
Spíš jestli tento měsíc vyjde ten spekulovaný remake Oblivionu.

To budu chudší o 50-70 euro a no-lifer hoooooodně dlouho.
“These are the closing days of the 3rd Era, and the final hours of my life.”


|
reagují:
Haggar
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
tuším, že obě totiž byli ofiko oznámené/ukázané na jedné E3, a já si do konce života nezapamutuju, která z nich je ta "souls-hra" a která to dobové RPG...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
connor
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
connor
|
reagovat
|
|
reagovat
|