Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 20301 - 20320 Napsat příspěvek
Silmarillion
754805
Silmarillion
7 -3
reagovat
reaguje na: Carlito
Egyptan Sinuhe
754799
Egyptan Sinuhe
754795
5 -1
reagovat
reaguje na: Carlito
Atlasova vzpoura
754797
Atlasova vzpoura
754795
1 -8
reagovat
reaguje na: Carlito
Foucaultovo kyvadlo
754796
Foucaultovo kyvadlo
754795
6 -1
reagovat

BookZone

Přátelé, kamarádi,
hledám, co bych si přečetl za knihu a nic mě nenapadá, tak to zkusím takto a tady : 
Kdybyste měli ze všech knih, které jste kdy přečetli, doporučit jednu, kterou by si podle vás měl každý přečíst, která by to byla ? 
Díky za nápady
754795
Přátelé, kamarádi, hledám, co bych si přečetl za knihu a nic mě nenapadá, tak to zkusím takto a tady :  Kdybyste měli ze všech knih, které jste kdy přečetli, doporučit jednu, kterou by si podle vás měl každý přečíst, která by to byla ?  Díky za nápady
BookZone
5 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Dostává za to 1000kč na hodinu, snad ho pochopíš. :D
754787
Dostává za to 1000kč na hodinu, snad ho pochopíš. *:D*
754782
0 -2
reagovat

Zeleny zm...d

Tvl. Bohdan Tuma velmi zastrene dabuje noveho zeleneho zm.da v reklame na Martanky na Rebel TV dokonce obe reklamy s Alzou za sebou.
754782
Tvl. Bohdan Tuma velmi zastrene dabuje noveho zeleneho zm.da v reklame na Martanky na Rebel TV dokonce obe reklamy s Alzou za sebou.
Zeleny zm...d
1 -3
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Jo, tiez som to tak poriesil. Osma sezona bude ja na netflixe, ale niekedy v 2021.
754747
Jo, tiez som to tak poriesil. Osma sezona bude ja na netflixe, ale niekedy v 2021.
754732
0 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Troufám si říct, že si ji všichni sehnali pod pultem, protože legálně se nedá zatím v ČR sehnat.

V USA se dá zaplatit něco jako SHOWTIME on Amazon.
link
754732
Troufám si říct, že si ji všichni sehnali pod pultem, protože legálně se nedá zatím v ČR sehnat. V USA se dá zaplatit něco jako [b]SHOWTIME on Amazon[/b]. https://www.amazon.com/Homeland-Season-8/dp/B083XJMJGR
754692
0 -1
reagují: xnewstedx
reagovat

Homeland S8

Netflix ma 7 sezon, hladam osmu, rychle googlenie mi vyhodilo amazon prime, ale tam nie je. Skusal som zmenit VPN na UK, US, Slovensko bez vysledku.
Kde ste videli poslednu sezonu?
754692
Netflix ma 7 sezon, hladam osmu, rychle googlenie mi vyhodilo amazon prime, ale tam nie je. Skusal som zmenit VPN na UK, US, Slovensko bez vysledku. Kde ste videli poslednu sezonu?
Homeland S8
1 0
reagují: speedy.mail
reagovat
Jsou okamžiky, kdy si při sledování zpráv říkám pouze: "Cože?" :o
754659
Jsou okamžiky, kdy si při sledování zpráv říkám pouze: "[url=https://www.axios.com/trump-hydroxychloroquine-e594e81b-c35a-47f8-878d-67f84ce421ea.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=organic&utm_content=1100]Cože?[/url]" *:o*
3 -7
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ta Tropická bouře je ještě větší mazec. :D
754654
Ta Tropická bouře je ještě větší mazec. *:D*
754650
7 -1
reagovat
Já jsem zhulenej a tohle se mi zdá, že jo? link
754650
Já jsem zhulenej a tohle se mi zdá, že jo? https://youtu.be/zE47pGnRq-w
5 -1
reagují: hroubek
reagovat
ok..tak jeste zkusim dal.. chci vyhrat eurojackpot
754629
ok..tak jeste zkusim dal.. chci vyhrat eurojackpot
3 0
reagovat
reaguje na: dreamy
"Lars Erickssong (kterého hraje Will Ferrell) a Sigrit Ericksdottir (hvězdná Rachel McAdams) zpívají píseň „Volcano Man“ z nového filmu EUROVISION SONG CONTEST: THE STORY OF FIRE SAGA, který má premiéru na Netflixu 26. června."
754628
"Lars Erickssong (kterého hraje Will Ferrell) a Sigrit Ericksdottir (hvězdná Rachel McAdams) zpívají píseň „Volcano Man“ z nového filmu EUROVISION SONG CONTEST: THE STORY OF FIRE SAGA, který má premiéru na Netflixu 26. června."
754625
3 0
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
twoe at to protahnou na 90 minut..chci pekne strelenou komedii ala volcano man
754625
twoe at to protahnou na 90 minut..chci pekne strelenou komedii ala volcano man
754618
4 0
reagují: kyller
reagovat
Eurovize bude vůbec poprvé zábavná link :D:+
754618
Eurovize bude vůbec poprvé zábavná https://www.youtube.com/watch?v=Hoc3LsivZz4 *:D**:+*
6 -1
reagují: dreamy
reagovat
reaguje na: Disketa1
When you're such a bad President, you need to photoshop yourself on a fictional President. :D:D
754595
When you're such a bad President, you need to photoshop yourself on a fictional President. *:D**:D*
754574
6 -2
reagovat
Ano, tohle je skutečný Twitter skutečného Donalda Trumpa. link
754574
Ano, tohle je skutečný Twitter skutečného Donalda Trumpa. https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1261747580666552320
4 -3
reagují: verbst
reagovat
Jestli někdo taky dealuje Netflix rodičům nebo jiným boomerům, tak jim dejte na vědomí, že Netflix přidal: Pasti, pasti, pastičky, Báječná léta pod psa, Obsluhoval jsem anglického krále,  Lidice a dalších několik českých případně dabovaných filmů. Ještě zakoupili cca 70 filmů a snad se brzy objeví:  Všichni dobří rodáci, Intimní osvětlení, Vrchní prchni, S tebou mě baví svět, Tankový prapor atd.

Netflix CZ News sem házím asi ze 3 zdrojů, mně to vždycky udělá radost, tak dejte vědět kdyby to někoho spíš sralo.:)
754561
Jestli někdo taky dealuje Netflix rodičům nebo jiným boomerům, tak jim dejte na vědomí, že Netflix přidal: [b]Pasti, pasti, pastičky, Báječná léta pod psa, Obsluhoval jsem anglického krále,  Lidice[/b] a dalších několik českých případně dabovaných filmů. Ještě zakoupili cca 70 filmů a snad se brzy objeví:  [b]Všichni dobří rodáci, Intimní osvětlení, Vrchní prchni, S tebou mě baví svět, Tankový prapor[/b] atd. Netflix CZ News sem házím asi ze 3 zdrojů, mně to vždycky udělá radost, tak dejte vědět kdyby to někoho spíš sralo.*:)*
15 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se