Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21741 - 21760 Napsat příspěvek
Fila podle mne začal brát nějaké léky na toxickou maskulinitu a drobátko mu z toho hráblo. 

Jinak je to samozřejmě bezprecedentní útok na humor a svobodu slova obecně.

Je jenom otázka jestli to myslí vážně nebo si tím jenom lacině honí popularitu stylem Trumpa vůči kterému se tak vymezuje. :)
735821
Fila podle mne začal brát nějaké léky na toxickou maskulinitu a drobátko mu z toho hráblo.  Jinak je to samozřejmě bezprecedentní útok na humor a svobodu slova obecně. Je jenom otázka jestli to myslí vážně nebo si tím jenom lacině honí popularitu stylem Trumpa vůči kterému se tak vymezuje. *:)*
4 -6
reagují: Memphis
reagovat
Objektivně vzato, ty výroky prostě sexistický jsou. Jestli je to za hranou slušnýho chování, to ať si každej zodpoví sám za sebe. Ostatně nemyslím si, že by Fila svůj názor někomu cpal. Ten titulek je jen Blesk being Blesk.

Generační rozdíl, negenerační rozdíl, osobně by mi vadilo především to, že ty hlášky jsou vyloženě trapný a ukrutně nevtipný, a ze všeho nejvíc vypovídají o nedostatku sebereflexe.
735817
Objektivně vzato, ty výroky prostě sexistický jsou. Jestli je to za hranou slušnýho chování, to ať si každej zodpoví sám za sebe. Ostatně nemyslím si, že by Fila svůj názor někomu cpal. Ten titulek je jen Blesk being Blesk. Generační rozdíl, negenerační rozdíl, osobně by mi vadilo především to, že ty hlášky jsou vyloženě trapný a ukrutně nevtipný, a ze všeho nejvíc vypovídají o nedostatku sebereflexe.
6 -2
reagovat
Rozhorceny Tony za 3...2...1...
735816
Rozhorceny Tony za 3...2...1...
2 -6
reagovat
  • Dřív se tomu říkalo generační rozdíl.
  • Co říká nějaký Fila o nějakém Ebenovi který moderuje nějaký Stardance mi je mi vskutku jedno.
  • blesk - no comment.
735813
[list][*]Dřív se tomu říkalo generační rozdíl. [/*][*]Co říká nějaký Fila o nějakém Ebenovi který moderuje nějaký Stardance mi je mi vskutku jedno.[/*][*]blesk - no comment. [/*][/list]
4 -1
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Souhlasím s Kamilem. Marek Eben se posledních několik let nedá poslouchat, podobně jako třeba Jan Kraus. To, jakým způsobem mluví o ženách, je fakt hrůza. S humorem to nemá nic společného.
735811
Souhlasím s Kamilem. Marek Eben se posledních několik let nedá poslouchat, podobně jako třeba Jan Kraus. To, jakým způsobem mluví o ženách, je fakt hrůza. S humorem to nemá nic společného.
735808
2 -14
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
to je dement...

Fila...
735810
to je dement... Fila...
735808
6 -1
reagovat
Koukam, ze Fila ten titul gendermana vzal az moc navazno :o 

link
735808
Koukam, ze Fila ten titul gendermana vzal az moc navazno *:o*  [url=https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-stardance/626372/moderator-stardance-eben-celi-utoku-je-sexisticky-stary-kocour-rika-kritik.html]https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-stardance/626372/moderator-stardance-eben-celi-utoku-je-sexisticky-stary-kocour-rika-kritik.html[/url]
2 0
reagují: DarkSith, Disketa1, verbst
reagovat

Why Alan Ritchson HATED Filming Teenage Mutant Ninja Turtles

Zaujímavé video, v ktorom Alan Ritchson popisuje, ako sa k ním správalo štúdio počas natáčania.  
link
735772
Zaujímavé video, v ktorom Alan Ritchson popisuje, ako sa k ním správalo štúdio počas natáčania.   https://youtu.be/xtlD90wM3No
Why Alan Ritchson HATED Filming Teenage Mutant Ninja Turtles
2 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Však se neboj....do Moje slunce Maad nacpal 145 000 eur slovenský Audiovizuálny fond (to je taková vaše obdoba Státní fondu pro podporu a rozvoj české kinematografie). A rozjeto mají dost obdodobně jako Krejčí ;)
735765
Však se neboj....do Moje slunce Maad nacpal 145 000 eur slovenský Audiovizuálny fond (to je taková vaše obdoba Státní fondu pro podporu a rozvoj české kinematografie). A rozjeto mají dost obdodobně jako Krejčí *;)*
735757
4 0
reagovat
Only in Czechia...
735757
Only in Czechia...
3 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jo, je v hajzlu a navic silenej.
735756
Jo, je v hajzlu a navic silenej.
735754
8 0
reagovat
„Já si myslím, že ČT navrhla dražbu poté, co měli nabídku od jedné z firem Stevena Spielberga na odkup. Konečně se práva dostanou k někomu, kdo bude mít zájem film uvést do distribuce,“ uvedl Krejčí.:D:D:D
735754
„Já si myslím, že ČT navrhla dražbu poté, co měli nabídku od jedné z firem Stevena Spielberga na odkup. Konečně se práva dostanou k někomu, kdo bude mít zájem film uvést do distribuce,“ uvedl Krejčí.*:D**:D**:D*
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Aporver

735742
[url=https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/policie-film-obzaloba-film-tvurci-posledni-z-aporveru-za-240-milionu.A191120_092820_domaci_lre]LOOOOOOL[/url] *:D**:D**:D**:D**:D*
Aporver
5 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Hmmmm
735704
Hmmmm
735691
0 -1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Nejlepsi lidi jsou v Trnave. Hail Cajka
735691
Nejlepsi lidi jsou v Trnave. Hail Cajka
735689
3 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
Banska Bystrica je jedine slovenske krajske mesto, ve kterem jsem nikdy nebyla. Byla jsem ale v Ruzomberku a ve Zvoleni. Myslim, ze ti je tato informace k nicemu, ale mela jsem potrebu to napsat. :D
735689
Banska Bystrica je jedine slovenske krajske mesto, ve kterem jsem nikdy nebyla. Byla jsem ale v Ruzomberku a ve Zvoleni. Myslim, ze ti je tato informace k nicemu, ale mela jsem potrebu to napsat. *:D*
735667
6 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: pepo
Ne, z Banske B tu nikdo neni, jsme tu slusna spolecnost :D
735676
Ne, z Banske B tu nikdo neni, jsme tu slusna spolecnost *:D*
735667
7 0
reagovat
reaguje na: pepo
735675
[url=http://imgWorld.cz/BnYoec1WpS.jpg]Bridge Baby?[/url]
735667
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Breaking Bad?
735674
Breaking Bad?
735667
3 0
reagovat
je tu niekto z BB?
735667
je tu niekto z BB?
0 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se