Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21701 - 21720 Napsat příspěvek
Tony tuto, tony tamto, wah wah wah. Ty krávo... :D8). Dejte mu někdo nějaký prášky, tohle není zdravý.
735947
Tony tuto, tony tamto, wah wah wah. Ty krávo... *:D**8)*. Dejte mu někdo nějaký prášky, tohle není zdravý.
5 -1
reagovat
reaguje na: studo
...zrovna ten jeho ale fakt není :))
735946
...zrovna ten jeho ale fakt není *:))*
735945
4 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nie Tony, pisem, ze ich nazor bude v tomto vypovednejsi, kedze sa to tyka zien. Nikde nepisem ze tvoj nazor nie je dolezity. To by som si nikdy nedovolil. Preboha :o
735945
Nie Tony, pisem, ze ich nazor bude v tomto vypovednejsi, kedze sa to tyka zien. Nikde nepisem ze tvoj nazor nie je dolezity. To by som si nikdy nedovolil. Preboha *:o*
735941
5 -1
reagují: AndyKaufman, do_Od
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Tak len k tomu rasizmu, uznavam, ze uz to bolo asi prilis expresivne (xenofobia je nam evolucne dana), aj ked si viem predstavit, ze by mohol niekto argumentovat pri nom "logikou", lebo ved cernochom namerali nizsie IQ a tym padom je "logicke" ich povazovat za menejcennych a k nim tak pristupovat, ale toto uz naozaj nerozoberajme.
Uplne staci, ze sa tu podomnou opat rozbieha Tony.
735944
Tak len k tomu rasizmu, uznavam, ze uz to bolo asi prilis expresivne (xenofobia je nam evolucne dana), aj ked si viem predstavit, ze by mohol niekto argumentovat pri nom "logikou", lebo ved cernochom namerali nizsie IQ a tym padom je "logicke" ich povazovat za menejcennych a k nim tak pristupovat, ale toto uz naozaj nerozoberajme. Uplne staci, ze sa tu podomnou opat rozbieha Tony.
735940
1 -5
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: studo
Chceš mi snad říct, že pohlaví rozhoduje v tom, jaký má názor hodnotu? No to snad ne....:o
735941
Chceš mi snad říct, že pohlaví rozhoduje v tom, jaký má názor hodnotu? No to snad ne....*:o*
735939
6 -4
reagují: studo
reagovat
reaguje na: Gorecki
Však hej, já vím, že převážně nejsme ve při 8) (i když tedy, mám-li být zcela upřímný, ta tvá zmínka rasismu apod. v onom linkovaném komentáři mi malinko zavání diskusním faulem - ale tomu tolik nerozumím a hádat se o tom rozhodně nechci...)

Kde se možná trochu rozcházíme (a oprav mě, pokud se mýlím), je, že zatímco ty jsi tu ten "sociologický fakt" toliko kritizoval, já se domnívám, že to, že jej třeba nepovažujeme za žádoucí, nás nezbavuje odpovědnosti s ním v našem vystupování počítat - toť vše, dál, souhlasím, bychom se nejspíš opakovali :)
735940
Však hej, já vím, že převážně nejsme ve při *8)* (i když tedy, mám-li být zcela upřímný, ta tvá zmínka rasismu apod. v onom linkovaném komentáři mi malinko zavání diskusním faulem - ale tomu tolik nerozumím a hádat se o tom rozhodně nechci...) Kde se možná trochu rozcházíme (a oprav mě, pokud se mýlím), je, že zatímco ty jsi tu ten "sociologický fakt" toliko kritizoval, já se domnívám, že to, že jej třeba nepovažujeme za žádoucí, nás nezbavuje odpovědnosti s ním v našem vystupování počítat - toť vše, dál, souhlasím, bychom se nejspíš opakovali *:)*
735931
3 -1
reagují: Gorecki
reagovat
je to uplne jednoduche:

moze sa k tym vyrokom Ebena vyjadrit trebars mkubalikova alebo ine zeny (ak su) ktore bruzdia na tomto fore? pretoze ich nazor bude vypovednejsi ako ten vas, ci uz budete perpetuovat ten vas do aleluja jeden alebo druhy.

a vy skuste nejake jeho vyroky precitat sestram, priatelke, kolegyni a opytajte sa na ich uprimnu reakciu...
735939
je to uplne jednoduche: moze sa k tym vyrokom Ebena vyjadrit trebars mkubalikova alebo ine zeny (ak su) ktore bruzdia na tomto fore? pretoze ich nazor bude vypovednejsi ako ten vas, ci uz budete perpetuovat ten vas do aleluja jeden alebo druhy. a vy skuste nejake jeho vyroky precitat sestram, priatelke, kolegyni a opytajte sa na ich uprimnu reakciu...
8 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
735936
[url=https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/645/199/a32.jpg]link[/url]
735933
4 0
reagovat
Nejlepší letošní článek link
735933
Nejlepší letošní článek https://www.esquire.com/entertainment/tv/a29832167/the-mandalorian-baby-yoda-parents-star-wars/?utm_campaign=socialflowFBESQ&utm_source=facebook&utm_medium=social-media&fbclid=IwAR080tPddFnD8N_TZCwEpGZnlvsL530hc3rvgQWVV4GOHyiMSXlhPSCXMk0 
4 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Ved iste, o to sa nikto neprie, ani ja, ze to takto ludia vnimaju.
Ale myslim, ze by sme sa uz opakovali.

Tak ako sa evidentne opakuje aj Tony podomnou, ktory odmieta pochopit, ze ja ten "sociologicky fakt" nepopieram. Takze aby som sa neopakoval - 22.11.2019 10:02:50.
735931
Ved iste, o to sa nikto neprie, ani ja, ze to takto ludia vnimaju. Ale myslim, ze by sme sa uz opakovali. Tak ako sa evidentne opakuje aj Tony podomnou, ktory odmieta pochopit, ze ja ten "sociologicky fakt" nepopieram. Takze aby som sa neopakoval - [url=/komentar/735919]22.11.2019 10:02:50[/url].
735928
1 -3
reagují: SeldomSeen
reagovat
Pochopíte, že souzení skupiny podle jejich hlasitých reprezentantů není o názoru, ale je to sociologický fakt, který se děje, ať se vám to líbí nebo ne? :)
735929
Pochopíte, že souzení skupiny podle jejich hlasitých reprezentantů není o názoru, ale je to sociologický fakt, který se děje, ať se vám to líbí nebo ne? *:)*
6 -3
reagovat
reaguje na: Gorecki
Máš naprostou pravdu v tom, že soudit jakoukoliv skupinu čistě podle chování jednotlivce správné není - o tom se tu nejspíš nikdo přít nebude a je asi i v pořádku na to příležitostně upozorňovat.

Zároveň ovšem, jak píše i KARLOS, neuvědomovat si či přímo ignorovat skutečnost, že nezanedbatelná část populace tak třeba i jen podvědomě často činí, je taktéž poněkud krátkozraké. Prostě ať se nám to líbí nebo ne, někoho nebo něco reprezentujeme víceméně pořád: já třeba žiju v zahraničí a pro spoustu lidí, které potkám, jsem první Čech, se kterým měli kdy co do činění - pak jednoduše není v mé moci zabránit tomu, aby jejich názor na Čechy obecně (když dosud třeba žádný ani neměli) byl do značné míry založen na mé maličkosti...
735928
Máš naprostou pravdu v tom, že soudit jakoukoliv skupinu čistě podle chování jednotlivce správné není - o tom se tu nejspíš nikdo přít nebude a je asi i v pořádku na to příležitostně upozorňovat. Zároveň ovšem, jak píše i KARLOS, neuvědomovat si či přímo ignorovat skutečnost, že nezanedbatelná část populace tak třeba i jen podvědomě často činí, je taktéž poněkud krátkozraké. Prostě ať se nám to líbí nebo ne, někoho nebo něco reprezentujeme víceméně pořád: já třeba žiju v zahraničí a pro spoustu lidí, které potkám, jsem první Čech, se kterým měli kdy co do činění - pak jednoduše není v mé moci zabránit tomu, aby jejich názor na Čechy obecně (když dosud třeba žádný ani neměli) byl do značné míry založen na mé maličkosti...
735912
11 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mam, rovnako ako aj Googlu, MS a kopy inych firiem.
Takze to naozaj o nicom nevypoveda.?)
735925
Mam, rovnako ako aj Googlu, MS a kopy inych firiem. Takze to naozaj o nicom nevypoveda.*?)*
735923
1 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Já sem si vždycky myslel, že máš akcie Appleu :D
735923
Já sem si vždycky myslel, že máš akcie Appleu *:D*
735921
7 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Joker_George
Ale ved som to jasne napisal v prispevku 22.11.2019 08:14:25.

Ak si niekto niekoho priradi na zaklade niecoho do nejakej skupiny a potom na zaklade jeho vlastnosti posudzuje skupinu ako celok je tzv. logical fallacy. Cize je to logicky chybny usudok, ergo klam. A je skodlivy. To bolo vsetko.

Na co reagoval Tony stylom, ze svojimi nazormi na Apple robim "spatne jmeno" vsetkym ostatnym uzivatelom Applu. Ja nie som ziadny Apple evangelista, je mi ukradnuty (hoci mam jeho akcie uz viac ako 15 rokov) a ani sa nesnazim o to, aby si ho niekto kupoval. Len vyjadrujem svoj nazor, ktory sa skratka nezhoduje s nazorom vacsiny tu. A viem si ho obhajit. Co je na tom zle? Hovori sa tomu diskusia. Ja nie som ten, kto tu hned sklzne k urazkam ako povedzme Tony.

A to ze som jeho okamzity nabeh na scenu v 21.11.2019 16:13:40 predvidal tiez o niecom vypoveda.8)
735921
Ale ved som to jasne napisal v prispevku [url=/komentar/735908]22.11.2019 08:14:25[/url]. Ak si niekto niekoho priradi na zaklade niecoho do nejakej skupiny a potom na zaklade jeho vlastnosti posudzuje skupinu ako celok je tzv. logical fallacy. Cize je to logicky chybny usudok, ergo klam. A je skodlivy. To bolo vsetko. Na co reagoval Tony stylom, ze svojimi nazormi na Apple robim "spatne jmeno" vsetkym ostatnym uzivatelom Applu. Ja nie som ziadny Apple evangelista, je mi ukradnuty (hoci mam jeho akcie uz viac ako 15 rokov) a ani sa nesnazim o to, aby si ho niekto kupoval. Len vyjadrujem svoj nazor, ktory sa skratka nezhoduje s nazorom vacsiny tu. A viem si ho obhajit. Co je na tom zle? Hovori sa tomu diskusia. Ja nie som ten, kto tu hned sklzne k urazkam ako povedzme Tony. A to ze som jeho okamzity nabeh na scenu v [url=/komentar/735816]21.11.2019 16:13:40[/url] predvidal tiez o niecom vypoveda.*8)*
735920
2 -4
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
Nemusíte do sebe s AndyKaufmanem hned vjíždět. Však si myslíte to samé. To generalizování a přiřazování jednotlivce ke skupinám funguje, to je fakt. A je to také logické. Nikdo však netvrdí, že to je však správné, to nikdy od Kaufmana nezaznělo. Nevím, jaký jsi ve skutečnosti, ale tady působíš mimo jiné jako nekritický obhájce Applu, Diska zase jako člověk vyžadující pozornost, Andy pro změnu jako internetový troll (každý má nějakou takovou asociaci). A dává smysl, že vás pak přiřadíme ke větším skupinám nehledě na váš osobní postoj k nim. A přestože to smysl dává, neznamená to, že to je správné.
735920
Nemusíte do sebe s AndyKaufmanem hned vjíždět. Však si myslíte to samé. To generalizování a přiřazování jednotlivce ke skupinám funguje, to je fakt. A je to také logické. Nikdo však netvrdí, že to je však správné, to nikdy od Kaufmana nezaznělo. Nevím, jaký jsi ve skutečnosti, ale tady působíš mimo jiné jako nekritický obhájce Applu, Diska zase jako člověk vyžadující pozornost, Andy pro změnu jako internetový troll (každý má nějakou takovou asociaci). A dává smysl, že vás pak přiřadíme ke větším skupinám nehledě na váš osobní postoj k nim. A přestože to smysl dává, neznamená to, že to je správné.
735912
8 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: KARLOS
Iste, z tohto hladiska su "logicke" aj xenofobia, sovinizmus ci rasizmus.
Ale tak snad sa zhodneme, ze nie su aj ziaduce, teda by som v to aspon dufal.
To bol cely moj point.
735919
Iste, z tohto hladiska su "logicke" aj xenofobia, sovinizmus ci rasizmus. Ale tak snad sa zhodneme, ze nie su aj ziaduce, teda by som v to aspon dufal. To bol cely moj point.
735917
1 -3
reagovat
reaguje na: Gorecki
To je samozřejmně pravda, nadšený z toho taky nejsem, bohužel aktuální funkčnost tím, že patřím do té minotiry, která to takto neberou, nezměním.
Můžu jen s nelibostí sledovat výsledek a pokud něco někdo dělá podle tohoto modelu, tratný jsem na tom taktéž.
A je jedno, zda to na MZ si ty, Tony, Disketa, nebo ve veřejném životě Eben... To všeobecké vnímání měníte. Bohužel.
735917
To je samozřejmně pravda, nadšený z toho taky nejsem, bohužel aktuální funkčnost tím, že patřím do té minotiry, která to takto neberou, nezměním. Můžu jen s nelibostí sledovat výsledek a pokud něco někdo dělá podle tohoto modelu, tratný jsem na tom taktéž. A je jedno, zda to na MZ si ty, Tony, Disketa, nebo ve veřejném životě Eben... To všeobecké vnímání měníte. Bohužel.
735908
1 -2
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A len tak btw, neviem co ma mat s agrumentami spolocne to, ci je niekto niecoho "fandom" alebo pomyselnym ci vnimanym clenom nejakej skupiny na zaklade nejakych spolocnych znakov. Bud ten argument obstoji, alebo nie. Skatulkovat maju potrebu len prizemni a duchom chudobnejsi ludia, pretoze je to pre nich jednoduchsie. Na pochopenie aj odsudenie.
735913
A len tak btw, neviem co ma mat s agrumentami spolocne to, ci je niekto niecoho "fandom" alebo pomyselnym ci vnimanym clenom nejakej skupiny na zaklade nejakych spolocnych znakov. Bud ten argument obstoji, alebo nie. Skatulkovat maju potrebu len prizemni a duchom chudobnejsi ludia, pretoze je to pre nich jednoduchsie. Na pochopenie aj odsudenie.
735910
1 -5
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
"děláš brutálně špatné jméno všem majitelům a fandům značky Apple"
Ano, to je presne to, o com hovorim.:D

Ak nechapes tupotu tohto tvojho argumentu a celkovu pomylenost, ja ti ju vysvetlovat nebudem, to fakt ne, hoci je tu KECARNA, ale naco si (a vsetkym ostatnym) kazit piatok.

Ja totiz tento tvoj akoze "logicky" usudok nespochybnujem, ale ho kritizujem. Ty ho obhajujes ako nieco, co je prirodzene a "logicke". Ale ako vravim, nenechaj sa vo svojom "klame" vyrusovat. Mam za sebou mnozstvo debat tohto typu (ako ucastnik aj pozorovatel) aby mi bolo jasne, ze aj tak nikam nevedu.
735912
"děláš brutálně špatné jméno všem majitelům a fandům značky Apple" Ano, to je presne to, o com hovorim.*:D* Ak nechapes tupotu tohto tvojho argumentu a celkovu pomylenost, ja ti ju vysvetlovat nebudem, to fakt ne, hoci je tu KECARNA, ale naco si (a vsetkym ostatnym) kazit piatok. Ja totiz tento tvoj akoze "logicky" usudok nespochybnujem, ale ho kritizujem. Ty ho obhajujes ako nieco, co je prirodzene a "logicke". Ale ako vravim, nenechaj sa vo svojom "klame" vyrusovat. Mam za sebou mnozstvo debat tohto typu (ako ucastnik aj pozorovatel) aby mi bolo jasne, ze aj tak nikam nevedu.
735910
1 -6
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se