A bude vôbec nejaký poriadny trailer?
Mám dojem že on ani RDR2 nemal poriadnu marketingovú kampaň. Matne si spomínam akurát na nejaký malý GamePlay trailer kde ženský voiceover rozprával zopár detailov z hry typu npc budú reagovať či je Arthur špinavý alebo čistý a pod.
Som si vtedy vravel ok pekná grafika ale prečo by ma málo lákať hrať za štyridsať ročný rip off Kevina Costnera? No a aká pecka to nakoniec bola.
reaguje na:
connor
|
reagují:
connor
|
reagovat
|

.



