Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6641 - 6660 Napsat příspěvek
Jurassic Explorer - na to, že to dělali jako zájmořasovou aktivitu a nechcou ani korunu... wow. Pro lidi, kterým se na JW nejvíc líbil park samotný, celkem povinost.
675938
[url=https://jurassicexplorer.wixsite.com/home/home]Jurassic Explorer[/url] - na to, že to dělali jako zájmořasovou aktivitu a nechcou ani korunu... wow. Pro lidi, kterým se na JW nejvíc líbil park samotný, celkem povinost.
1 0
reagovat
tak nic. stalo sa to znova :( idem pre tu sietovku :D
675916
tak nic. stalo sa to znova *:(* idem pre tu sietovku *:D*
0 0
reagovat
Asi som to uz vyriesil. Resp. som riesenie nasiel. Neviem co tieto prikazy robia, ale moj problem asi zmizol. 
ipconfig/release 

ipconfig/renew 

ipconfig /flushdns 

netsh int ip reset c:\tcp.txt 

netsh winsock reset 

Kazdopadne dakujem za pomoc :+
675896
Asi som to uz vyriesil. Resp. som riesenie nasiel. Neviem co tieto prikazy robia, ale moj problem asi zmizol.  ipconfig/release  ipconfig/renew  ipconfig /flushdns  netsh int ip reset c:\tcp.txt  netsh winsock reset  Kazdopadne dakujem za pomoc *:+*
0 0
reagovat
reaguje na: TrDLo
Uz som nejaku objedna za 10euro na skusku tak zajtra uvidim. A ano riesim integrovanu v zakladovke. Ja ale troska na nervy, ze sa to deje na doske za 190euro :(
Inak fakt sa to deje len ked hram hru. teraz som to nechal bezat na prazno a z 10 000 pokusov sa vratilo 10 000 s priemernou odozvou 22ms. 
675796
Uz som nejaku objedna za 10euro na skusku tak zajtra uvidim. A ano riesim integrovanu v zakladovke. Ja ale troska na nervy, ze sa to deje na doske za 190euro *:(* Inak fakt sa to deje len ked hram hru. teraz som to nechal bezat na prazno a z 10 000 pokusov sa vratilo 10 000 s priemernou odozvou 22ms. 
675793
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
No pokud teď bojuješ s nějakým integrovaným Realtekem a máš ten volný PCIe x1 slot, tak já bych si to zjednodušil - koupil síťovku Intel a tím veškeré laborování ukončil.
675793
No pokud teď bojuješ s nějakým integrovaným Realtekem a máš ten volný PCIe x1 slot, tak já bych si to zjednodušil - koupil síťovku Intel a tím veškeré laborování ukončil.
675783
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Pacos
To je fajn napad, asi to tak aj urobim. Zaujimave je, ze co to od rana skusam, tak ani raz mi to tu chybu nevyhodilo ked niesom v hre. Vzdy sa to stane len pocas hrania. Mozno to bola nahoda, tak to necham teraz bezat dlhsie a necham pc v klude a uvidim.
675783
To je fajn napad, asi to tak aj urobim. Zaujimave je, ze co to od rana skusam, tak ani raz mi to tu chybu nevyhodilo ked niesom v hre. Vzdy sa to stane len pocas hrania. Mozno to bola nahoda, tak to necham teraz bezat dlhsie a necham pc v klude a uvidim.
675782
0 0
reagují: TrDLo
reagovat
reaguje na: SteKi
Taky bych rekl, ze je to spis selhani sitovky. Ja bych ted nekde koupil za 200 jinou, pripojil a vyzkousel to. Pokud to bude fungovat, tak to neni sw chyba a bud muzes reklamovat celej MB (predpokladam, ze pouzivas integrovanou sitovou kartu) nebo to tak nechat. Pokud to bude dal vypadavat, hledal bych SW chybu a kartu vratil do obchodu.
675782
Taky bych rekl, ze je to spis selhani sitovky. Ja bych ted nekde koupil za 200 jinou, pripojil a vyzkousel to. Pokud to bude fungovat, tak to neni sw chyba a bud muzes reklamovat celej MB (predpokladam, ze pouzivas integrovanou sitovou kartu) nebo to tak nechat. Pokud to bude dal vypadavat, hledal bych SW chybu a kartu vratil do obchodu.
675773
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: SteKi
Jo, vyjádřil jsem se nešikovně - samozřejmě nemusí jít o fyzickou poruchu přímo karty, klidně to může být i něco ve Windows, že na chvilku shodí to připojení k síti.
675775
Jo, vyjádřil jsem se nešikovně - samozřejmě nemusí jít o fyzickou poruchu přímo karty, klidně to může být i něco ve Windows, že na chvilku shodí to připojení k síti.
675773
0 0
reagovat
reaguje na: TrDLo
hm tak to je super. len teraz zistit ci je to problem hardweru alebo softweru
675773
hm tak to je super. len teraz zistit ci je to problem hardweru alebo softweru
675772
0 0
reagují: Pacos, TrDLo
reagovat
reaguje na: SteKi
Pokud se tam objevilo "General failure", tak je to selhání přímo tvé síťové karty v PC.
675772
Pokud se tam objevilo "General failure", tak je to selhání přímo tvé síťové karty v PC.
675771
0 0
reagují: SteKi
reagovat
ten link uz nefunguje ale medzi riadkami s normalnym pingom 23-24 boli zrazu tri riadky pod sebou s napisom General failure a dalej to pokracovalo zase normalnym pingom
675771
ten link uz nefunguje ale medzi riadkami s normalnym pingom 23-24 boli zrazu tri riadky pod sebou s napisom General failure a dalej to pokracovalo zase normalnym pingom
0 0
reagují: TrDLo
reagovat
reaguje na: Pacos
V prvom rade dakujem za radu. Dal som to merat dlhodobo a zapisovat do textoveho suboru, no a zistil som toto link
Z mojho pohladu to vyzera, ze vyslovene mi vypadne internet na tu malu chvilku?
675770
V prvom rade dakujem za radu. Dal som to merat dlhodobo a zapisovat do textoveho suboru, no a zistil som toto https://imgur.com/a/pgLS8  Z mojho pohladu to vyzera, ze vyslovene mi vypadne internet na tu malu chvilku?
675755
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Primo appku bohuzel neporadim, ale pro zacatek bych si otevrel command line a nechal bezet ten ping: ping google.com /t   jakmile by to ve hre lagnulo, tak alt-tab a zkontrolovat jestli tam neni nejakej vypadek. Popripade nechat bezet nejakej vetsi vzorek, zapsat do souboru a pak zkontrolovat vypadky:  ping google.com /n 2000 > d:\test.txt
675755
Primo appku bohuzel neporadim, ale pro zacatek bych si otevrel command line a nechal bezet ten ping: ping google.com /t   jakmile by to ve hre lagnulo, tak alt-tab a zkontrolovat jestli tam neni nejakej vypadek. Popripade nechat bezet nejakej vetsi vzorek, zapsat do souboru a pak zkontrolovat vypadky:  ping google.com /n 2000 > d:\test.txt
675753
0 0
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: Pacos
Aby som to upresnil. Napriklad hram counter strike a mam ukazkovy ping 5 az 10. To co popisujem sa mi stane tak raz dvakrat za hru. Je to velmi nahodne, niekedy sa mi to stane dve minuty po tom co zacne hra, niekedy 15. Takze pochybujem ze ked to dam niekde kratkodobo merat tak to zrovna zbadam. Potreboval by som nieco co by to zaznamenavalo pocas hry. 
675753
Aby som to upresnil. Napriklad hram counter strike a mam ukazkovy ping 5 az 10. To co popisujem sa mi stane tak raz dvakrat za hru. Je to velmi nahodne, niekedy sa mi to stane dve minuty po tom co zacne hra, niekedy 15. Takze pochybujem ze ked to dam niekde kratkodobo merat tak to zrovna zbadam. Potreboval by som nieco co by to zaznamenavalo pocas hry. 
675747
1 0
reagují: Pacos
reagovat

SteKi

A co ti ukazuje ping třeba na google.com? 
675747
A co ti ukazuje ping třeba na google.com? 
SteKi
0 0
reagují: SteKi
reagovat

pomoc

Prosim vas mozete mi niekto poradit nejaky program, ktory by monitoroval v realnom case pocas hrania latenciu? nieco taketo hladam ale neviem co to je za soft link
zlozil som si cisto nove pc a samozrejme, ze musim mat ako vzdy nejaky problem. zatial to mam ostetovane len na dvoch online hrach, ale deje sa to, ze hra na cca 3 sekundy zamrzne ako keby, vsetko sa zastavi a potom sa teleportnem spat. uz neviem co mam sksusit a potrebujem si nejak potvrdit ze je internet
675738
Prosim vas mozete mi niekto poradit nejaky program, ktory by monitoroval v realnom case pocas hrania latenciu? nieco taketo hladam ale neviem co to je za soft https://i.imgur.com/dGqtjxp.jpg zlozil som si cisto nove pc a samozrejme, ze musim mat ako vzdy nejaky problem. zatial to mam ostetovane len na dvoch online hrach, ale deje sa to, ze hra na cca 3 sekundy zamrzne ako keby, vsetko sa zastavi a potom sa teleportnem spat. uz neviem co mam sksusit a potrebujem si nejak potvrdit ze je internet
pomoc
0 0
reagovat
Hypuju to tu hirem dolem a vsichni me ignorujou :D
675725
Hypuju to tu hirem dolem a vsichni me ignorujou *:D*
1 0
reagovat
Hráli jste Subnauticu? Jestli ne, běžte to napravit. Ohromná pecka ve všech směrech - takhle nějak jsem doufal, že se bude hrát No Man's
Sky...

EDIT: a takhle naděláno v kalhotách jsem neměl od dob Silent Hill 2 :D:+
675699
Hráli jste Subnauticu? Jestli ne, běžte to napravit. Ohromná pecka ve všech směrech - takhle nějak jsem doufal, že se bude hrát No Man's Sky... EDIT: a takhle naděláno v kalhotách jsem neměl od dob Silent Hill 2 *:D**:+*
2 0
reagovat
Ukojeni mych stavitelskych a estetickych choutek vzdycky nejvic satisfukovali Setlers, ted idealne v ty remaster edici dvojky
675457
Ukojeni mych stavitelskych a estetickych choutek vzdycky nejvic satisfukovali Setlers, ted idealne v ty remaster edici dvojky
2 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Ale ten gameplay je jiný, není to estetické, spíš managementské - vyrábět suroviny a z toho si odemykat nové továrničky k postavení.
675455
Ale ten gameplay je jiný, není to estetické, spíš managementské - vyrábět suroviny a z toho si odemykat nové továrničky k postavení.
675454
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se