Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 1421 - 1440 Napsat příspěvek
reaguje na: MKMZ
Šmarja, to bylo děsivě špatný. A to mám Eternals rád :D
869152
Šmarja, to bylo děsivě špatný. A to mám Eternals rád *:D*
869147
3 -3
reagovat

Diablo IV

Hraný trailer od Chloe Zhao.

A jo… tak proto stáli Eternals za pí*u. Tohle bylo jak nějaká parodie od Asylum - žádná atmosféra, nic; a to pár cosplayů a CGI nespraví. A co měly znamenat ty pohledy do kamery v detailu? Strašlivý… zlatý cinematiky od Blizzard (North).
869147
[url=https://www.youtube.com/watch?v=fPQF-f2HZ8U]Hraný trailer[/url] od Chloe Zhao. A jo… tak proto stáli Eternals za pí*u. Tohle bylo jak nějaká parodie od Asylum - žádná atmosféra, nic; a to pár cosplayů a CGI nespraví. A co měly znamenat ty pohledy do kamery v detailu? Strašlivý… zlatý cinematiky od Blizzard (North).
Diablo IV
3 -2
reagují: Gonzi, verbst
reagovat
reaguje na: departed

Snake Eater remake

Fuckonami
869098
Fuckonami
Snake Eater remake
869092
1 0
reagovat
Za mě teda vede oznámení Snake Eater remaku, sice obviously bez Kojimy, ale zato s Hayterem, co jsem slyšel -- následován Alan Wakem, který vychází v nejlepší možný měsíc (prosím prosím prosím ať to neodkládají!!) :+

Z druhýho Spideyho nejsem na větvi, protože jsem se ještě nedostal ani k jedničce krucinál :D leží mi tady přímo přede mnou na poličce!

A ta samurai "soulsovka" taky vypadá parádně, ale je to od studia, o kterým nikdo nikdy neslyšel a je to nová IP, takže umírněné očekávání.
869092
Za mě teda vede oznámení Snake Eater remaku, sice obviously bez Kojimy, ale zato s Hayterem, co jsem slyšel -- následován Alan Wakem, který vychází v nejlepší možný měsíc (prosím prosím prosím ať to neodkládají!!) *:+* Z druhýho Spideyho nejsem na větvi, protože jsem se ještě nedostal ani k jedničce krucinál *:D* leží mi tady přímo přede mnou na poličce! A ta samurai "soulsovka" taky vypadá parádně, ale je to od studia, o kterým nikdo nikdy neslyšel a je to nová IP, takže umírněné očekávání.
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
Recenze na Gluma:D
Nevím jestli někdo čekal opak...
869078
Recenze na Gluma*:D* Nevím jestli někdo čekal opak...
2 0
reagovat
Mne na tom novom Spider-Manovi strašne bije do očí ten pohyblivý hud, aj keď pri hraní to možno vadiť nebude, ale pri sledovaní ma to strašne irituje a ani dizajnovo sa mi nepáči. Ale určite si to rád zahrám za dva roky na pc. Tá dejová linka so symbiontom bola vždy moja obľúbená a vyzerá to dobre :+
869041
Mne na tom novom Spider-Manovi strašne bije do očí ten pohyblivý hud, aj keď pri hraní to možno vadiť nebude, ale pri sledovaní ma to strašne irituje a ani dizajnovo sa mi nepáči. Ale určite si to rád zahrám za dva roky na pc. Tá dejová linka so symbiontom bola vždy moja obľúbená a vyzerá to dobre *:+*
3 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Já to čtu, a můžu k tomu jen říct, že po těch obřích očekáváních od celé showcase jako takové (která stála za hovno), to na mě v noci působilo mnohem líp než dnes ráno. Dneska už mě na tom primárně láká hlavně ten příběh, protože Spider-Mana prostě miluju, ale graficky ani herně (vyjímaje schopností symbionta) mě to že židle nevytrhává tolik, jak jsem čekal/doufal.
869036
Já to čtu, a můžu k tomu jen říct, že po těch obřích očekáváních od celé showcase jako takové (která stála za hovno), to na mě v noci působilo mnohem líp než dnes ráno. Dneska už mě na tom primárně láká hlavně ten příběh, protože Spider-Mana prostě miluju, ale graficky ani herně (vyjímaje schopností symbionta) mě to že židle nevytrhává tolik, jak jsem čekal/doufal.
869027
5 0
reagovat
Díky bohu, že to vypadá jako jednička.... Kdyby se rozhodli pro zásadní změnu, jako u Suicide Squad oproti Arkham serii, tak to nechci ani hrát. 
Navíc jsem rád,  že jedou příběh kolem Kravena a ne stopadesatou verzi Venoma.
869034
Díky bohu, že to vypadá jako jednička.... Kdyby se rozhodli pro zásadní změnu, jako u Suicide Squad oproti Arkham serii, tak to nechci ani hrát.  Navíc jsem rád,  že jedou příběh kolem Kravena a ne stopadesatou verzi Venoma.
5 0
reagovat
No já se přednášet nesnažím, spíš mě opravdu zajímalo, co tomu konkrétně vytýkáte, když říkáte, že to jako jednička vypadá :D ...
Mluvím jako opravdu nestranný divák. Za mě je to "more of the same" a pokud jedničku milujete... pak nějak nechápu, co vám vadí ;););).
Anyway. Z celé té akce byly cute jen ty indie umělecké věci a trošku sem naivně čekal, že představí něco jako svého času Hogwards Legasy. Především mě ale překvapilo, že to bylo poskládáno výlučně z trailerů a nějaký gameplay, nebo technika byli až na konci a to jen u toho Spideyho a u HW řekli jen - "hele, ukážeme vám to jindy"... Tak proč to vůbec ukazovali (facepalm) :D.
Ale dík za rozdedení posřehů... :+
869033
No já se přednášet nesnažím, spíš mě opravdu zajímalo, co tomu konkrétně vytýkáte, když říkáte, že to jako jednička vypadá *:D* ... Mluvím jako opravdu nestranný divák. Za mě je to "more of the same" a pokud jedničku milujete... pak nějak nechápu, co vám vadí *;)**;)**;)*. Anyway. Z celé té akce byly cute jen ty indie umělecké věci a trošku sem naivně čekal, že představí něco jako svého času Hogwards Legasy. Především mě ale překvapilo, že to bylo poskládáno výlučně z trailerů a nějaký gameplay, nebo technika byli až na konci a to jen u toho Spideyho a u HW řekli jen - "hele, ukážeme vám to jindy"... Tak proč to vůbec ukazovali (facepalm) *:D*. Ale dík za rozdedení posřehů... *:+*
2 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Tohle všechno naprosto chápu a vím, o čem mluvíš. Nic nemění na tom, že to imho nebylo udělané příliš dobře - a nemyslím teď přímo jen grafiku samotnou, ofc early days, ale celá ta naskriptovaná sekvence působila až moc krkolomně, zvláštní kamerové úhly, zvláštní animace, nevím... Nebyl z toho jediný příjemný pocit, alespoň pro mě. 

A ta grafická špička tam teda nebyla vůbec. Ale na to je hrozně brzy. Já prostě neviděl ani ten zábavný gameplay, možná tam toho skriptu bylo až moc, nevím. A to jsem obě dvě hry dohrál a mám je fakt rád.:D  

Já nevím, proč je vždycky sakra potřeba přednáška, jak kdybych se ve hrách nepohyboval celý život a dokonce tyhle konkrétní i dohrál na úkor někoho, kdo ty přednášky dává.:D Especially třeba na můj hluboký komentář "hrozně divný to bylo", kdy sám možná nevím, co tomu vyčítám, ale něco na tom hrozně nehrálo. :D A dle reakcí v tom nejsem sám. To neflamuju, jsem rád za bohatou diskuzi, ale tyve.:D:+

Nakonec je hlavní, jak to dopadne. Ale že to byl asi první trailer na tuhle sérii, který mě nechal úplně chladným, to taky není náhoda.) 

EDIT: Dal sem vám všem vlastně pluska, protože jasná věc. Jen na tom traileru něco nehraje. 

EDIT2: A to si to ještě nepřečet Dood. To bude teprve rychta.:D
869027
Tohle všechno naprosto chápu a vím, o čem mluvíš. Nic nemění na tom, že to imho nebylo udělané příliš dobře - a nemyslím teď přímo jen grafiku samotnou, ofc early days, ale celá ta naskriptovaná sekvence působila až moc krkolomně, zvláštní kamerové úhly, zvláštní animace, nevím... Nebyl z toho jediný příjemný pocit, alespoň pro mě.  A ta grafická špička tam teda nebyla vůbec. Ale na to je hrozně brzy. Já prostě neviděl ani ten zábavný gameplay, možná tam toho skriptu bylo až moc, nevím. A to jsem obě dvě hry dohrál a mám je fakt rád.*:D*   Já nevím, proč je vždycky sakra potřeba přednáška, jak kdybych se ve hrách nepohyboval celý život a dokonce tyhle konkrétní i dohrál na úkor někoho, kdo ty přednášky dává.*:D* Especially třeba na můj hluboký komentář "hrozně divný to bylo", kdy sám možná nevím, co tomu vyčítám, ale něco na tom hrozně nehrálo. *:D* A dle reakcí v tom nejsem sám. To neflamuju, jsem rád za bohatou diskuzi, ale tyve.*:D**:+* Nakonec je hlavní, jak to dopadne. Ale že to byl asi první trailer na tuhle sérii, který mě nechal úplně chladným, to taky není náhoda.)  EDIT: Dal sem vám všem vlastně pluska, protože jasná věc. Jen na tom traileru něco nehraje.  EDIT2: A to si to ještě nepřečet Dood. To bude teprve rychta.*:D*
869013
5 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: KARLOS
Hele dík, že to nemusím psát :D:+ Jednička má poměrně nový engine, takže logicky je tohle jen nějaká další iterace. Navíc tak tvůrci přesně ví, co můžou a nemůžou udělat. Celá ta sekvence je brutálně naskriptovaná (ne že bych to ocenil). To měřítko, v jakém ten skript existuje je přímý důsledek "máme tým lidí, co udělali předchozí hru a jen pokračují v tom co umí" nastavení.
869024
Hele dík, že to nemusím psát *:D**:+* Jednička má poměrně nový engine, takže logicky je tohle jen nějaká další iterace. Navíc tak tvůrci přesně ví, co můžou a nemůžou udělat. Celá ta sekvence je brutálně naskriptovaná (ne že bych to ocenil). To měřítko, v jakém ten skript existuje je přímý důsledek "máme tým lidí, co udělali předchozí hru a jen pokračují v tom co umí" nastavení.
869013
3 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Souhlas. Plus bych ještě doporučil pustit si ten trailer ve 4K. Včerejší stream byl jen v 1080p.
869014
Souhlas. Plus bych ještě doporučil pustit si ten trailer ve 4K. Včerejší stream byl jen v 1080p.
869013
3 0
reagovat

Spidey

Já si myslím, že Spidey vypadá přesně tak, jak má půl roku dopředu vypadat taková hra. Natočili bezbugovy plynulý gameplay, který se v technické rovině ještě bude pilovat a do ukázky imo i ubrali... aby to měli tip top. Navíc když tak sleduju konzolisty, jak dávají v drtivé většině přednost vyššímu frameratu, pak bych i celkem očekával, že Sony to bude prezentovat tímto směrem. A jakože ho očividně takto prezentovali.
Moc nechápu, co konkrétně tomu vyčítáte. Že to vypadá stejně jako ta jednička? Ale to je přece proboha dobře, ne? Pořád patří mezi špičku, minimálně graficky, pořád to má pro konzolové hráče ten stejný (asi) zábavný gameplay a pořád je to příběhovka v nejlepším možném podání vyprávění. To by mi celkem stačilo...
A to říkám jako člověk, co ho ta série prakticky míjí. Jak tím gameplayem, tak námětem, i tím, že nejsem konzolista.
869013
Já si myslím, že Spidey vypadá přesně tak, jak má půl roku dopředu vypadat taková hra. Natočili bezbugovy plynulý gameplay, který se v technické rovině ještě bude pilovat a do ukázky imo i ubrali... aby to měli tip top. Navíc když tak sleduju konzolisty, jak dávají v drtivé většině přednost vyššímu frameratu, pak bych i celkem očekával, že Sony to bude prezentovat tímto směrem. A jakože ho očividně takto prezentovali. Moc nechápu, co konkrétně tomu vyčítáte. Že to vypadá stejně jako ta jednička? Ale to je přece proboha dobře, ne? Pořád patří mezi špičku, minimálně graficky, pořád to má pro konzolové hráče ten stejný (asi) zábavný gameplay a pořád je to příběhovka v nejlepším možném podání vyprávění. To by mi celkem stačilo... A to říkám jako člověk, co ho ta série prakticky míjí. Jak tím gameplayem, tak námětem, i tím, že nejsem konzolista.
Spidey
9 0
reagují: Godlike, Gonzi, Haggar
reagovat
U mňa jednoznačne vyhral za včera Phantom blade 0. Páči sa mi to prostredie, atmosféra a tak plynulú choreografiu v súbojoch v hre som ešte nevidel :o
A samozrejme Alan Wake :+
Spiderman ma nechal tak nejak chladným. Akože ok, ale neodpadol som. Ak hrateľnosť zostane zachovaná a príbeh bude dobrý, tak to bude fajn, len tá ukážka pôsobila rozhodne divno. Ukázali toho snáď až moc. 
869007
U mňa jednoznačne vyhral za včera Phantom blade 0. Páči sa mi to prostredie, atmosféra a tak plynulú choreografiu v súbojoch v hre som ešte nevidel *:o* A samozrejme Alan Wake *:+* Spiderman ma nechal tak nejak chladným. Akože ok, ale neodpadol som. Ak hrateľnosť zostane zachovaná a príbeh bude dobrý, tak to bude fajn, len tá ukážka pôsobila rozhodne divno. Ukázali toho snáď až moc. 
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Jo, moc to nepůsobilo jako next gen hra, co by měla do půl roku vyjít. Taky jsem byl malinko zklamaný, že z toho nakonec nevylezl trailer na Wolverina po tom začátku z džungle :D
868994
Jo, moc to nepůsobilo jako next gen hra, co by měla do půl roku vyjít. Taky jsem byl malinko zklamaný, že z toho nakonec nevylezl trailer na Wolverina po tom začátku z džungle *:D*
868989
2 0
reagovat
Tiež nie som úplne nadšený zo Spider-mana. Mal som z toho rovnaký pocit ako Godlike. Na to že je to hra len pre súčasnú generáciu, tak to nevyzerá tak dobre. Ale dúfam, že finálny produkt bude dobrý a zábavný. 

Alan Wake 2 ma veľmi potešil. Vážne nekecali, keď to popisovali ako inú hru oproti jednotke - hlavne čo sa týka gameplayu a väčší príklon k hororu. 

A ešte som zvedavý na Phantom Blade, pretože ten súbojový systém vyzerá úplne božsky. Snaď to nebude "soulsovka".
868993
Tiež nie som úplne nadšený zo Spider-mana. Mal som z toho rovnaký pocit ako Godlike. Na to že je to hra len pre súčasnú generáciu, tak to nevyzerá tak dobre. Ale dúfam, že finálny produkt bude dobrý a zábavný.  Alan Wake 2 ma veľmi potešil. Vážne nekecali, keď to popisovali ako inú hru oproti jednotke - hlavne čo sa týka gameplayu a väčší príklon k hororu.  A ešte som zvedavý na Phantom Blade, pretože ten súbojový systém vyzerá úplne božsky. Snaď to nebude "soulsovka".
2 0
reagovat
reaguje na: Papricek
Naprostý souhlas.
Ta hra vypadala v tomhle traileru hůř než Miles Morales. A nejen celkovým dojmem, ale i animacemi postav? Hrozně divný to bylo. Přišlo mi, že se místama dívám na hru na Switch nebo snad i na mobil.:D 

Fandím tomu jak blázen, ale tohle bylo hrozný meh. 

EDIT: Nejvíc mě potěšil asi ten Alan Wake. Mělo to atmošku, ale uvidíme.
868989
Naprostý souhlas. Ta hra vypadala v tomhle traileru hůř než Miles Morales. A nejen celkovým dojmem, ale i animacemi postav? Hrozně divný to bylo. Přišlo mi, že se místama dívám na hru na Switch nebo snad i na mobil.*:D*  Fandím tomu jak blázen, ale tohle bylo hrozný meh.  EDIT: Nejvíc mě potěšil asi ten Alan Wake. Mělo to atmošku, ale uvidíme.
868983
4 0
reagují: Papricek
reagovat
reaguje na: do_Od
Kdybych nehrál skvělou jedničku a Milese, tak si nejsem jistý, jestli by mi to ten trailer dokázal prodat upřímně. Gameplay z toho moře mi přišel docela ošklivý.
868983
Kdybych nehrál skvělou jedničku a Milese, tak si nejsem jistý, jestli by mi to ten trailer dokázal prodat upřímně. Gameplay z toho moře mi přišel docela ošklivý.
868971
4 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Ten Spider-Man vypadá úplně stejně jak předchozí díly :D
Ale stejně si ho zahraju, bývají tam lehké platiny.
Já jsem osobně nejvíc nadšen z MGS a DRAGONS DOGMA 2 :+
868981
Ten Spider-Man vypadá úplně stejně jak předchozí díly *:D* Ale stejně si ho zahraju, bývají tam lehké platiny. Já jsem osobně nejvíc nadšen z MGS a DRAGONS DOGMA 2 *:+*
868971
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Jo, jak mě tam zaujaly jen Indie hry a zbytek mi přišel na jedno brdo (MGS jsem nikdy nehrál) tak tohle stalo za to čekání. :+

Přijde to jen mně,  že je Alan Wake 2 graficky oproti všem prezentoványm Ackovym hrám krok zpátky?

Jinak favorit na hru pro dva je jasný. Když už je Cat Quest 3 zas jen pro jednoho:-
868972
Jo, jak mě tam zaujaly jen Indie hry a zbytek mi přišel na jedno brdo (MGS jsem nikdy nehrál) tak tohle stalo za to čekání. *:+* Přijde to jen mně,  že je [url=https://youtu.be/q6TmhvIpIoI]Alan Wake 2[/url] graficky oproti všem prezentoványm Ackovym hrám krok zpátky? Jinak favorit na [url=https://youtu.be/bGwAtbQIC_8]hru pro dva[/url] je jasný. Když už je Cat Quest 3 zas jen pro jednoho*:-*
868971
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se