 6 let hrát všude.*:D*
musiczone
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Nejlepší herecký výkon DMXe (a ne, není to sestřih z Lovce policajtů :D) a dělal to animátor od Bojacka - link
735297
Nejlepší herecký výkon DMXe (a ne, není to sestřih z Lovce policajtů *:D*) a dělal to animátor od Bojacka - [url=https://youtu.be/4ydF9E85omQ?t=13]link [/url]
3 0
reagovat
BTW tohle je pěkně děsivé video. Deep Fake.
735266
BTW tohle je pěkně děsivé video. [url=https://www.youtube.com/watch?time_continue=745&v=l_6Tumd8EQI&feature=emb_logo]Deep Fake[/url].
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mám členství. :))
735261
Mám členství. *:))*
735260
0 -1
reagovat
Nový web a dražší lístky online než tištěné :)
735260
Nový web a dražší lístky online než tištěné *:)*
4 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: HAL
To teda byl. Nechápu jak někdo dokáže dnes udělat nový tak neoptimalizovaný web. Pořád lepší než ten drát do oka před tím. :D
735257
To teda byl. Nechápu jak někdo dokáže dnes udělat nový tak neoptimalizovaný web. Pořád lepší než ten drát do oka před tím. *:D*
735255
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
U těch mě zabíjí už jen jejich nový web. Který sice už počítá s mobily, ale zase naopak snad nepočítá s pc. Ale je to zlepšení, jejich předchozí web byl ještě horší.
735255
U těch mě zabíjí už jen jejich nový web. Který sice už počítá s mobily, ale zase naopak snad nepočítá s pc. Ale je to zlepšení, jejich předchozí web byl ještě horší.
735254
4 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Gonzi
Neboj brzo vyjde CinemaCity appka. ;):D
735254
Neboj brzo vyjde CinemaCity appka. *;)**:D*
735175
2 0
reagují: HAL
reagovat

Cinestar úžasná aplikace pro mobil

Svého času jsem si mohl rezervaci vyřídit a zaplatit online z PC. Cinestar to zrušil a vynutil používání cool ticketu. Ne že bych za to byl rád, ale alespoň to fungovalo.

Nově Cinestar zavedl Cinestar apku, která je prostě čirá dokonalost. Vypadá to jako technické demo (hnusnější appku jsem ještě neviděl). Po otevření vidím "promítáme" - což bych ještě přežil, kdyby mé rezervace nebyly až v burgermenu (click), jako až pátá položka (click,loading), na třetím tabu (click, loading)...

Pak člověk konečně může zaplatit svůj lístek, což typicky vypadá tak, že se celý proces rozsype a až opakovaný průchod platbu provede. Posledně mi blbé zaplacení kartou zabralo dobrých 10 minut a prošlo až po třetím restartu apky.

Včera tento výtvor dosáhl nového vrcholu, když mi platba úspěšně prošla, ale lístek zůstal v rezervovaných(*)... Po pár minutách řešení na pokladně, kdy telefonátem bylo ověřeno, že platba proběhla!!! to skončilo tím, že jsem si to zaplatil znovu, stálo to o 20kč víc a můžu doufat, že mi tu platbu nestrhnou/vrátí automaticky, aniž bych se musel ještě dodatečně připomínat po mailech. Třešničkou na dortu pak bylo, když jsem si před filmem poslechnul, jak je nákup z pohodlí domova pohodlnější...

*) placeno 20 min před projekcí, takže asi propadlá rezervace, ne že bych měl pocit že je možnost zaplatit neexistující zboží jakkoli můj problém.

Nevěřím, že to tady někdo z Cinestaru čte, ale kdyby náhodou jo:
  • Můžete prosím vrátit na web platbu kartou?
  • Můžete prosím dávat ven aplikaci až když bude kurva pořádně otestovaná alespoň platba?
  • Pokud se vám nechce platit člověkohodiny na normální vývoj, testing apod., tak to radši nedělejte.
Za mně o důvod víc, proč se příště nevydám do kina a počkám si na doma. Díky.

PS: Le Mans '66 je pecka a Atmos je povinnost.
735175
Svého času jsem si mohl rezervaci vyřídit a zaplatit online z PC. Cinestar to zrušil a vynutil používání cool ticketu. Ne že bych za to byl rád, ale alespoň to fungovalo. Nově Cinestar zavedl Cinestar apku, která je prostě čirá dokonalost. Vypadá to jako technické demo (hnusnější appku jsem ještě neviděl). Po otevření vidím "promítáme" - což bych ještě přežil, kdyby mé rezervace nebyly až v burgermenu (click), jako až pátá položka (click,loading), na třetím tabu (click, loading)... Pak člověk konečně může zaplatit svůj lístek, což typicky vypadá tak, že se celý proces rozsype a až opakovaný průchod platbu provede. Posledně mi blbé zaplacení kartou zabralo dobrých 10 minut a prošlo až po třetím restartu apky. Včera tento výtvor dosáhl nového vrcholu, když mi platba úspěšně prošla, ale lístek zůstal v rezervovaných(*)... Po pár minutách řešení na pokladně, kdy telefonátem bylo ověřeno, že platba proběhla!!! to skončilo tím, že jsem si to [b]zaplatil znovu, stálo to o 20kč víc a můžu doufat, že mi tu platbu nestrhnou/vrátí automaticky, aniž bych se musel ještě dodatečně připomínat po mailech. [/b]Třešničkou na dortu pak bylo, když jsem si před filmem poslechnul, jak je nákup z pohodlí domova pohodlnější... *) placeno 20 min před projekcí, takže asi propadlá rezervace, ne že bych měl pocit že je možnost zaplatit neexistující zboží jakkoli můj problém. Nevěřím, že to tady někdo z Cinestaru čte, ale kdyby náhodou jo: [list][*]Můžete prosím vrátit na web platbu kartou?[/*][*]Můžete prosím dávat ven aplikaci až když bude kurva pořádně otestovaná alespoň platba?[/*][*]Pokud se vám nechce platit člověkohodiny na normální vývoj, testing apod., tak to radši nedělejte. [/*][/list]Za mně o důvod víc, proč se příště nevydám do kina a počkám si na doma. Díky. PS: Le Mans '66 je pecka a Atmos je povinnost.
Cinestar úžasná aplikace pro mobil
11 -1
reagují: Cinefil
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se