Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 20321 - 20340 Napsat příspěvek
reaguje na: Carlito
Nemůžu se rozhodnout, takže buď Hrabě Monte Christo nebo Jonathan Strange a pan Norrell.
754835
Nemůžu se rozhodnout, takže buď Hrabě Monte Christo nebo Jonathan Strange a pan Norrell.
754795
1 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Vraj su s tym problemy. Ale neviem ake. My to robime cez google docs
754833
Vraj su s tym problemy. Ale neviem ake. My to robime cez google docs
754831
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Koukali jste na aplikaci Kahoot? Na real time online kvízy super věc
754831
Koukali jste na aplikaci Kahoot? Na real time online kvízy super věc
754821
1 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Carlito

John Steinbeck- Bitva

Nevím, jestli by si jí měl přečíst každý, mne ale tehdy, když mi bylo nějakých náct, dost ovlivnila a nasměrovala na životní dráhu :+
754829
Nevím, jestli by si jí měl přečíst každý, mne ale tehdy, když mi bylo nějakých náct, dost ovlivnila a nasměrovala na životní dráhu *:+*
John Steinbeck- Bitva
754795
1 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Moje volba č. 1. by byla Duna, ale to mám pocit začíná být už tak provařené, že jsem to ani psát nechtěl :D

Btw jsem heretik, u Pána Prstenů, Tinker Tailor Soldier Spy a snad i Jména růže  bych volil raději parádní filmy. Foucaultovo kyvadlo doufám nikdy nikdo zfilmovat nezkusí.
A dík Trelínovi za Vzpominku na Zemi, to jsem si kdysi chtěl přečíst, a totálně na to zapomněl.
754828
Moje volba č. 1. by byla Duna, ale to mám pocit začíná být už tak provařené, že jsem to ani psát nechtěl *:D* Btw jsem heretik, u Pána Prstenů, Tinker Tailor Soldier Spy a snad i Jména růže  bych volil raději parádní filmy. Foucaultovo kyvadlo doufám nikdy nikdo zfilmovat nezkusí. A dík Trelínovi za Vzpominku na Zemi, to jsem si kdysi chtěl přečíst, a totálně na to zapomněl.
754827
4 -1
reagovat
reaguje na: HAL
To by byla moje volba č. 2. :+
754827
To by byla moje volba č. 2. *:+*
754822
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Carlito
Ken Kesey - Vyhoďme ho z kola ven. Formanův Přelet je sice skvělý, ale knihu mám ještě o fous raději. :+
754825
Ken Kesey - Vyhoďme ho z kola ven. Formanův Přelet je sice skvělý, ale knihu mám ještě o fous raději. *:+*
754795
5 0
reagovat
reaguje na: Carlito
Stopařův průvodce po Galaxii
Nic víc k životu není potřeba.
754822
Stopařův průvodce po Galaxii Nic víc k životu není potřeba.
754795
7 -2
reagují: Memphis
reagovat
Ahojte, keby sa chcel zajtra niekto zabaviť :)

link
754821
Ahojte, keby sa chcel zajtra niekto zabaviť :) http://www.facebook.com/events/2675399312783547/
2 0
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Carlito
Chtěla jsem napsat Jméno růže, ale Ted mi Umberta Eca už vyfoukl, tak dám Tinker Tailor Soldier Spy, který je podle mě jeden z nejlepších špionážních románů ever.
754820
Chtěla jsem napsat Jméno růže, ale Ted mi Umberta Eca už vyfoukl, tak dám Tinker Tailor Soldier Spy, který je podle mě jeden z nejlepších špionážních románů ever.
754795
6 0
reagovat
reaguje na: Carlito
Děti z Bullerbynu.

Jako malej jsem ji četl několikrát... Prostě mě bavili příběhy/dobrodružství  těch dětí...
754818
Děti z Bullerbynu. Jako malej jsem ji četl několikrát... Prostě mě bavili příběhy/dobrodružství  těch dětí...
754795
8 -1
reagovat
Docela by mne zajímalo co za duševní invalidy du dislajkuje tipy na knížky a moc pěkný zatím všechny :-
754814
Docela by mne zajímalo co za duševní invalidy du dislajkuje tipy na knížky a moc pěkný zatím všechny *:-*
10 -6
reagovat
reaguje na: Carlito
Duna od Herberta. Ale hodně jsem musel přemýšlet jestli ji nebo Pána Prstenů :)
754812
Duna od Herberta. Ale hodně jsem musel přemýšlet jestli ji nebo Pána Prstenů :)
754795
3 0
reagovat
Sapiens - A Brief History of Humankind by Yuval Noah Harari :+
754810
Sapiens - A Brief History of Humankind by [url=https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEU_en-gbGB851SK851&sxsrf=ALeKk02IRC0fLEs7AT3aAJ1Hzmj_OkSnig:1589981540168&q=Yuval+Noah+Harari&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LWz9U3MDQyM00uNlHiAnGyjXINsgu1ZLKTrfST8vOz9cuLMktKUvPiy_OLsq0SS0sy8osWsQpGlpYl5ij45SdmKHgkFiUWZe5gZQQANuRcs1AAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwjPo5rnxsLpAhXpwsQBHVQhCpYQmxMoATAtegQIExAD]Yuval Noah Harari[/url] *:+*
5 0
reagovat
Celou trilogii Vzpominka na Zemi
754809
Celou trilogii Vzpominka na Zemi
6 0
reagovat
reaguje na: Carlito
xnewstedx mi vyfoukl Sinuheta, takže místo toho doporučím Šóguna od Jamese Clavella, to se prostě musí líbit každýmu.
754808
xnewstedx mi vyfoukl Sinuheta, takže místo toho doporučím Šóguna od Jamese Clavella, to se prostě musí líbit každýmu.
754795
4 -1
reagovat
Silmarillion
754805
Silmarillion
7 -3
reagovat
reaguje na: Carlito
Egyptan Sinuhe
754799
Egyptan Sinuhe
754795
5 -1
reagovat
reaguje na: Carlito
Atlasova vzpoura
754797
Atlasova vzpoura
754795
1 -8
reagovat
reaguje na: Carlito
Foucaultovo kyvadlo
754796
Foucaultovo kyvadlo
754795
6 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se