Docela zírám, že někdo nemá už všechno vyspoilovane
enjoy
reaguje na:
l-e-t-o
|
reagují:
l-e-t-o
|
reagovat
|

(bude se jmenovat jinak, předpoklám asi proto, že IP Bloodborne vlastní Sony).


