Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6601 - 6620 Napsat příspěvek
reaguje na: Sony
Podpora krajany a kup Jets n guns. Je to pecka
678979
Podpora krajany a kup Jets n guns. Je to pecka
678963
0 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
oooo, pecka, diky ;)
678963
oooo, pecka, diky *;)*
678962
0 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: Sony
Tohle vypadá docela dobře link jinak zkus hledat seznamy nejlepších "arcade shooters" nebo "shoot em up" her
678962
Tohle vypadá docela dobře https://youtu.be/RKClqJ00-G8 jinak zkus hledat seznamy nejlepších "arcade shooters" nebo "shoot em up" her
678960
0 0
reagují: Sony
reagovat
Prosim o doporuceni nejake (asi 2D) hry, kde ovladate "raketku" a strilite do vseho mozneho.

Diky. :)
678960
Prosim o doporuceni nejake (asi 2D) hry, kde ovladate "raketku" a strilite do vseho mozneho. Diky. *:)*
0 0
reagují: kubqo, Snipsley
reagovat
reaguje na: Snipsley
Ne vsechny, jen jednicku, trojku a Blood Dragon. 
678925
Ne vsechny, jen jednicku, trojku a Blood Dragon. 
678921
0 0
reagovat
reaguje na: departed
A hrál jsi předchozí Far Cry? Protože jestli ne, tak to chápu, jinak mi ale ty hry přijdou od FC3 příliš stejné
678921
A hrál jsi předchozí Far Cry? Protože jestli ne, tak to chápu, jinak mi ale ty hry přijdou od FC3 příliš stejné
678920
0 0
reagují: departed
reagovat

Far Cry 5

Nejkrásnější příroda, ktera byla v jakekoliv hre kdy vytvorena. I kdyby nebyly k dispozici zadny mise ani pribeh, tak prochazet se jen tak samotnou prirodou, proletet se na wingsuitu nebo v helikoptere by bohate stacilo. Jenze ono to ma v sobe nastesti daleko vic a mapa je az neuvěřitelně obrovska se spoustou zabavnych aktivit.

Mam nahrano zatim jen cca 5 hodin, ale bavim se kralovsky. Tesil jsem se na to uz od oznameni (hlavne teda kvuli té prirode), ale ze z toho budu az takhle na větvi jsem tenkrat netusil :)

Urcite doporucuju, kdo vaha at koupi. Me snoubenka koupila k narozkam Gold Edici, coz je jeste lepsi, protože ty tri DLC balicky zneji lakave a trefujou se mi do vkusu (hlavne teda zombici). 
678920
Nejkrásnější příroda, ktera byla v jakekoliv hre kdy vytvorena. I kdyby nebyly k dispozici zadny mise ani pribeh, tak prochazet se jen tak samotnou prirodou, proletet se na wingsuitu nebo v helikoptere by bohate stacilo. Jenze ono to ma v sobe nastesti daleko vic a mapa je az neuvěřitelně obrovska se spoustou zabavnych aktivit. Mam nahrano zatim jen cca 5 hodin, ale bavim se kralovsky. Tesil jsem se na to uz od oznameni (hlavne teda kvuli té prirode), ale ze z toho budu az takhle na větvi jsem tenkrat netusil :) Urcite doporucuju, kdo vaha at koupi. Me snoubenka koupila k narozkam Gold Edici, coz je jeste lepsi, protože ty tri DLC balicky zneji lakave a trefujou se mi do vkusu (hlavne teda zombici). 
Far Cry 5
1 -1
reagují: Snipsley
reagovat
Díky, chlapi. :))
678875
Díky, chlapi. :))
0 0
reagovat
678866
[url=https://www.humblebundle.com/store/spec-ops-the-line]Parádní Spec Ops: The Line zcela zdarma.[/url]
5 0
reagovat
678611
[url=https://www.humblebundle.com/store/the-darkness-ii]Parádní The Darkness II zcela zdarma.[/url]
5 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Já nevím jak to ti kluci dělají, ale vždy když odprezentují/vydají novou verzi, tak je to epic #PunIntended #LongestRunningJokeThatIHave
678423
Já nevím jak to ti kluci dělají, ale vždy když odprezentují/vydají novou verzi, tak je to epic #PunIntended #LongestRunningJokeThatIHave
678404
2 -1
reagovat
Ten Unreal Engine!:o
678404
[url=https://www.youtube.com/watch?v=J3ue35ago3Y]Ten[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=mkkWCmljMSA]Unreal[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=67BPqFJTS6k]Engine[/url]!*:o*
2 0
reagují: Gonzi
reagovat

Into The Breach

Roguelike ťahová stratégia od tvorcov FTL a je to teda náramná pecka. FTL mňa osobne veľmi nebavil ale toto ma strašne chytilo. Ak vás odrádza ten štítok "rogue-like" tak sa nebojte a dajte tomu šancu. Jeden "run" sa dá totižto spraviť aj za hodinku. Takže nenastáva ten frustrujúci moment iných hier tohto žánru. A hlavne nikdy tu nič neostáva na náhodu. Neni sú tu žiadne percentuálne šance na trafenie ako pri XCOMe. Presne naopak, máte informácie o všetkom, dokonca aj to čo nepriateľ urobí predtým než to urobí. Takže sa to v tom zmysle podobá skôr šachu ale puzzle hre. 
678032
Roguelike ťahová stratégia od tvorcov FTL a je to teda náramná pecka. FTL mňa osobne veľmi nebavil ale toto ma strašne chytilo. Ak vás odrádza ten štítok "rogue-like" tak sa nebojte a dajte tomu šancu. Jeden "run" sa dá totižto spraviť aj za hodinku. Takže nenastáva ten frustrujúci moment iných hier tohto žánru. A hlavne nikdy tu nič neostáva na náhodu. Neni sú tu žiadne percentuálne šance na trafenie ako pri XCOMe. Presne naopak, máte informácie o všetkom, dokonca aj to čo nepriateľ urobí predtým než to urobí. Takže sa to v tom zmysle podobá skôr šachu ale puzzle hre. 
Into The Breach
5 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Takze stejny jak uplne vsichni Assassini :D
678014
Takze stejny jak uplne vsichni Assassini *:D*
678007
4 0
reagovat

AC: Origins

Prvotní nadšení opadlo a po dohrání mám pocit, že ta hra vlastně vůbec nebyla tak dobrá, jak se tvářila. Příběh mě moc nezajímal, ne, že by sám o sobě neměl potenciál, ale ve finále jsem strávil víc času na loading screenu než ve hře, všechny dobrý momenty okamžitě přerušený ukládáním/skokem na jiné místo v jiný čas. Dokonce i ten samotnej závěr byl tak nepochopitelně uškrcenej předtím, než mohl vyniknout. 

Druhá věc, vedlejší questy jsou všechny na jedno brdo a když dobýváte dvacátou pevnost tak už se zabíjení Římanů taky omrzí. Po čase to je hrozný stereotyp a pokud ve hře nemáte nějaký cíl (jako např. farmit materiál na vylepšení gearu, objevovat hrobky, defogovat mapu) začne hodně rychle nudit.

Combat mi nevadil a prostředí je furt super, ale jak jsem si na začátku myslel, že jsem dostal druhýho Zaklínače, tak ani náhodou. Kdybych to měl ohodnotit, tak zatímco Witcher 3 je čistá 10/10, tomuhle bych dal 6*. 

A teď ten God of War, ať je to dobrý pls. 
678007
Prvotní nadšení opadlo a po dohrání mám pocit, že ta hra vlastně vůbec nebyla tak dobrá, jak se tvářila. Příběh mě moc nezajímal, ne, že by sám o sobě neměl potenciál, ale ve finále jsem strávil víc času na loading screenu než ve hře, všechny dobrý momenty okamžitě přerušený ukládáním/skokem na jiné místo v jiný čas. Dokonce i ten samotnej závěr byl tak nepochopitelně uškrcenej předtím, než mohl vyniknout.  Druhá věc, vedlejší questy jsou všechny na jedno brdo a když dobýváte dvacátou pevnost tak už se zabíjení Římanů taky omrzí. Po čase to je hrozný stereotyp a pokud ve hře nemáte nějaký cíl (jako např. farmit materiál na vylepšení gearu, objevovat hrobky, defogovat mapu) začne hodně rychle nudit. Combat mi nevadil a prostředí je furt super, ale jak jsem si na začátku myslel, že jsem dostal druhýho Zaklínače, tak ani náhodou. Kdybych to měl ohodnotit, tak zatímco Witcher 3 je čistá 10/10, tomuhle bych dal 6*.  A teď ten God of War, ať je to dobrý pls. 
AC: Origins
2 0
reagují: Snipsley
reagovat

Star Wars Battlefront IV

Odhalené concept arty pro nikdy nevzniknuvší díl. Některé jsou hodně libové. Pro fanoušky Hvězdných válek povinnost. :+

Zde.
677855
Odhalené concept arty pro nikdy nevzniknuvší díl. Některé jsou hodně libové. Pro fanoušky Hvězdných válek povinnost. *:+* [url=https://imgur.com/a/k3N2d]Zde[/url].
Star Wars Battlefront IV
2 0
reagovat
Kingdom come, mě nechalo chladným, zato Chuchel... I came....
677084
Kingdom come, mě nechalo chladným, zato Chuchel... I came....
1 -2
reagovat
reaguje na: Cross
Pade na pade.
676859
Pade na pade.
676858
0 0
reagovat
reaguje na: Axis
Jestli tedy chapu spravne, tak ti vic vadi veci kolem hry, nez hra samotna. 
676858
Jestli tedy chapu spravne, tak ti vic vadi veci kolem hry, nez hra samotna. 
676832
0 0
reagují: Axis
reagovat
reaguje na: Gonzi
Prostě jsem si s nimi prošel celým vývojem, poctivě přispěl pár příspěvky na forum ohledně bety. A jo jakž takž jsem i spokojenej, jen to mohlo být mnohem lepší, včetně odladění výsledný hry, včetně komunikace, včetně Vávry a jeho výlevů (i když ty jsou mi buřt, ovšem místo spamování FB a twitteru pesčovinama mohl podepisovat plakáty). A ne fakt nejsou studio jedný hry, i když to tak na papíře vypadá. 

A hrdej, ne nejsem....v některých momentech to přesně ukazuje ty špatný návyky, který by podobný studio s podobným stylem tvorby hry mít nemělo nic společnýho.
676832
Prostě jsem si s nimi prošel celým vývojem, poctivě přispěl pár příspěvky na forum ohledně bety. A jo jakž takž jsem i spokojenej, jen to mohlo být mnohem lepší, včetně odladění výsledný hry, včetně komunikace, včetně Vávry a jeho výlevů (i když ty jsou mi buřt, ovšem místo spamování FB a twitteru pesčovinama mohl podepisovat plakáty). A ne fakt nejsou studio jedný hry, i když to tak na papíře vypadá.  A hrdej, ne nejsem....v některých momentech to přesně ukazuje ty špatný návyky, který by podobný studio s podobným stylem tvorby hry mít nemělo nic společnýho.
676828
1 0
reagují: Cross
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se