nevím, jestli návykovost je to správný slovo, ale od tý doby, co jsem se trošku naučil hrát Doom eternal, mě žádná jiná hra nebaví. A už je to dlouho. Vůbec nejsem ten typ, co by hrál hry víckrát. Spíš mě baví si je "prohlídnout" než je masterovat. Tohle je na stará kolena poprvý.
|
reagovat
|

ale asi si dám Returnal, lebo mass effect je na dlho 
