reaguje na:
AndyKaufman
Tim ze byl Martas ve svem poslednim videu na youtube nahore bez?
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

Také info ani samotné MZ nedáva čo je hanba na webe o filmoch. Také fandíme filmu je v tomto lepšie. Ešte som dal aj aktuálne informáciu. Žiadnu starú. Aj asociácia za samovraždy sa vyzbieral balík peňazí. Takže za dobru vec. 