Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6541 - 6560 Napsat příspěvek
reaguje na: Gonzi
To by nemělo být překážkou, klidně vezmu zavděk obdobným upgradem jako série už jednou v devadesátkách předvedla. Chci prostě more of the same a je mi jedno, jestli se tomu bude říkat opravdovej druhej díl, expansion set nebo DLC :+
683200
To by nemělo být překážkou, klidně vezmu zavděk obdobným upgradem jako série už jednou v devadesátkách předvedla. Chci prostě more of the same a je mi jedno, jestli se tomu bude říkat opravdovej druhej díl, expansion set nebo DLC *:+*
683195
0 0
reagovat

ad Doom 2

Na co? Doom je víceméně dokonalý. Spíše je chybou, že neudělali pořádná DLCčka. Z pohledu "opravdového druhého dílu" moc nevím, co by ta hra měla nabízet.
Jinak Rage bylo v mnoha věcech super, jen mělo problémy s pacingem. Za mě je to rozhodně hra/svět s obrovským potenciálem, takže se těším.
683195
Na co? Doom je víceméně dokonalý. Spíše je chybou, že neudělali pořádná DLCčka. Z pohledu "opravdového druhého dílu" moc nevím, co by ta hra měla nabízet. Jinak Rage bylo v mnoha věcech super, jen mělo problémy s pacingem. Za mě je to rozhodně hra/svět s obrovským potenciálem, takže se těším.
ad Doom 2
0 -1
reagují: kubqo, Kostěj
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ja taky, ale musime si pockat. Holt na kvalitni hry se ceka dele, jsou to teprve dva roky, co DooM vysel. 
683173
Ja taky, ale musime si pockat. Holt na kvalitni hry se ceka dele, jsou to teprve dva roky, co DooM vysel. 
683152
0 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Vtipné, že před lety právě zařízli Rage 2, aby vznikl Doom. Tak teď snad dojde na něj.
683155
Vtipné, že před lety právě zařízli Rage 2, aby vznikl Doom. Tak teď snad dojde na něj.
683152
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Rage ať si strčí, já chci sequel k Doomu :-:(
683152
Rage ať si strčí, já chci sequel k Doomu *:-**:(*
683150
0 0
reagují: departed, Ex-SOLDIER
reagovat
683150
[url=https://a.safe.moe/dyPpusX.mp4]RAGE 2 teaser[/url]
0 0
reagují: Axis, Kostěj
reagovat
beginners guide je nablizsie co s hra moze dostat k dokumentárnemu žánru, a je to hodne dobré a zaujímavé
683004
beginners guide je nablizsie co s hra moze dostat k dokumentárnemu žánru, a je to hodne dobré a zaujímavé
0 0
reagovat
the beginner's guide -> sooo sad
 
682989
the beginner's guide -> sooo sad  
0 0
reagovat
THE FLAME IN THE FLOOD na humblebundle dočasně zdarma
682975
[url=https://www.humblebundle.com/store/the-flame-in-the-flood?partner=pcgamer]THE FLAME IN THE FLOOD[/url] na humblebundle dočasně zdarma
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Tak fy god si to zasluzil, o tom zadna :)
682421
Tak fy god si to zasluzil, o tom zadna :)
682412
0 0
reagovat
Cena MVP pro nejlepší hráče turnaje Epicenter XL v Dotě 2: link
682412
Cena MVP pro nejlepší hráče turnaje Epicenter XL v Dotě 2: https://twitter.com/LGDgaming/status/993382356450009088
0 0
reagují: studo
reagovat

God of War

Boy! 8)
682258
[url=https://imgur.com/a/W8zzWMO]Boy![/url] *8)*
God of War
0 0
reagovat

Far Cry 5

Dvě uzemí za mnou, poslední přede mnou a připomnělo mi to dojmy tehdy z GTA IV, na tohle se to dá napasovat taky. Rozlohou velký, grafikou pěkný, ale k příběhu a misím ... nabralo by to úplně jinej rozměr, mít v scénaristickym týmu někoho, kdo vymýšlel mise do  Saints Row.
682003
Dvě uzemí za mnou, poslední přede mnou a připomnělo mi to dojmy tehdy z GTA IV, na tohle se to dá napasovat taky. Rozlohou velký, grafikou pěkný, ale k příběhu a misím ... nabralo by to úplně jinej rozměr, mít v scénaristickym týmu někoho, kdo vymýšlel mise do  Saints Row.
Far Cry 5
1 0
reagovat
681985
[url=https://www.youtube.com/watch?v=eaW0tYpxyp0]Red Dead Redemption 2: Official Trailer #3[/url]
0 0
reagovat
Tak zítra na PS Store demo na Detroit: Become Human.

Měla by obsahovat i české titulky.
681018
Tak zítra na PS Store [url=https://www.youtube.com/watch?v=n27IaTu-c8Y]demo[/url] na Detroit: Become Human. Měla by obsahovat i české titulky.
0 0
reagovat

God of War

Až dohrajete, vraťte se do Kratova domu a vyspěte se.
680995
Až dohrajete, vraťte se do Kratova domu a vyspěte se.
God of War
2 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
obligátní "závidím ti, že to hraješ poprvé" je tady na místě :+
680964
obligátní "závidím ti, že to hraješ poprvé" je tady na místě *:+*
680957
0 0
reagovat
S velkým zpožděním jsem dohrál DLC Hearts of Stone k třetímu Zaklínači.

K původní hře mám asi tak miliardu výhrad, ale tohle mě rozsekalo jako dlouho nic. Všechny ty postavy jsou neskutečně vykreslený a jak už jsem při dohrávání základní hry ze všech těch neustálejch dialogů úplně kvetl, tak tady to bylo úplně přesně naopak. No a quest Scenes From A Marriage (resp. celej poslední Olgierdův úkol)... kdybych měl sestavovat nějakou topku, tak tenhle  by byl hodně vysoko.

No nic; balím a jedu do Touissantu o kterým jsem taky slyšel hodně dobrýho, ale laťka je nasazená kurevsky vysoko.
680957
S velkým zpožděním jsem dohrál DLC Hearts of Stone k třetímu Zaklínači. K původní hře mám asi tak miliardu výhrad, ale tohle mě rozsekalo jako dlouho nic. Všechny ty postavy jsou neskutečně vykreslený a jak už jsem při dohrávání základní hry ze všech těch neustálejch dialogů úplně kvetl, tak tady to bylo úplně přesně naopak. No a quest Scenes From A Marriage (resp. celej poslední Olgierdův úkol)... kdybych měl sestavovat nějakou topku, tak tenhle  by byl hodně vysoko. No nic; balím a jedu do Touissantu o kterým jsem taky slyšel hodně dobrýho, ale laťka je nasazená [b]kurevsky [/b]vysoko.
4 0
reagují: Gonzi
reagovat

Satellite Reign

Na Humblu ještě tři a půl hodinky zdarma link
680859
Na Humblu ještě tři a půl hodinky zdarma https://www.humblebundle.com/store/satellite-reign
Satellite Reign
2 0
reagovat
reaguje na: Vardant
za mě bych za to byl strašně rád. Tlačit 4K je problém i pro 1080Ti a rád bych si porovnal checkerboard se škálovatelným rozlišením (které podporuje bohužel jen několik her)
680858
za mě bych za to byl strašně rád. Tlačit 4K je problém i pro 1080Ti a rád bych si porovnal checkerboard se škálovatelným rozlišením (které podporuje bohužel jen několik her)
680847
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se