Že by si konečně Ubisoft vythal hlavu z pr.ele?
Ještě remaster dvojky a trojky a jsem spokojený.
Legends je asi nejlepší plošinovka, kterou jsem hrál (několikrát)
|
reagují:
Tyller
|
reagovat
|
Ale hlavne je to dlouhe roky tema i v civilu, casto to zpusobuje vykonostni problemy hlavne tem, kteri si koupili legal kopii.


