Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6561 - 6580 Napsat příspěvek
reaguje na: Vardant
Já u toho jen kroutím hlavou a říkám si, ještě klika, že takový hry nevycházejí každý týden. Bych se od tý televize nezvedl. :D Je to nádherný, i na normálním PSku s normální HD telkou, ty detaily jsou neuvěřitelný. 
680856
Já u toho jen kroutím hlavou a říkám si, ještě klika, že takový hry nevycházejí každý týden. Bych se od tý televize nezvedl. *:D* Je to nádherný, i na normálním PSku s normální HD telkou, ty detaily jsou neuvěřitelný. 
680844
0 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Nevadí mi na něm nic. Jen jsem konstatoval, že to neběží nativně ve 4K a není to právě znát :)

Já bych to naopak rád viděl i u PC. I když tam už u toho člověk sedí dost zblízka a už by to nebylo asi tak slavné.
680847
Nevadí mi na něm nic. Jen jsem konstatoval, že to neběží nativně ve 4K a není to právě znát *:)* Já bych to naopak rád viděl i u PC. I když tam už u toho člověk sedí dost zblízka a už by to nebylo asi tak slavné.
680845
0 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Vardant
Jen zvědavost: co ti vadí na falešném 4K? Já jen že bych měl strašně rád tu možnost obecně i na PC. Vypadá to skoro jako 4K, ale náročné je to jako 2K. Z pohledu poměru cena/výkon je to jeden z největších posunů grafické kvality za posledních pár let. IMHO.
680845
Jen zvědavost: co ti vadí na falešném 4K? Já jen že bych měl strašně rád tu možnost obecně i na PC. Vypadá to skoro jako 4K, ale náročné je to jako 2K. Z pohledu poměru cena/výkon je to jeden z největších posunů grafické kvality za posledních pár let. IMHO.
680844
0 0
reagují: Vardant
reagovat

GoW

Nevím jak se jim to podařilo, ale to člověk pustí a během prvních pár vteřin je z toho cítit neuvěřitelná péče, kterou tomu lidi věnovali a že ta hra je prostě pecka.
A grafika je prostě nádherná i přes to falešný 4K. HDR se povedlo, ozvučení taky, hudebních motivů jsem slyšel jen pár, protože jsem teprve na začátku, ale to vypadá na další silnou stránku.

Jediné mínus za titulky. Kdy si sakra vývojáři uvědomí, že tam mají dávat na výběr víc velikostí...
680844
Nevím jak se jim to podařilo, ale to člověk pustí a během prvních pár vteřin je z toho cítit neuvěřitelná péče, kterou tomu lidi věnovali a že ta hra je prostě pecka. A grafika je prostě nádherná i přes to falešný 4K. HDR se povedlo, ozvučení taky, hudebních motivů jsem slyšel jen pár, protože jsem teprve na začátku, ale to vypadá na další silnou stránku. Jediné mínus za titulky. Kdy si sakra vývojáři uvědomí, že tam mají dávat na výběr víc velikostí...
GoW
3 0
reagují: do_Od, Gonzi
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Z Xzone jsem dopadnul stejně. Ale jak mě to ze začátku nebralo, tak mě chytlo to pátý Far Cry, takže jako výplň dobrý (musel jsem taky najít na to vlastní „No nic, budu muset sportovat a zit realny zivot“ nějakej argument proti :D
680832
Z Xzone jsem dopadnul stejně. Ale jak mě to ze začátku nebralo, tak mě chytlo to pátý Far Cry, takže jako výplň dobrý (musel jsem taky najít na to vlastní „No nic, budu muset sportovat a zit realny zivot“ nějakej argument proti *:D*
680776
0 0
reagovat
Do prčic, LIRIK má dneska i prodloužený stream, kde se nebude hrát nic jinýho než God of War. Kámošovi se prostě musela narodit dcera. Nemohla to ještě vydržet.:D Jí zapiju 2x tolik. Ach jo, chtěl jsem si udělat něco dobrýho k jídlu, pití, sednout k monitoru a užívat si tu hru alespoň takhle, když nevlastním PS4.
680796
Do prčic, LIRIK má dneska i prodloužený stream, kde se nebude hrát nic jinýho než God of War. Kámošovi se prostě musela narodit dcera. Nemohla to ještě vydržet.*:D* Jí zapiju 2x tolik. Ach jo, chtěl jsem si udělat něco dobrýho k jídlu, pití, sednout k monitoru a užívat si tu hru alespoň takhle, když nevlastním PS4.
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Přesně z toho důvodu jsem si dal osobní vyzvednutí 8)
680778
Přesně z toho důvodu jsem si dal osobní vyzvednutí *8)*
680776
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je tak, když si to někdo neumí zařídit. Já mám třeba dneska dovolenou a za 2 hoďky si to vyzvedávám. :D
680777
To je tak, když si to někdo neumí zařídit. Já mám třeba dneska dovolenou a za 2 hoďky si to vyzvedávám. *:D*
680776
4 0
reagovat
F.ck, ted mi napsaly originalky.cz, ze God of War budou dnes teprve odesilat... Takze vidina propareneho vikendu je pryc... No nic, budu muset sportovat a zit realny zivot:D
680776
F.ck, ted mi napsaly originalky.cz, ze God of War budou dnes teprve odesilat... Takze vidina propareneho vikendu je pryc... No nic, budu muset sportovat a zit realny zivot*:D*
3 0
reagují: Ash_Black, Vardant, do_Od
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Sorry, preklep, žiadny Rage od Sparta :D:D:D

Je to Rage Of Sparta :))
680355
Sorry, preklep, žiadny Rage [b]od[/b] Sparta *:D**:D**:D* Je to [b]Rage Of Sparta *:))*[/b]
680354
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
:+:+:+
Ja počúvam dodnes celú trilógiu, za mňa má najlepší a asi aj najkomplexnejší soundtrack trojka. Skvelá hudba. Ohromné množstvo perfektných skladieb. Rage od Sparta je nenormálna pecka. Odporúčam :+;)
680354
*:+**:+**:+* Ja počúvam dodnes celú trilógiu, za mňa má najlepší a asi aj najkomplexnejší soundtrack trojka. Skvelá hudba. Ohromné množstvo perfektných skladieb. Rage od Sparta je nenormálna pecka. Odporúčam *:+**;)*
680115
0 0
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: KarelR
Ah, I see you're a man of culture as well.:+
680282
Ah, I see you're a man of culture as well.*:+*
680281
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Naposledy jsem takhle nemohl "dospat" snad u Uncharted 4. Ať už je proboha příští pátek! 8)
680281
Naposledy jsem takhle nemohl "dospat" snad u Uncharted 4. Ať už je proboha příští pátek! *8)*
680280
2 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
God of War Soundtrack

Fantazie.

Pro znalce severské mytologie může být pár názvů skladeb spoileroidní.
680280
[url=https://open.spotify.com/album/3AieuV7WztobSMYG86Hdez?si=yJLKxyfGSbu-RY43EHK7Ag]God of War Soundtrack[/url] Fantazie. Pro znalce severské mytologie může být pár názvů skladeb spoileroidní.
0 0
reagují: KarelR
reagovat

Star Wars Battlefront III/IV

600 (!) stránkový dokument o (nedokončených) hrách.
680133
600 (!) stránkový [url=https://docs.google.com/document/d/1ct926vqPcWcma0p40_wuePCLUGAEGv24ymcnCUaOlyA/edit#heading=h.nznrgc2qrudo]dokument[/url] o (nedokončených) hrách.
Star Wars Battlefront III/IV
0 0
reagovat
Jinak pro mě dodnes ta nejmajestátnější, nejvelkolepější skladba ze ságy.

Athens Sunrise/The Journey Begins

Zimomriavky.
680115
Jinak pro mě dodnes ta nejmajestátnější, nejvelkolepější skladba ze ságy. [url=https://www.youtube.com/watch?v=3ndVTG1ffHE]Athens Sunrise/The Journey Begins [/url]Zimomriavky.
0 0
reagují: FallenMaia
reagovat
No tak to skóre je teda masakr. Čekal jsem pecku, ale tohle fakt ne :o:+:+:+
680106
No tak to skóre je teda masakr. Čekal jsem pecku, ale tohle fakt ne *:o**:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Ja sa tak neopisatelne tesim! Ale to je nic oproti tomu ako sa tesim na Spidermana. Prvy krat v zivote som si predobjednal collector ediciu nejakej hry. Ta soska je strasne lakadlo, proste som neodolal, nehovoriac o tom, ze ta hra vyzera dokonale.
680098
Ja sa tak neopisatelne tesim! Ale to je nic oproti tomu ako sa tesim na Spidermana. Prvy krat v zivote som si predobjednal collector ediciu nejakej hry. Ta soska je strasne lakadlo, proste som neodolal, nehovoriac o tom, ze ta hra vyzera dokonale.
2 0
reagovat
"Vývojáři vypráví příběh skrze Single Shot, což znamená, že je hra bez jakýchkoliv střihů, má jen jeden záběr, který sleduje hlavního hrdinu, a když potřebuje kamera zabrat něco jiného, jednoduše se jen přesune.Takový styl vyprávění je opravdu netradiční, navíc muselo dát vývojářům hodně velkou práci, aby vše ukočírovali, a o to více jsem rád, že se vše povedlo na jedničku. Ani se moc nedivím, že když Cory Barlog nabízel podobný styl vyprávění v Crystal Dynamic, neměli o něj zájem, protože za ním stojí obrovská práce. Vyprávění skrze Single Shot navíc znamená, že hra je vyprávěna v reálném čase, což se jen tak nevidí."

:o
680097
[i]"Vývojáři vypráví příběh skrze Single Shot, což znamená, že je hra bez jakýchkoliv střihů, má jen jeden záběr, který sleduje hlavního hrdinu, a když potřebuje kamera zabrat něco jiného, jednoduše se jen přesune.Takový styl vyprávění je opravdu netradiční, navíc muselo dát vývojářům hodně velkou práci, aby vše ukočírovali, a o to více jsem rád, že se vše povedlo na jedničku. Ani se moc nedivím, že když Cory Barlog nabízel podobný styl vyprávění v Crystal Dynamic, neměli o něj zájem, protože za ním stojí obrovská práce. Vyprávění skrze Single Shot navíc znamená, že hra je vyprávěna v reálném čase, což se jen tak nevidí." [/i] *:o*
1 0
reagovat
Ja som tak rad, ze som tu svojho casu nedal na odporucania niektorych diskuterov a isiel do PSka:o:+
680095
Ja som tak rad, ze som tu svojho casu nedal na odporucania niektorych diskuterov a isiel do PSka*:o**:+*
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se